Horoskop dzienny – 25 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 25 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 25 sierpnia
Horoskop dzienny 25 sierpnia
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
24.08.2023 14:56

Horoskop dzienny 25 sierpnia. Mars w trygonie z Plutonem na wiele znaków zodiaku zadziała inspirująco. To dobry czas na podejmowanie wiążących decyzji oraz rozpoczynanie działań, które mają na celu dobro innych.

Baran – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

W piątek Barany poczują znaczący wzrost energii życiowej oraz motywacji do działania. Bardzo im się to przyda, ponieważ miniony tydzień trochę przespały. Od piątku będzie im zdecydowanie lżej na duszy, a stresowe sytuacje odejdą w niepamięć. Nie powinny się martwić, zdążą wszystko nadrobić, a nawet zabłysnąć, jeśli się postarają. Długo oczekiwana okazja czeka, aby ją wykorzystać.

Byk – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

Byki, które w ostatnim czasie nieco zaniedbały swoją kondycję, powinny wrócić do stałej aktywności fizycznej. Nie musi być bardzo intensywna, wszystko zależy od indywidualnych możliwości. Na początku warto wybrać coś lekkiego, co lubią i co sprawi im najwięcej frajdy. Nie chodzi o to, aby się zamęczać i do czegoś zmuszać, z ćwiczeń trzeba przede wszystkim czerpać przyjemność.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

Dzisiaj Bliźnięta zapragną inspirować innych. Odkryją w sobie moc, która – przynajmniej ich zdaniem – jest w stanie zmienić świat. Na tym właśnie skupią się w piątek, będą próbować zabłysnąć i w ten sposób pociągnąć za sobą innych ludzi. Niestety, mogą się zawieść, bo fakt, że Bliźnięta są zakochane w sobie, nie znaczy jeszcze, że inni również widzą w nich wyłącznie dobre cechy, wręcz przeciwnie.

Rak – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

Osoby urodzone w znaku Raka obudzą się dzisiaj w nastroju dobrotliwym. Będą jeszcze bardziej niż zwykle skłonne do empatii i pomocy innym. Postawią sobie za cel, aby rozwiązać jakiś problem lub konflikt w ich bezpośrednim otoczeniu. Dzięki temu na pewno uda im się komuś zaimponować, jednak ważne jest, żeby zbytnio nie narzucały się z pomocą. Nie każdy chętnie przyzna, że jej potrzebuje.

Lew – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

Mars w trygonie z Plutonem pobudzi silną wolę Lwa, który postanowi dzisiaj wziąć pewne sprawy w swoje ręce. Jego zdaniem toczyły się za wolno, więc rozpaczliwie wymagały przyspieszenia. Ważne, aby w tym pędzie Lew nie zapomniał, dla kogo albo dlaczego to robi. Po południu zdecydowanie wyluzuje i być może zdecyduje się na jakąś niewymagającą rozrywkę. Piątek to idealny dzień na kino.

Panna – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

Panna odkryje, że ma dziś w sobie mnóstwo energii, aby dokończyć pewne sprawy, na które dotąd patrzyła z niechęcią. Mars w trygonie z Plutonem zadziała również na nią. Zbierze w sobie siły, aby podjąć ważną decyzję, która wiele może zmienić w jej życiu. Panna musi się jednak trzymać swoich przekonań i nie ustępować, jeśli chce zachować wewnętrzną równowagę i spokój ducha, który tak sobie ceni.

Waga – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

Podobnie jak wiele innych znaków, Waga obudzi się dzisiaj wypełniona silnym impulsem, aby dokonać jakiejś zmiany w świecie. Tym razem zacznie od siebie – musi przemyśleć, czy jest szczęśliwa w sytuacji, w jakiej się znajduje. Później postanowi udzielić komuś dobrej rady, która może mieć nieprzewidziane konsekwencje – pozytywne, ale jednak zaskakujące. Warto czekać na takie efekty.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

Skorpion niecierpliwie wyglądał piątku, ponieważ jego tydzień był wyjątkowo męczący. Nie mógł się skupić na pracy, ponieważ jego uwagę zajmują przede wszystkim sprawy osobiste. Skorpiony przeżywają ostatnio dużo stresów, dlatego weekend powinny przeznaczyć na relaks i odpoczynek. Nie warto się martwić sprawami, na które nie mają wpływu. Czasem lepiej odpuścić i poczekać, aż kłopoty same się rozwiążą.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

Mars w trygonie z Plutonem obudzi w Strzelcu potrzebę, aby pokazać się dzisiaj z jak najlepszej strony. Być może jego samoocena w ostatnim czasie ucierpiała, dlatego postanowi ją reanimować. Gwiazdy ostrzegają, aby nie przyszło mu do głowy robić tego kosztem innych. Musi polegać na własnych umiejętnościach oraz uroku osobistym, którego Strzelcom nigdy nie brakuje.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

Piątek u Koziorożca upłynie pod znakiem spraw rodzinnych, które mogą się przeciągnąć na cały weekend. Spotkania z krewnymi wiążą się z wymianą plotek, jak również nieodzownymi przechwałkami. Czy Koziorożec ma coś, czym chciałby się pochwalić? Być może się obawia, czy zrobi odpowiednie wrażenie… Nie powinien skupiać się na zmartwieniach, tylko postarać się jak najlepiej spędzić czas z rodziną.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

Wodnika czekają wkrótce nowe wyzwania, do których powinien dobrze się przygotować. W tym celu warto dobrze wykorzystać weekend, aby się zrelaksować i oczyścić głowę z negatywnych myśli. Mars w trygonie z Plutonem sprawi też, że Wodnik postanowi podzielić się swoim szczęściem i powodzeniem z kimś, komu tego brakuje. Zaoferuje pomoc i wsparcie w odpowiedniej chwili.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 25.08.2023

Osoby urodzone w znaku Ryb powinny się spieszyć i skorzystać z wakacji, które tak szybko się kończą – zwłaszcza jeśli nadal nie były na dłuższym urlopie. Każdy potrzebuje odpoczynku, a nic nie daje takiego relaksu jak wyjazd do nowego miejsca, gdzie czekają kolejne przygody. Ryby, które nie mogą sobie na to pozwolić, mogą skupić się na ćwiczeniach oddechowych i relaksacyjnych.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!