Horoskop dzienny – 26 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 26 maja
Horoskop dzienny 26 maja
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Jitka Saniova

25.05.2023 19:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 26 maja. Wenus w sekstylu z Uranem wróży ekscytujące spotkania. Coś ciekawego wydarzy się w ten piątek, więc będzie na co czekać. Wystarczy otworzyć się na nowe doświadczenia, aby przeżyć coś pięknego.

Baran – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

Barany od samego rana poczują wielką radość z życia. To ogólnie znak optymistyczny i energiczny, jednak nawet on doświadcza czasami niepokojących myśli i uczuć. W piątek poczuje się znowu wolny i bardzo optymistycznie nastawiony na wszystko, co szykuje dla niego los. Szczególnie samotne Barany mogą się poczuć wyjątkowo atrakcyjne – gotowe na nawiązywanie nowych znajomości i związane z nimi przygody.

Byk – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

Wenus w sekstylu z Uranem okaże się łaskawa dla Byka, przecież to jego opiekuńcza planeta. Przyniesie mu w darze ukojenie nerwów i bardzo potrzebne pocieszenie. Nie warto przejmować się rzeczami, na które nie mamy wpływu. Bardziej opłaca się skupić na tym, co się ostatnio udało. Sukces to najlepszy narkotyk, a nie zwyczajne używki, w których osoby urodzone w tym znaku zbyt często szukają zapomnienia.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

Bliźnięta mogą być dzisiaj bardziej niż zwykle skłonne do ryzykownych zachowań. Od południa zacznie rozpierać je energia, która będzie wymagała rozładowania. Tego dnia powinny unikać alkoholu, ponieważ mogą im przyjść do głowy niemądre albo wręcz niebezpieczne pomysły. Bardziej godną rozrywkę zapewni Bliźniętom spotkanie w sprawdzonym gronie przyjaciół.

Rak – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

Wenus w sekstylu z Uranem obdarzy Raka wyjątkową intuicją, która pozwoli mu uniknąć problemów. Jeśli będzie słuchać swojego wewnętrznego głosu, na pewno nie popełni błędu. Może też liczyć na miłą niespodziankę ze strony bliskiej osoby. Taki udany piątek okaże się wspaniałym wstępem do cudownego weekendu. Jest na co czekać, dlatego Raki powinny szybko uporać się z obowiązkami i ruszać na spotkanie przygody!

Lew – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

Przedstawiciele Lwa zadziwią dzisiaj wiele osób swoją niesamowitą energią i motywacją do działania. Będą niezwykle twórcze, ambitne i inspirujące – zaczną sypać znakomitymi pomysłami jak z rękawa. Dzięki temu uda się rozwiązać kilka problemów, co będzie z pożytkiem dla wszystkich. Wieczorem pewne niespodziewane spotkanie może zmienić sposób, w jaki Lew postrzegał do tej pory świat.

Panna – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

Osoby urodzone w znaku Panny mogą czuć się dzisiaj przytłoczone, dlatego będą szukać towarzystwa sympatycznych znajomych, którzy podniosą je na duchu. Wenus w sekstylu z Uranem obudzi w Pannie potrzebę zabłyśnięcia i/lub wykazania się czymś odpowiednio imponującym. Dzięki temu nadmiernie poważna Panna wysunie się ze swojej skorupy i wreszcie odważy się spróbować czegoś nowego.

Waga – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

Ciekawe spotkanie może na zawsze odmienić życie Wagi. Wszystko zależy od tego, czy na pewno jest na to gotowa… Bo okazja nie czeka ani się nie powtarza. Puka do drzwi tylko raz, a później długo trzeba modlić się o kolejną szansę. W ten piątek wszystko może się zdarzyć, dlatego warto mieć oczy dookoła głowy i rozglądać się bardzo uważnie. Szczęście czeka w zaskakującym miejscu.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

Cała egzystencja Skorpiona krążyła ostatnio wokół obowiązków służbowych. Teraz Wenus w sekstylu z Uranem przyniesie ważną zmianę. Mogą na nią liczyć przede wszystkim osoby samotne, które tęsknią za kimś bliskim, kto wniósłby nieco kolorów do ich świata. Z kolei osoby w stałych związkach mogą liczyć na spokój i harmonię. Nadchodzący weekend najlepiej spędzić tylko we dwoje. Będzie gorąco!

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

Strzelce bardzo lubią takie dni, kiedy nie wiadomo, co wydarzy się za moment. W ten piątek mogą liczyć na nieoczekiwane uśmiechy losu i interesujące spotkania. Znajomy znajomego już czeka z niesamowitą propozycją, która może otworzyć Strzelcowi oczy na pewne sprawy, które od dawna zaniedbywał. W piątek też może liczyć na wesołe towarzystwo i dużo zabawy – pewnie aż do białego rana!

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

W głowie Koziorożca zaświta dzisiaj wiele pomysłów, które jego samego mogą zadziwić. Rozwiąże pewien problem albo wpadnie na idealny sposób, w jaki może powiększyć swój stan posiadania. Myślał o tym od dawna i nic oryginalnego nie wymyślił, a teraz idealny koncept pojawi się jakby znikąd. Kreatywność wpłynie pozytywnie na nastrój Koziorożca, który poczuje się bardzo z siebie zadowolony.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

Piątek u Wodnika upłynie pod znakiem przygotowań do weekendu. Osoby urodzone w tym znaku mają już wiele planów – oraz wielki problem, jak równocześnie wprowadzić je wszystkie w życie. Wodniki mają szerokie grono znajomych i coraz trudniej dzielić im czas pomiędzy tych wszystkich ludzi. Możliwe, że wkrótce będą musiały z czegoś zrezygnować, przecież nie zdołają się rozdwoić.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 26.05.2023

Wenus w sekstylu z Uranem okaże się bezpośrednio odpowiedzialna za wzrost intuicji zodiakalnych Ryb. Dzięki temu zdołają uniknąć problemów – najpewniej osoby, która próbowała w jakiś sposób przeniknąć do ich świata, jednak od początku nie budziła zaufania. Teraz Ryby będą wiedziały, jak należy ją potraktować. Nie uwierzą w słodkie słówka, tylko będą mieć się na baczności.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także