Horoskop dzienny – 27 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 27 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 27 sierpnia
Horoskop dzienny 27 sierpnia
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
26.08.2023 17:11

Horoskop dzienny 27 sierpnia. Słońce w opozycji do Saturna może pociągać za sobą wewnętrzne konflikty. Niektóre znaki poczują się zmęczone i zniechęcone, inne – samotne. Ostatnia niedziela sierpnia nastroi nas melancholijnie.

Baran – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

Barany mogą doświadczać dzisiaj zmienności nastrojów, która nie jest dla tego znaku typowa. Czasem będą radosne i pełne energii, a chwilami zacznie je dopadać uczucie niewytłumaczalnego smutku. Mogą tak reagować na powoli dobiegające końca wakacje i zbliżającą się jesień. Nie powinny jednak poddawać się tym nastrojom, tylko szukać pocieszania w takich aktywnościach, jakie lubią.

Byk – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

Słońce w opozycji do Saturna może zadziałać negatywnie na Byka, który poczuje się dzisiaj bardzo samotny. Odniesie wrażenie, że jest sam na świcie, a nikt nie potrafi zrozumieć jego pragnień i dążeń. To przykre, ponieważ ma wokół siebie wielu życzliwych ludzi, po prostu czasami nosi klapki na oczach i nie potrafi ich dostrzec. Sam się od nich odcina lub zniechęca do siebie, a później narzeka.

Bliźnięta – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt będą dzisiaj jeszcze bardziej niż zwykle skupione na sobie, w związku z tym mogą przegapić ważną informację, którą – werbalnie lub nie – będzie im próbował przekazać partner. Jeśli komunikat nie dotrze do adresata, atmosfera w domu może ulec pogorszeniu. Ten błąd trzeba będzie szybko naprawić, aby jeszcze bardziej nie pogorszyć sprawy.

Rak – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

W niedzielę Raka czeka miła niespodzianka ze strony bliskiej osoby, która zaplanuje ciekawe rozrywki dla niego i/lub całej rodziny (w zależności od statusu relacji). Dzień spędzony w dobrym towarzystwie pozwoli Rakowi naładować akumulatory, dzięki czemu odważnie wkroczy w nowy tydzień, który już od poniedziałku przyniesie mu nowe, ekscytujące wyzwania.

Lew – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

W niedzielę gwiazdy zalecają Lwom regenerację. W ostatnim czasie mocno nadwyrężyły swoje organizmy, więc przyda im się jeden dzień poświęcony na odsypianie wszystkich zarwanych nocy. Dzisiaj powinny się oszczędzać i odpoczywać. Polecane są również niezbyt wyczerpujące aktywności na świeżym powietrzu – oczywiście, gdy Lwy już się wyśpią i odzyskają energię.

Panna – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

Osoby urodzone w znaku Panny poczują się dzisiaj zmęczone. Sobą, światem, sytuacją, w jakiej się obecnie znajdują – do wyboru, do koloru. Pomoże im solidny odpoczynek i relaks, ale możliwe, że te problemy przeciągną się od niedzieli na kilka kolejnych dni. Pomocne okaże się wsparcie ze strony bliskich, rodziny i przyjaciół. Szczera rozmowa nakieruje Pannę na rozwiązanie jej problemów.

Waga – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

Waga może dzisiaj odkryć w sobie potrzebę bardziej jednoznacznej ekspresji własnych potrzeb i pragnień. Jako osoba zwykle chłodna może poczuć się niezrozumiana, a przez to też osamotniona. Waga często ukrywa swoje uczucia albo przynajmniej trzyma je pod ścisłą kontrolą. Trudno jej później nieco poluzować kołnierz i pokazać prawdziwą siebie. Powinna zacząć się tego uczyć.

Skorpion – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

Niedziela powinna przynieść Skorpionowi rozwiązanie pewnego kłopotu, który wisiał nad jego głową niczym miecz Damoklesa. Wbrew pozorom odpowiedź na jego problemy okaże się tak prosta i oczywista, że Skorpion sam nie uwierzy, że wcześniej na to nie wpadł. Dzięki temu znacznie się rozpogodzi i bardziej optymistycznie spojrzy w przyszłość. Od tego momentu jego życie stanie się znacznie prostsze.

Strzelec – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

Osoby urodzone w znaku Strzelca powinny zachować dzisiaj ostrożność. Słońce w opozycji do Saturna zapowiada, że może doświadczać dzisiaj problemów w kontaktach z innymi. Musi uzbroić się w cierpliwość i słuchać uważnie, aby nie narazić się nikomu swoją obojętnością. Strzelce muszą też uważać na swój złośliwy język. Gdy są w formie, potrafią zastrzelić człowieka jednym tekstem.

Koziorożec – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

Mimo słonecznej niedzieli Koziorożec zapewne już myśli o pracy i swoich obowiązkach. Powinien się tego oduczyć, a w zamian skupić na odpoczynku. Nikt nie powinien podczas wolnego dnia zawracać sobie głowy sprawami służbowymi. To niezdrowe! Najlepiej, aby Koziorożec poszukał dla siebie hobby, które zmusi go do częstszego wychodzenia z domu. Równowaga jest w życiu bardzo ważna.

Wodnik – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

Wodniki mogą dzisiaj spodziewać się pewnych przeciwności ze strony losu, który nie będzie dla nich zbyt łaskawy. Nawet jeśli zaplanowana wycieczka nie dojdzie do skutku, dobry humor i dobrane towarzystwo na pewno uratują sytuację. Wodnik musi postarać się być bardziej elastyczny i otwarty na zmiany, dzięki temu będzie się mniej stresował rzeczami, które nie zawsze są od niego zależne.

Ryby – horoskop dzienny, niedziela 27.08.2023

Rybom czas biegnie ostatnio bardzo szybko, dlatego ledwo się spostrzegą, że weekend, z którym wiązały wiele planów już się kończy. Oczywiście wpłynie to na natychmiastowe pogorszenie ich nastroju. Na szczęście nie jest jeszcze za późno, żeby skorzystać z wolnego dnia. Wystarczy, że Ryby pierwsze postanowią wyciągnąć dłoń i odnowić z kimś kontakt. Wtedy mogą spodziewać się zaproszenia na wspólne wyjście.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!