Horoskop dzienny – 28 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 28 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 28 lipca
Horoskop dzienny 28 lipca
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
27.07.2023 15:29

Horoskop dzienny 28 lipca. Piątek przyniesie ze sobą tak bardzo potrzebne wytchnienie po niezbyt sympatycznym tygodniu, który wielu znakom wydawał się dwa razy dłuższy niż zwykle.

Baran – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

Baran od dawna nie przeżył tylu trudnych dni jeden po drugim. U niektórych osób pojawiły się problemy w pracy, u innych tarapaty związane z nagromadzeniem zaniedbanych obowiązków, które nagle lawiną zwaliły się na głowę. Pojawił się stres, rozterki i trudne przemyślenia. Na szczęście koniec z tym! Poczynając od weekendu, rysująca się przed Baranem ścieżka się naprostuje, a on zobaczy światełko w tunelu.

Byk – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

Zodiakalne Byki nadal mają pewne nierozwiązane problemy, głównie z szeroko pojętymi nałogami, do których przedstawiciele tego znaku mają wyraźną skłonność. Czasami Byki uzależniają się od pracy, a czasami od szkodliwych substancji – to dwie strony tego samego medalu i obie są równie groźne. Do końca lata należałoby zadziałać i wyzwolić się od złych skłonność. Może to być postanowieniem Byka na najbliższą przyszłość.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

Piątek u Bliźniąt zapowiada się bardzo sympatycznie. Znajdą czas na kontakty towarzyskie, które być może zaniedbały, gdy ich myśli zaprzątały zupełnie inne sprawy. Osoby urodzone w tym znaku często są przesadnie skupione na sobie, a postanowienie poprawy podejmują, dopiero gdy ktoś wprost im to wypomni. Na szczęście wrodzony urok sprawia, że łatwo im wybaczyć te zaniedbania.

Rak – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

Raki mogą już wyluzować – nic złego ich dzisiaj nie spotka, mogą liczyć na wyłącznie sprzyjające okoliczności i dobre wiadomości. Jeśli kogoś o co prosiły, zgodzi się to dla nich zrobić. Spokój zapanuje również w rodzinie, szczególnie tam, gdzie ostatnio było nerwowo. Wszystko uda się wyjaśnić jeszcze przed weekendem, dzięki czemu atmosfera się wypogodzi i pod dach Raka powróci harmonia.

Lew – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

Osoby urodzone w znaku Lwa przechodziły ostatnio ciężkie chwile, ale gwiazdy niosą im pocieszenie. Lwy musiały trochę pocierpieć, aby nauczyć się o sobie czegoś bardzo ważnego. Teraz będzie już tylko lepiej, a one szybko znajdą sposób, aby wykorzystać nowo zdobytą mądrość na swoją korzyść. Nadchodzący weekend spędzą już bardzo przyjemnie, dlatego mogą zaplanować jakieś ciekawe aktywności.

Panna – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

Panna może się już skupić na relaksie. Piątek to dla niej ważny dzień – zakończy dzisiaj coś niezwykle ważnego: projekt, rozliczenie, może nawet… znajomość? Wszystko zależy od indywidualnych okoliczności, jednak cokolwiek się wydarzy, Panny na pewno tego nie pożałują. Tak właśnie miało być, więc szkoda płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba odważnie iść dalej.

Waga – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

Samotne Wagi podczas weekendu mogą śmiało zacząć się rozglądać za swoim ideałem. Miłość czeka tuż za rogiem. Ważne jest, aby osoby urodzone w tym znaku nie oczekiwały biernie, aż uczucie spadnie im na głowę. Muszą bardziej się otworzyć, szukać aktywnie, wyjść z inicjatywą. Tylko w ten sposób kogoś sobą zainteresują – jeśli się pokażą i dadzą zauważyć komuś wyjątkowemu.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

Skorpiony czeka bardzo dobry piątek. Możliwe, że postanowią przedłużyć sobie weekend i już dzisiaj wyruszą w drogę na spotkanie przygody. Zasłużyły na odpoczynek, one również przeżyły ciężki tydzień pełen obowiązków, konfliktów i wątpliwości, które w dużej mierze nadal nie zostały rozwiane. Najwyższy czas odpocząć, zrelaksować się i chociaż na parę dni zapomnieć o problemach.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

Osoby urodzone w znaku Strzelca mogą się cieszyć, bo od pewnego czasu wszystko w ich życiu układa się znakomicie. Nie mają powodu narzekać na pracę ani na swoje powodzenie finansowe. Jedynym problemem, jaki trapi wielu Strzelców, jest brak bliskiej osoby. Ale bez paniki, gwiazdy na problemy sercowe również mogą coś poradzić. Na razie zalecają cierpliwość – co ma być, to będzie.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

Koziorożec powinien wykorzystać czas wolny, aby zastanowić się nad sobą. Musi wiedzieć, czego naprawdę chce, aby móc powoli i systematycznie zmierzać do celu. Na razie pozostaje zawieszony w próżni, co wcale mu się nie podoba. Decyzje powinny zostać podjęte jak najszybciej, co ułatwi życie wszystkim wkoło. Zdecydowanie jest dla Koziorożca kluczem do sukcesu.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

W życiu zawodowym i prywatnym Wodnika nadal trwa sielanka. Osoby urodzone w tym znaku mogą myśleć o sobie jak o szczęściarzach. Wiele ich planów powiodło się znakomicie i teraz cieszą się zasłużonym powodzeniem. Długo czekały na swój moment i teraz los z naddatkiem wynagradza im wszystkie wcześniejsze próby i cierpienia. Muszą korzystać, ile się da. Nigdy nie wiadomo, kiedy wiatr się odmieni.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 28.07.2023

Ryby powinny wykorzystać ten dzień, aby dokończyć wszystkie swoje zadania. Dzięki temu rozpoczną weekend z lekkim sercem i będą mogły naprawdę wypocząć. Bardzo tego potrzebują, bo ich zmienne nastroje okazały się dość emocjonalnie wyczerpujące. Piątkowy wieczór Ryby powinny poświęcić sobie, mogą urządzić domowe SPA albo po prostu posiedzieć z książką – cokolwiek sprawi im przyjemność.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!