Horoskop dzienny – 28 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 28 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 28 września
Horoskop dzienny 28 września
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
27.09.2023 16:17

Horoskop dzienny 28 września. Czwartek nie będzie dla nikogo dniem przełomowym, mogą się jednak pojawić niespodziewane problemy, które popsują komuś humor. Dzisiaj lepiej nie zgłaszać się nigdzie na ochotnika.

Baran – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

Osoby urodzone w tym znaku nadal mogą być nieco zdezorientowane szybkimi zmianami, które zachodzą wokół nich. W dodatku nie we wszystkich mają udział, bo rzeczy zdają się dziać same, a Barany… Po prostu nie protestują. Na dłuższą metę ten brak kontroli okaże się dla nich ciężki, ale jak na razie nie mają z tym problemów. Czasem lepiej na moment oddać komuś stery i odpocząć

Byk – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

U Byka zaczyna się pojawiać światełko w tunelu. Ostatnio jego życie przebiegało nieco chaotycznie, teraz powoli zacznie wygrzebywać się z dołka, w jakim się znalazł. Dla Byka ważne jest, aby stłumił w sobie naturalny upór i skłonność do stawania okoniem. Musi nauczyć się współpracować, zamiast wiecznie próbować postawić na swoim. Może to przykre, ale nie zawsze ma rację.

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

Bliźnięta staną dzisiaj wobec problemu, którego nie będą potrafiły rozgryźć, jednak proszenie o pomoc również nie leży w ich naturze. Będą się z tym męczyć i złościć, czekając na cud. Ten się jednak nie wydarzy. Bliźnięta muszą same się ogarnąć i poradzić sobie z przeszkodami. Zbyt często ktoś je w tym wyręcza, dlatego tak łatwo ulegają panice. Wreszcie czas dorosnąć!

Rak – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

Osoby urodzone w znaku Raka mogą odczuć silny impuls, aby pomóc komuś w potrzebie, jednak powinny go zignorować i zajmować się dzisiaj wyłącznie własnymi sprawami. W tym przypadku nie warto zgłaszać się na ochotnika, zadanie okaże się ciężkie, a Rak nie spotka się z wdzięcznością. Wręcz przeciwnie, jeśli coś się nie uda, niewdzięczny osobnik spóbuje przerzucić winą właśnie na pomocnego Raka.

Lew – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

Nie warto przejmować się niepowodzeniami, bo tam, gdzie zamykają się drzwi, z pewnością jest jeszcze okno. Jeżeli jakiemuś Lwu w ostatnim czasie powinęła się noga, nie powinien się tym przesadnie martwić, tylko natychmiast przejść do działania. Nie powinien jednak marnować energii na naprawianie czegokolwiek, lepiej zacząć budować od nowa – w lepszym miejscu i w lepszym towarzystwie.

Panna – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

Panna jest nieco nieśmiała w kontaktach z ludźmi, nawet jeśli bardzo jej na nich zależy i chciałaby zacieśnić więzy. Musi ze sobą walczyć, bo jeżeli nie wyrazi jasno swoich uczuć, nikt ich nie pozna i nie dostanie szansy, aby odpowiednio zareagować. Zawsze warto spróbować się przed kimś otworzyć, zamiast zgóry się zniechęcać i rezygnować. Nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

Gdy tylko życie Wagi zaczęło się układać, podjęła spontaniczną decyzję, którą wszystko zepsuła. Czasami trudno trafić za osobami urodzonymi w tym znaku, które niby wydają się rozsądne i uporządkowane, a później same sobie szkodzą nieprzemyślanym działaniem. Nie da się jednak wpłynąć na kogoś tak przekonanego o swojej racji. Waga sama musi sobie uświadomić, jaką głupotę popełniła.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

Skorpion zdecydowanie potrzebuje przerwy. Ma powoli dość ciężkiej pracy, której efektów nie widzi. Wydawało mu się, że wszystko ma zaplanowane, jednak realizacja poszczególnych punktów planu zajmuje zbyt wiele czasu. Może faktycznie Skorpion powinien nieco odpuścić. Zrobić krok do tyłu, wyjechać w jakieś ładne miejsce i trochę odpocząć od wiecznego kieratu, w jakim utknął.

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

Życie Strzelca nie wygląda ostatnio zbyt ekscytująco – tylko praca i obowiązki. Może czas to zmienić? Czwartek to równie dobry dzień jak każdy inny, by podjąć ważną decyzję dotyczącą reszty życia. Osoby urodzone w tym znaku muszą tylko wiedzieć, czego tak naprawdę chcą. Wtedy łatwiej będzie im podjąć konkretne działania w celu realizacji marzeń – im bardziej będą ambitne, tym lepiej.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

Koziorożec nie ma ostatnio najlepszej passy, a niemal każda decyzja, jaką podejmuje, prowadzi go donikąd. Dobrze, aby nieco przemyślał swoje kolejne kroki, bo inaczej zacznie krążyć bez sensu niczym chomik w kołowrotku. Niedługo kolejny rok dobiega końca, czas zrealizować wszystkie swoje postanowienia. Jeśli Koziorożec tego nie zrobi, będzie sobą bardzo, ale to bardzo rozczarowany.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

Na myśl o kimś serce Wodnika bije dwa razy szybciej. Na szczęście nie musi się obawiać, czy druga osoba odwzajemnia jego uczucia. Najprawdopodobniej uzyskał już co do tego potwierdzenie albo wkrótce właśnie tak się stanie. Wodnik to znak empatyczny, który potrafi szczerze i otwarcie rozmawiać o swoich uczuciach, czym na pewno zdobywa punkty u partnera. Oby tak dalej!

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 28.09.2023

Osoby urodzone w znaku Ryb najlepiej zrobią, jeśli zaczną się uczyć na swoich błędach. Nie może być tak, że tylko im zależy na tym, a inni beztrosko korzystają z ich zaangażowania. Lepiej pozbyć się ze swojego grona toksycznych osób, które nic ze sobą nie wnoszą, a tylko wykorzystują czyjąś dobrą wolę. Czasami ciężko jest się odciąć, ale lepiej to zrobić szybko, zanim sprawy zajdą zbyt daleko.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!