Horoskop dzienny – 29 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 29 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 29 lipca
Horoskop dzienny 29 lipca
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
28.07.2023 17:34

Horoskop dzienny 29 lipca. Słońce w koniunkcji z Saturnem może przynieść ze sobą sprzeczne wrażenia. Zmęczenie łączyć się będzie z poczuciem nadmiaru energii. Jaki efekt przyniesie ze sobą taka mieszanka?

Baran – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

Osoby urodzone w znaku Barana potrzebują odpoczynku. To nie podlega kwestii – ostatnio nadmiernie męczyły się fizycznie i psychicznie, ponieważ nie miały okazji odetchnąć, z każdym dniem było gorzej. Choć Barany same nie przyjmują tego do wiadomości, sobotę powinny przeznaczyć na relaks. Tylko tyle i aż tyle! Nie wymyślać sobie nowych zadań, nie forsować się podczas wycieczek. Po prostu odpoczywać.

Byk – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

Byk sam powinien już wiedzieć, co zrobił nie tak. Jeśli nabroił, koniecznie musi to naprawić, nie ma innego wyjścia. Problemem osób urodzonych w tym znaku jest fakt, że nie mają poczucia winy ani wyrzutów sumienia. Z tego powodu często pogarszają sprawę, zamiast szybko i sprawnie ją rozwiązać. Jeśli nie nauczą się widzieć swoich wad, nigdy się do końca nie rozwiną jako dojrzałe osoby.

Bliźnięta – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

Wpływ Saturna może namieszać w życiu Bliźniąt, pobudzi w nich najgorsze cechy i najmroczniejszą stronę natury. W sobotę mogą niespodziewanie wejść w konflikt, którego same się nie spodziewały. Lubią i cenią tę osobę, a jednak nie będą potrafiły się powstrzymać. Szkoda, bo w ten sposób mogą zrujnować bardzo dobrą i wierną przyjaźń. Może jednak uda im się poskromić złe skłonności?

Rak – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

Rak może się dzisiaj cieszyć rodzinnym szczęściem. Dla tego znaku zodiaku jest to niezwykle ważna sprawa. Jeśli w ostatnim czasie wśród krewnych pojawiły się jakieś nieporozumienia, postara się je za wszelką cenę zażegnać. Taki mediator to skarb, bo naprawdę dba o interesy obu stron. Najbardziej na świecie chciałby zadowolić wszystkich i cierpi, jeśli mu się to nie udaje.

Lew – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

W życiu Lwa nie brakowało ostatnio przeszkód, dlatego zapewne ucieszy się na wieść, że jego los wkrótce się odmieni. Wystarczy wierzyć i mieć nadzieję na lepsze jutro. Pewne sprawy, o których myśli, nie są jeszcze stracone, nadal może o nie zawalczyć. Musi tylko zmienić podejście. Naciski rzadko okazują się dobrą metodą, aby kogoś do czegoś przekonać, lepiej postawić na dobroć i cierpliwość.

Panna – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

Panny powinny w sobotę postawić na aktywność, zwłaszcza jeśli czują, że siedzący tryb życia zaczyna dawać im w kość, a ich kondycja stopniowo się pogarsza. Nigdy nie jest za późno, aby się za siebie zabrać, trzeba tylko mieć dobry plan naprawczy. Zawsze można rozpocząć od spacerów, a potem stopniowo zwiększać intensywność ćwiczeń. Jeśli Panna zadziała, wkrótce poczuje się znacznie lepiej.

Waga – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

Wagę czeka kolejny dobry dzień. Weekend spędzi spokojnie, zdecydowanie uda jej się odpocząć i naładować akumulatory. Możliwe, że wiele osób urodzonych w tym znaku czuło się ostatnio nieswojo. To dlatego, że miały za dużo na głowie. Kolejne dni mogą wykorzystać na lepsze ułożenie priorytetów, aby zyskać więcej czasu wolnego. Przyda się na randki, kiedy Waga spotka swoją bratnią duszę.

Skorpion – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

Jeżeli Skorpiony nie były jeszcze na wakacjach, koniecznie muszą zacząć planować wyjazd. Krótkie wypady weekendowe są fajne, ale nie zrekompensują pełnego urlopu. Dobrym kierunkiem będą tereny nadmorskie z gwarantowaną pogodą. Może Skorpiona wzywa przygoda na greckiej wyspie, a może wycieczka we włoskim klimacie? Najwyższy czas się na coś zdecydować i jak najszybciej zarezerwować termin.

Strzelec – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

W sobotę Strzelec otrzyma ciekawą propozycję, jednak będzie się wahać, czy ją przyjąć. Nie będzie pewien, jakie uczucia żywi do osoby, która z nią wystąpiła. Czy jest już gotowy na taki krok? Niestety, na to pytanie musi sobie sam odpowiedzieć. Gwiazdy zalecają jedynie, żeby się nie spieszyć i wszystko najpierw dobrze przemyśleć. Gdy Strzelec to zrobi, na pewno podejmie dobrą decyzję.

Koziorożec – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

Niestety, Koziorożec nie może liczyć na wolny weekend. Dopadną go jakieś obowiązki, których się nie spodziewał, ale nie zdoła się od nich wykręcić. Skoro nie ma wyjścia, powinien się skupić na pracy, żeby wykonać swoje zadania jak najszybciej. Wówczas uda mu się jeszcze skorzystać z pięknej pogody. Wprost idealnej, żeby zaprosić na spacer kogoś sympatycznego.

Wodnik – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

Wodniki marzyły, aby spędzić trochę czasu z bliską osobą, jednak w ciągu minionego tygodnia ciągle coś stawało im na drodze. Teraz przeszkody znikną, a osoby urodzone w tym znaku będą mogły się cieszyć romantycznym weekendzie spędzonym we dwoje. Warto wykorzystać ten czas na rozmowy o przyszłości – dotyczy to zwłaszcza świeżych związków, które jeszcze do końca nie wiedzą, dokąd zmierzają.

Ryby – horoskop dzienny, sobota 29.07.2023

Zodiakalne Ryby chciałyby bardziej rozwinąć swoje artystyczne talenty, jednak w wielu przypadkach nie mają zbyt wiele czasu ani możliwości. Szkoda, żeby zrezygnowały ze swoich marzeń, dlatego muszą pomyśleć o tym, co mogą zmienić w swoim życiu, żeby wykroić nieco więcej czasu na własny rozwój. Nie będzie to łatwe, ale nic nie jest niemożliwe. Wystarczy tylko chcieć.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!