Horoskop dzienny – 29 lutego. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 29 lutego. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 29 lutego
Horoskop dzienny 29 lutego
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
28.02.2024 17:41

Horoskop dzienny na 29 lutego. Merkury w sekstylu z Jowiszem gwarantuje jasność myśli i wysoki profesjonalizm. W taki dzień opłaca się zająć sprawami skomplikowanymi, które wymagają uwagi oraz głębokiego zastanowienia.

Baran – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

Tydzień Barana upływa w zaskakująco szybkim tempie, a on sam nie wie, w co powinien włożyć ręce. Powinien wykorzystać dobroczynny wpływ Merkurego w sekstylu z Jowiszem, aby się zmobilizować i ogarnąć najpilniejsze sprawy, które nie mogą już dłużej czekać. Zapracowany i zagoniony Baran ma mało czasu na przyjemności, co może się odbić negatywnie na jego humorze. Będzie gorzki i/lub złośliwy.

Byk – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

Czwartek może nieco rozczarować zodiakalnego Byka, który liczył na inny rozwój sytuacji. Niestety, plany nie zawsze udaje się wcielić w życie i tym razem przekona się o tym właśnie Byk. Mimo porażki nie powinien pozwolić na to, aby zapanował nad nim gniew i uraza. Tym razem udało się komuś innemu, więc powinien skupić się na gratulacjach i dobrych życzeniach, a nie zawiści.

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

Bliźnięta mają sporo zaległych spraw, które próbują ignorować. Merkury w sekstylu z Jowiszem pomoże im uporać się przynajmniej z najpilniejszymi problemami, dzięki czemu unikną kłopotów. Jeśli jednak nie chcą się znowu znaleźć w tej sytuacji, powinny przemyśleć swoje podejście do obowiązków. Jeśli sobie z nimi nie radzą, muszą coś zmienić, bo inaczej ich sytuacja nigdy się nie polepszy.

Rak – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

U Raków spokojnie i stabilnie. Pewne decyzje zostały już podjęte, teraz trzeba będzie powoli realizować plany. Mimo że osoby urodzone w tym znaku nie mogą doczekać się zmian, powinny działać ostrożnie i z rozmysłem – aby przypadkiem nie przegapić jakiejś interesującej okazji. Jeśli doskwiera im złe samopoczucie, muszą pamiętać o tym, aby stale o siebie dbać i uważać.

Lew – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

Lwy będą w czwartek bardzo aktywne. Merkury w sekstylu z Jowiszem sprawi, że przyjdą im do głowy ciekawe pomysły, które będą się dopraszać natychmiastowej realizacji. Wielu przedstawicieli tego znaku poczuje motywację i zaangażuje się w dodatkowe projekty – oby nie były zbyt liczne, bo nie zdołają tego wszystkiego ogarnąć. Lepiej nie przeciążać nadmiernie organizmu, może się to różnie skończyć.

Panna – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

Panna odkryje w czwartek coś ważnego na swój temat. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach się to odbędzie, ale zdecydowanie wpłynie to na sposób, w jaki postrzega samą siebie. Na szczęście nie będzie to doświadczenie trudne, raczej ciekawe i rozwijające. Nowe odkrycie może wiele zmienić w życiu Panny. Jeśli do tej pory walczyła z jakimiś kompleksami, teraz się od nich wyzwoli.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

Waga poczuje się dostatecznie zmobilizowana, aby zmierzyć się z pewnym problemem, którego unikała jak ognia. Może dotyczyć spraw służbowych, ale wcale nie musi – życie uczuciowe również niesie ze sobą wiele wątpliwości i pułapek. W każdym razie Merkury w sekstylu z Jowiszem sprawi, że dostrzeże wiele faktów, które wcześniej jej umykały, i spojrzy na całą rzecz zupełnie inaczej.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

W życiu Skorpiona istnieją pewne nierozwiązane sprawy czy relacje, których unika jak ognia. Mimo że od dawna trwają w zawieszeniu, męcząc go okrutnie, nie zamierza ich dotknąć nawet kijem. To bardzo zła taktyka, ponieważ szkodzi nie tylko jemu, ale również innym zaangażowanym osobom. Z trudnym problemem trzeba się będzie jak najszybciej zmierzyć, dzięki temu wszyscy będą mogli wykonać kolejny krok.

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

Merkury w sekstylu z Jowiszem wróży dobry dzień na ambitne planowanie przyszłych działań. Strzelec nie należy do zodiakalnych pracusiów, a jednak nawet on złapie w czwartek wiatr w żagle. Zapragnie się wykazać, aby wszyscy zobaczyli, na co go stać. Dzięki temu potwierdzi swoją pozycję w miejscu pracy, jednak przy okazji się zmęczy. Po południu poczuje silną potrzebę odpoczynku.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

Osoby urodzone w znaku Koziorożca będą w czwartek bardzo zapracowane, a przez to też skłonne do nadmiernej irytacji. Lepiej im nie przeszkadzać ani w żaden sposób nie prowokować – na wszelkie zaczepki zareagują wyjątkowo negatywnie. Nie opłaca się mieć wroga w Koziorożcu, zwłaszcza jeśli zajmuje wyższe stanowisko. Mszczący się Koziorożec potrafi nieźle nabruździć.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

W rodzinie Wodnika pojawią się pewne przejściowe problemy, które będą wynikać głównie z niezrozumienia lub nieporozumienia. Gdy coś będzie nie tak, zamiast się obrażać, trzeba natychmiast szczerze porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić. Jeśli Wodnik zignoruje tę radę, problemy szybko urosną, zamiast wygasnąć. W stosunkach międzyludzkich szczerość i otwartość to zawsze najlepsza polityka.

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 29.02.2024

Czwartek u Ryb nie wniesie nic nowego. Nie powinny się spodziewać ani dobrych, ani przykrych niespodzianek. Ot, spokojny dzień jak co dzień. Skoro nic ich nie będzie rozpraszać, Ryby wykonają swoje obowiązki i szybko o nich zapomną. W domu powinny poświęcić nieco uwagi swoim bliskim. Ktoś w rodzinie może tego potrzebować, choć nie poprosi wprost o pomoc.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także