Horoskop dzienny – 3 grudnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 3 grudnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Źródło zdjęć: © Adobe Stock
02.12.2023 16:45

Horoskop dzienny 3 grudnia. Niedziela to idealny dzień na relaks – przynajmniej dla tych, którzy nie mają żadnych zaległych zadań do wykonania. Jeśli jednak czegoś zaniedbali, czeka ich nie tylko pracowity, ale i nerwowy wieczór.

Baran – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

Baran może spodziewać się spokojnej niedzieli, podczas której znajdzie zarówno czas na rozrywki (intelektualne lub nie – w zależności od preferencji), jak i zasłużony odpoczynek. Jeśli zapragnie podsumować ten tydzień, odkryje, że spędził go całkiem dobrze, choć może nie wykonał całego planu, jaki sobie założył. W niedzielę nie warto się już niczym przejmować, tylko korzystać z ostatnich chwil wolności.

Byk – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

Osoby urodzone w znaku Byka będą dzisiaj tryskać pozytywną energią, którą zaczną zarażać wszystkich wokół siebie. Jeśli mierzyły się z pewnymi kłopotami lub trudnymi wyzwaniami, teraz zdołają się od nich uwolnić. Byki poczują się lekkie i chętne do podejmowania aktywności. Taki nastrój okaże się idealny na zakończenie weekendu, a niedziela spędzona z rodziną nie zawiedzie oczekiwań.

Bliźnięta – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

Bliźnięta spędzą niedzielę w dobrym towarzystwie i będą robić to, co lubią najbardziej. Cały dzień bez wyrzutów sumienia przeznaczą na własne przyjemności, nikt nie będzie od nich niczego oczekiwał ani wymagał. Bliźnięta od dawna liczyły na taki cudowny, wolny dzień i odrobinę oddechu od obowiązków. Dzięki temu naładują baterię, które pozwolą im łatwiej znieść poniedziałkowy powrót do rzeczywistości.

Rak – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

Osoby urodzone w znaku Raka przebalowały ten weekend podczas rodzinnych imprez, więc teraz trudno będzie im wrócić do codziennej rzeczywistości. Dodatkowo w niedzielę mogą sobie przypomnieć o pewnym obowiązku, którego nie wykonały na czas… Jeśli wziąć to wszystko pod uwagę, niedziela u Raka nie zapowiada się zbyt wesoło, nie wspominając nawet o potencjalnie ciężkim poniedziałku.

Lew – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

Lwy muszą zrozumieć prostą zasadę, że nie opłaca się palić za sobą mostów. To znak skłonny do szybkich, nieprzemyślanych decyzji oraz dramatycznych gestów, który lubi postawić sprawę na ostrzu noża. Nawet jeśli później tego żałuje, to już niewiele może zrobić, ponieważ na placu boju zostaje sam. Czy Lwy zdołają się powstrzymać w ostatniej chwili. czy jednak ponownie posłuchają instynktu?

Panna – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

Panna ma największe szanse wstać w niedzielę lewą nogą. Ma wiele spraw na głowie – głównie prywatnych – dlatego powrót do pracy będzie jej nie w smak. Wolałaby poświęcić ten czas na rozwiązanie poważnych wątpliwości, niż zmarnować całe osiem godzin, pracując w nerwach i stresie. Te mroczne myśli towarzyszyć będą Pannie przez cały wieczór, a może nawet nie pozwolą jej spokojnie zasnąć.

Waga – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

Niedziela to dzień wolny, a zatem niczym nie warto się dzisiaj przejmować, nie spieszyć się ani nikogo poganiać. Niech życie toczy się w swoim tempie, bo tak będzie dla wszystkich najlepiej. Wadze może się to nie spodobać, ale musi wierzyć, że to wszystko dla jej dobra. Ci, którzy się spieszą (szczególnie na drodze), zbyt często płacą za to najwyższą cenę. Warto wziąć sobie to do serca.

Skorpion – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

Skorpiony będą przeżywać silne emocje związane z zaskakującymi odkryciami, jakich niedawno dokonały. Powinny starać się walczyć z ogarniającym je ponurym nastrojem, który na dłuższą metę okaże się demotywujący. Chyba dla Skorpiona stało się już jasne, że nie może dłużej tkwić w sytuacji, w jakiej się znalazł. Rozpaczliwie potrzebuje życiowej rewolucji, która pchnie go na zupełnie nową ścieżkę.

Strzelec – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

Po obfitej w wydarzenia sobocie Strzelce na pewno zapragną odpocząć. Nie warto ich budzić, będą pragnęły się wyspać i wszelkie próby wyrwania z krainy snów potraktują jak atak. Niedzielę przedstawiciele tego znaku spędzą zdecydowanie leniwie, ponieważ trudno będzie im się do czegokolwiek zabrać. I bardzo dobrze, bo zasłużyły sobie na relaks przed powrotem do obowiązków.

Koziorożec – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

Nieprzemyślane działania pociągną za sobą przykre konsekwencje. W ten weekend Koziorożec nauczy się, że każda akcja wiąże się z reakcją – często zupełnie inną, niż oczekiwał. Dzisiaj pojawią się nieporozumienia i konflikty. Nie warto się jednak złościć bez sensu, lepiej porozmawiać i jasno komunikować swoje uczucia. Jeśli Koziorożec sam ich nie wyrazi, nikt się ich magicznie nie domyśli.

Wodnik – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

W niedzielę Wodnik powinien zorganizować jakieś rodzinne spotkanie, które zapewni mu rozrywkę oraz serdeczne towarzystwo, którego mu brakuje. O kłopotach zawsze warto rozmawiać, ale wyłącznie z osobami zaufanymi. Wodnika spotkały ostatnio jakieś trudne doświadczenia, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Potrzebuje rozmowy i rady, dzięki którym zdoła w końcu ruszyć z miejsca.

Ryby – horoskop dzienny, niedziela 3.12.2013

Nie warto udawać, że problem nie istnieje. Sam siebie nie zniknie, mimo gorących życzeń Ryb, które nie mają ochoty podejmować dzisiaj żadnej ostatecznej decyzji ani zdecydowanego działania. Ostatni wolny dzień weekendu osoby urodzone w tym kapryśnym znaku powinny przeznaczyć na zastanowienie się nad sobą i swoimi kolejnymi krokami.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także