Horoskop dzienny – 31 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 31 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 31 sierpnia
Horoskop dzienny 31 sierpnia
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
30.08.2023 21:55

Horoskop dzienny 31 sierpnia. Czwartek wciąż znajduje się pod panowaniem księżycowej pełni. Emocje tak szybko nie opadną, jednak wielu znakom pozwolą na nowo odkryć siebie i własne (do tej pory ukryte) potrzeby.

Baran – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Barany wreszcie odzyskają motywację do działania, za którą tak długo tęskniły. Beztroskie wakacje się kończą, czas wracać do pracy – nie tylko fizycznie, ale i mentalnie. Od teraz osoby urodzone w tym znaku zdołają bardziej skupić się na swoich zadaniach, więc praca znowu zacznie im iść o wiele szybciej i niemal bez wysiłku. Tęskniły za tym, gdy w ostatnich tygodniach wątpiły w swoje siły.

Byk – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Przedstawiciele Byka powinni mierzyć siły na zamiary, ponieważ mogą czuć dzisiaj lekkie osłabienie. Pewne sprawy dobrze będzie dzisiaj odpuścić, inne oddelegować, aby tylko wykroić nieco luzu dla siebie. Po południu polecana jest jakaś aktywność, która zapewni wypoczynek i relaks. Może niezbyt męczące ćwiczenia fizyczne albo wizyta na saunie lub w grocie solnej? To pozwoli się Bykom zregenerować . 

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Czwartek u Bliźniąt będzie raczej spokojny, głównie dlatego, że poczują się zmęczone i znudzone, więc nie znajdą dość energii, aby psocić, kaprysić czy też się awanturować. Sierpniowa pełnia wpłynie wyjątkowo negatywnie na osoby urodzone w tym znaku, a następnie pociągnie za sobą znaczący spadek energii. Bliźnięta niech zatem się oszczędzają i nie wchodzą dzisiaj w konflikty.

Rak – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Raki muszą uważać na starszych ludzi, ponieważ pojawią się jakieś związane z nimi kłopoty. Być może ktoś postanowi wykorzystać ich dobrą wolę i wystąpi z żądaniami, których nie da się odrzucić? A może krewny w poważnym wieku stanie się stroną jakiegoś rodzinnego konfliktu? Nie wiadomo. W każdym razie Rak powinien dzisiaj trzymać nerwy na wodzy i skorzystać z dyplomatycznych zdolności.

Lew – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Lew się dzisiaj na czymś lub na kimś zawiedzie. Nie spodziewał się tego, więc przykra niespodzianka zaboli dwa razy bardziej niż zazwyczaj. Jednak mówi się trudno i idzie dalej. Takimi ciosami od losu nie warto się przejmować, szkoda na to czasu i energii. Trzeba jakoś to przeżyć, przepracować i za jakiś czas spróbować znowu. Z właściwym człowiekiem wszystko powiedzie się śpiewająco.

Panna – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Ten dzień będzie dość łaskawy dla Panny, która przeżyje go spokojnie i bez stresów. Szybko upora się z bieżącymi zadaniami i będzie mogła wrócić do domu z lekką głową. Po południu skupi się na przyjemnych zajęciach, np. wybierze się na dłuższy spacer w miłym towarzystwie. Dobrą alternatywą okaże się również popołudnie spędzone z książką, którą Panna od dawna chciała przeczytać.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Waga nie będzie miała dzisiaj motywacji do działania. Prawdopodobnie nie wyspała się, a potem wstała z łóżka lewą nogą. W czwartek lepiej nie wchodzić Wadzę w drogę, może być bardziej niż zwykle złośliwa, a nawet agresywna, jeśli ktoś nadepnie jej na odcisk. To dość niespotykane zachowanie, dlatego niektóre osoby mogą się stać przypadkowymi ofiarami podłego humoru przedstawicieli tego znaku.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Skorpion spędzi czwartek na aktywnym planowaniu swoich kolejnych kroków na drodze do osiągnięcia celu. Może być dzisiaj nieco marudny albo smutny – w zależności od tego, do jakich wniosków dojdzie, rozpatrując swoje możliwości. W każdym razie nadzieja na lepsze dla Skorpionów powoli migoce na horyzoncie. Wkrótce mogą liczyć na wspaniałą propozycję, która wiele w ich życiu zmieni.

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Osoby urodzone w znaku Strzelca powinny skupić się dzisiaj na swoim dobrostanie psychicznym. Możliwe, że utknęły w pewnej niewygodnej relacji, z którą zupełnie nie wiedzą, co zrobić. Czy warto spróbować przejść na kolejny etap? A może lepiej darować sobie wszelkie wysiłki i powoli się wycofać? Gwiazdy nie mają dobrej rady, tym razem Strzelec musi podjąć decyzje samodzielnie.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Praca nie powinna być sensem życia dla Koziorożca, który po chwilowej przerwie urlopowej znowu zaczyna się zapominać. Czy wszystkie dobre rady i starania ponownie spotkały się ze ścianą? Osoby urodzone w tym znaku muszą nauczyć się odpoczywać. To dosłownie ostatnia chwila, bo gdy wpadną w kierat związany z ostatnim, najbardziej pracowitym kwartałem roku, zupełnie przepadną.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Wodnik bardzo dobrze wie, czego chce, utknął jednak na pewnym etapie ścieżki do osiągnięcia celu i teraz nie ma pojęcia, co powinien ze sobą zrobić. Gwiazdy mówią, żeby słuchać intuicji i nie przejmować się drobnymi opóźnieniami. Wszystko będzie dobrze, ale… dopiero w swoim czasie. Nie warto się stresować, lepiej cierpliwie poczekać i cieszyć się na myśl o nadchodzącej nagrodzie.

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 31.08.2023

Pełnia księżyca pokazała Rybom zarówno ich siły, jak i słabości. Bardzo możliwe, że popadły w melancholijny nastrój, który nieco blokuje ich rozwój – nie są w stanie wyciągnąć teraz obiektywnych wniosków ze swoich przeżyć. Jednak chyba już przeczuwają, co muszą zrobić, aby poczuć się szczęśliwe. Ryby muszą teraz działać odważnie i systematycznie. Tylko wtedy odniosą sukces.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!