Horoskop dzienny – 4 grudnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 4 grudnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 4 grudnia
Horoskop dzienny 4 grudnia
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
03.12.2023 17:08

Horoskop dzienny 4 grudnia. Poniedziałek warto zacząć odważnie, bo przedstawiciele wszystkich znaków zodiaku będą mieć dzisiaj dużo do zrobienia. Nie opłaca się chować przed obowiązkami, zemszczą się podwójnie.

Baran – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

Poniedziałek będzie dość łaskawy dla Barana, który może nieco bujać w obłokach. Jeśli przeżył bogaty w wydarzenia weekend, być może jeszcze się z niego nie otrząsnął i nie potrafi należycie skupić na tym, co ma do zrobienia. Nie powinien jednak niczego odkładać na później, bo pewnie będzie jeszcze gorzej… Skoro nie da się inaczej, niech Baran wykona dzisiaj chociaż minimum z minimum.

Byk – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

Byki mogą spodziewać się pogorszenia nastroju. Początek dnia nie będzie tego zapowiadać, jednak później wiele spraw ułoży się nie po ich myśli. W najmniej spodziewanym momencie spirala niefortunnych zdarzeń ruszy z kopyta, psując Bykowi humor na wiele kolejnych dni. Musi bardzo uważać, co w takiej sytuacji zrobi. Ktoś ważny oceni go na podstawie decyzji podjętej w trudnym momencie.

Bliźnięta – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

Jeśli już w poniedziałek Bliźnięta nie potrafią wykrzesać z siebie dość energii, aby chętnie wstać z łóżka, to znak, że coś jest nie tak. Może to kwestia złego samopoczucia, które warto skontrolować. Nagłe ochłodzenie może pociągnąć za sobą przeziębienia i infekcje. Równie prawdopodobne jest jednak to, że Bliźnięta dawno wypaliły się w obecnym miejscu pracy i muszą poszukać sobie nowych wyzwań.

Rak – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

Poniedziałek u Raków zwiąże się przede wszystkim z pracą, a konkretnie z zaległościami, których narobiły sobie w ostatnim czasie. Niestety, gdy za bardzo skupiają się na sobie, nie mają czasu na nic innego, a takie podejście wyraźnie odbija się na ich obowiązkach. Najwyższy czas ogarnąć sprawy kariery, ponieważ nikt za Raka tego nie zrobi. Może jednak prosić o radę kogoś zaufanego.

Lew – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

Przepracowany Lew nikomu na nic się nie przyda – a najbardziej rodzinie i… samemu sobie. Te osoby, które już wypracowały plan roczny, powinny potraktować ostatni miesiąc roku jako bardzo im potrzebny czas wypoczynku. Pomyśleć o sobie i o swoich bliskich, zwolnić nieco tempo, a może nawet zaszaleć i oddelegować część obowiązków. Trzeba zacząć szanować siebie i swój cenny czas.

Panna – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

Panna nie powinna przesadzać z obowiązkami ani rozpoczynać nowych projektów, jeśli nie jest pewna, czy znajdzie na to czas. Ambicje są ważne, ale zdrowie zawsze powinno być ważniejsze. Nie ma sensu zapracowywać się na śmierć. Osoby urodzone w tym znaku powinny nauczyć się odpoczywać i mniej wszystkim przejmować. Zmiana myślenia przyniesie im wiele korzyści.

Waga – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

Wagi będą musiały w poniedziałek zmierzyć się z dodatkowymi obowiązkami, których za żadne skarby świata by nie przewidziały. Czarę goryczy przeleje fakt, że to nie one zawiniły, jednak będą musiały zastąpić mniej zdolnego lub nieobecnego współpracownika. Do domu wrócą złe i wykończone, zatem powinny skupić się na relaksie i uwolnieniu od złych emocji. Jutro wstanie nowy dzień – o wiele, wiele lepszy!

Skorpion – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

W tym tygodniu – a może i całym miesiącu – dobrze będzie być Skorpionem. Przedstawiciele tego znaku spędzą spokojny grudzień, który stanowi nagrodę za starania, którymi wykazywali się przez cały rok. Wykonali już cały plan, wiele spraw doprowadzili do końca i teraz zaczną się cieszyć owocami swoich wysiłków. Warto pomyśleć o jakiejś atrakcyjnej nagrodzie dla samego siebie.

Strzelec – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

Poniedziałek będzie dobrym początkiem udanego tygodnia dla Strzelców. Warto dzisiaj przystąpić do realizacji jakichś postanowień, szczególnie związanych z wprowadzeniem zdrowszych nawyków. Po pracy można zrobić coś tylko dla siebie: wybrać się na spacer, zakupy (nie tylko spożywcze!) albo ciekawe zajęcia. Strzelec na pewno nie pożałuje, jeśli dziś wyjdzie z domu.

Koziorożec – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

Forma Koziorożca ulegnie dzisiaj pogorszeniu, możliwe osłabienia albo nawet atak niespodziewanej infekcji. Warto się oszczędzać i nie nadwyrężać organizmu bardziej, niż to konieczne. Osoby urodzone w tym znaku regularnie się przepracowują, a pod koniec roku często czują, że muszą dać z siebie więcej. To błąd – wcale nie muszą, a nawet nie powinny. Teraz czas na odpoczynek.

Wodnik – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

Na poniedziałek nie warto planować spotkań towarzyskich, z reguły niezbyt się udają. Jeśli Wodnik czuje się samotny, lepiej zakręcić się wokół rodziny. Rozmowy z krewnymi również mogą okazać się ciekawą odskocznią w ten dosyć nudny i niczym się niewyróżniający dzień. Popołudnie lub wieczór najlepiej będzie spędzić aktywnie. Wodniki, które nie lubią ćwiczeń, powinny postawić na tańce.

Ryby – horoskop dzienny, poniedziałek 4.12.2023

Od obowiązków nie warto uciekać, bo i tak zawsze człowieka dogonią. Ryby będą musiały wykonać dzisiaj wszystkie niewdzięczne zadania. W nagrodę w poniedziałek trafi się okazja na spotkanie z przyjaciółmi. Ryby może nie będą specjalnie chętne, aby wyjść z domu, jednak ktoś zdoła je do tego przekonać. Jeśli poświęcą znajomym nieco czasu, na pewno dowiedzą się ciekawych rzeczy.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także