Horoskop dzienny – 7 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 7 lipca
Horoskop dzienny 7 lipca

06.07.2023 17:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 7 lipca. Merkury w sekstylu z Uranem pobudza umysł, zwiększa atrakcyjność, a także obdarza magnetyczną siłą przyciągania. Sprawdź, czy czekają cię dzisiaj intrygujące przygody.

Baran – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Barana czeka dobry dzień. Cały tydzień czeka na piątek, aby móc oddać się własnym przyjemnościom. Pogoda sprzyja spacerom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, a ten znak nie potrafi wytrzymać w czterech ścianach. Gdy już upora się z obowiązkami, powinien ruszać w świat. Wesoły i atrakcyjny ma szansę dzisiaj przeżyć coś niesamowitego, wystarczy dobrze się rozejrzeć.

Byk – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Chociaż Byk miał inne plany, bardzo możliwe, że utknie dzisiaj w pracy. Jak zwykle coś się posypie, ktoś nawali, a sytuacja stopniowo zacznie się pogarszać. Wiadomo: w piątek po godzinie szesnastej nie zdarza się nic dobrego, więc jeśli Byk nie wyjdzie na czas z pracy, możliwe, że obowiązek gaszenia pożarów spadnie akurat na jego głowę. Na szczęście z nadprogramowego zadania wywiąże się śpiewająco.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Merkury w sekstylu z Uranem sprawi, że urok i tak atrakcyjnych z natury Bliźniąt jeszcze wzrośnie. Dzisiaj naprawdę nie sposób będzie im się oprzeć, dlatego jeśli mają już na oku upatrzoną osobę, mogą spróbować swojego szczęścia – zapewne niczego im nie odmówi. Jeśli nikt ich dotąd nie zauroczył, również mogą poszukać przygód, mają większą niż zwykle szansę kogoś poderwać, nawet przypadkiem.

Rak – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Raki dostaną dzisiaj szansę zająć się swoimi pasjami i zainteresowaniami, co nie zdarza im się często. Ważne, aby dobrze wykorzystały ten czas i faktycznie zainwestowały go w siebie. Niech rozwijają swoje umiejętności i czerpią radość z tego, co lubią robić, a wówczas kreatywność i entuzjazm przeprowadzą Raki przez ten niezwykle korzystny dzień. Na pewno nie pożałują tych kilku samolubnych chwil.

Lew – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Ten dzień przyniesie Lwom pewne wyzwania w obszarze relacji międzyludzkich. Nawet jeśli będzie ciężko, muszą zachować cierpliwość i wykazać się empatią wobec innych. Złość czy awantury nikomu nie pomogą i niczego nie załatwią, ale dobroć działa cuda. Hojność i troska mogą pomóc w rozwiązaniu konfliktów. Jednocześnie Lwy muszą pamiętać o własnych granicach i potrzebach.

Panna – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Panny powinny dla odmiany skupić się na dbaniu o swoje emocje i dobrostan psychiczny, który w ostatnim czasie zaniedbały. Muszą znaleźć czas na relaksację i regenerację. Jeśli odczuwają potrzebę większej intymności i bliskości z partnerem, powinny mu to wprost zakomunikować. Być otwarte na rozmowy i dzielenie się swoimi uczuciami, ale też skłonne do wysłuchania drugiej strony i udzielenia wsparcia.

Waga – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Piątek Waga powinna poświęcić na zadbanie o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Musi znaleźć czas na relaks i zadbać o swoje ciało poprzez zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną – zwłaszcza jeśli na co dzień obie te sprawy zaniedbuje. Poczynając od piątku, a później przez cały weekend może się swobodnie rozpieszczać – odkryć nowe sposoby na pielęgnację i relaks, które będą korzystne dla jej dobrostanu.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Skorpiony mogą się dzisiaj skupić na rozwoju swoich talentów i ambicji. Nieważne, że to piątek, kiedy wszyscy myślą już o weekendzie. Może to stanowić sprzyjającą okoliczność, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Osoby urodzone w znaku Skorpiona noszą w sobie potencjał, który teraz może rozkwitnąć. Jeśli wykorzystają swoje umiejętności przywódcze i inicjatywę, szybciej osiągną swoje cele zawodowe.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Dzień u Strzelca zacznie się bardzo pozytywnie. Merkury w sekstylu z Uranem wywrze na niego pozytywny efekt, pobudzając kreatywność oraz chęć wykazania się. Strzelce będą się zatem popisywać, dopóki kogoś tym nie zirytują, a wtedy atmosfera w pracy szybko się pogorszy. Na szczęście to już ostatni dzień roboczego tygodnia, a do poniedziałku wszyscy zapomną o nieprzyjemnej sytuacji.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Sekstyl Merkurego z Uranem może spowodować, że Koziorożce będą dzisiaj niezdrowo pobudzone, co może się objawiać na różne sposoby. U niektórych osób atmosfera stanie się nieco nerwowa, do głosu dojdą stłumione żale i pretensje. Inne Koziorożce postawią z kolei na aktywność fizyczną, aby w ten sposób wyrzucić z siebie nadmiar energii i/lub ewentualną frustrację.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Wodniki poczują się dzisiaj pełne energii i optymizmu. To doskonały czas, aby podejmować ambitne działania i realizować swoje cele. Merkury w sekstylu z Uranem doda im bystrości i animuszu, dzięki którym wszystko stanie się możliwe. Uwolnią swoją kreatywność i zaangażują się w aktywności, które dadzą im mnóstwo radości. Muszą tylko pamiętać o odpoczynku, bo przemęczony człowiek niczego nie osiągnie.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 7.07.2023

Piątek przyniesie Rybom pewne wyzwania, zwłaszcza w sferze osobistej. Muszą być dzisiaj otwarte na kompromisy i starać się zrozumieć perspektywę innych ludzi. Nawet jeśli Ryby się z nimi nie zgadzają, to nie znaczy, że ich przeciwnicy są w błędzie. Ważne jest, aby znaleźć równowagę między własnymi potrzebami a potrzebami innych. Komunikacja jest kluczem do budowania zdrowych relacji.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)