Horoskop dzienny – 8 lutego. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 8 lutego
Horoskop dzienny 8 lutego
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

07.02.2024 15:09, aktual.: 07.02.2024 15:25

Horoskop dzienny 8 lutego. Mars w sekstylu z Neptunem nastawi przedstawicieli wszystkich znaków nieco bardziej duchowo. W czwartek warto posłuchać muzyki, obejrzeć ciekawy film i zrobić dla siebie (lub innych!) coś dobrego.

Baran – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

Osoby urodzone w znaku Barana będą głodne wrażeń estetycznych, co może się objawiać na różne sposoby. Niektórzy poświęcą się w czwartek jakiejś działalności kreatywnej, inni mogą postawić na wizytę w teatrze albo niespodziewanie uzależnić się od intrygującego serialu. Wszystko jest dla ludzi, dlatego bardzo możliwe, że parę osób postanowi ubarwić sobie dzień, kupując coś ładnego.

Byk – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

Byk dostrzeże powolny, ale wyraźny postęp w ważnych dla siebie sprawach. Nie muszą – ale mogą! – być to kwestie zawodowe. Gdy zobaczy światełko w tunelu, poczuje się znacznie lepiej w swojej skórze. Może nawet wpaść na szalony pomysł, aby w końcu sobie odpuścić i odpocząć. Czwartek to dobry dzień na realizację takich planów – niczym nie zaskoczy, bo tydzień powoli dobiega końca.

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

Bliźnięta czują już pierwsze powiewy wiosny we wciąż chłodnym zimowym powietrzu. A wiosna to przecież idealny czas na zmiany, również te obejmujące wygląd i styl ubierania. Warto poeksperymentować, spróbować czegoś nowego. Bliźnięta są z natury atrakcyjne, potrafią o siebie zadbać i odpowiednio się zaprezentować. Do tego mają wyobraźnię, więc powinny z niej skorzystać.

Rak – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

Osoby urodzone w znaku Raka mogą niespodziewanie dla siebie odkryć, że są… zbyt grzeczne i uprzejmie, aby wyszło im to na zdrowie. Dobre wychowanie blokuje je przed upominaniem się o to, co im się słusznie należy. W czwartek Raki zrozumieją, że ludzie bezczelni mają w życiu łatwiej i szybciej osiągają swoje cele. Być może spróbują postępować podobnie, chociaż nie leży to w ich naturze.

Lew – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

Mars w sekstylu z Neptunem sprawi, że Lew zatęskni za pięknem w swoim życiu. Wiele osób spod tego znaku ma kreatywną duszę, ale mało czasu na jej rozwijanie. Lwy wybierają raczej życie na świeczniku oraz posady, które gwarantują wysokie dochody. Nic dziwnego, że w ich życiu czasem brakuje czegoś więcej – ducha, piękna i sztuki. Warto o tym pomyśleć i może wprowadzić pewne zmiany.

Panna – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

W czwartek Panny mogą mieć nieodpartą ochotę, aby na kimś się odegrać. Ktoś sprawił im wielką przykrość lub zawiódł oczekiwania. Zupełnie się tego nie spodziewały, bo znają tę osobę już od dawna, być może nawet ją lubią albo szanują. Taki zawód może zaboleć, jednak lepiej puścić urazę w niepamięć, zamiast planować zemstę. Wybaczenie gwarantuje szybsze uzdrowienie.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

Pod wpływem Marsa w sekstylu z Neptunem Waga postanowi zrobić coś dobrego – do wyboru dla siebie albo świata. Jeśli czymś chce się podzielić, powinna postawić na wiedzę. Waga posiada wiele talentów i ma dużą wiedzę, która dla wielu osób okaże się największym skarbem. Wsparcie i rada ze strony Wagi może zmienić w czwartek czyjeś życie. To wielki dar, ale i odpowiedzialność.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

Skorpion poczuje się zmęczony ciążącą na nim odpowiedzialnością. Koniec tygodnia przyniesie mu kolejne zadania do pilnego wykonania, chociaż kompletnie się tego nie spodziewał i myślami wędrował już w stronę wolnego weekendu. Niestety, zanim Skorpion doczeka soboty, jeszcze porządnie się umęczy. Później jednak będzie mógł cieszyć się wolnością podczas wesołego weekendu ze znajomymi.

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

Czwartek to dobry dzień, aby oddać się beztrosce. Szczególnie Strzelce, których życie zmusiło ostatnio do zmiany planów lub niewesołych przemyśleń, odetchną z ulgą. Los im odpuści i będą mogły znowu cieszyć się życiem. Smutek i powaga nie leżą w naturze tego znaku, dlatego zregeneruje się szybko i ponownie zacznie optymistycznie patrzeć na świat. Strzelec w każdej sytuacji dostrzega jasne strony.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

Koziorożec naraził się w tym tygodniu komuś, komu nie powinien, i obecnie znajduje się w niełasce. Mimo że jego sytuacja nie wygląda źle, może mieć przykre konsekwencje, które przypomną o sobie dopiero za jakiś czas. W czwartek Koziorożec powinien skupić się na wypoczynku, ponieważ jego weekend nie będzie spokojny. Na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie czegoś pilnie potrzebował.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

Mars w sekstylu z Neptunem zachęca, aby stale się rozwijać, korzystać z mocy wyobraźni i w każdym aspekcie słuchać intuicji – ona nigdy Wodnika nie zdradzi ani nie wpędzi w kłopoty. Jeśli wewnętrzny głos przed czymś ostrzega, lepiej tego nie robić. W czwartek Wodnik powinien albo sam oddać się twórczym działaniom, albo podziwiać kogoś, kto zajmuje się tym zawodowo – w kinie lub na scenie.

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 8.02.2024

Dzięki wsparciu Marsa w sekstylu z Neptunem wyobraźnia Ryb będzie w czwartek szaleć już od rana. Niesamowity wyrzut kreatywności może zaowocować wieloma pomysłami, które Ryby zapragną do razu wykorzystać. Niestety, na drodze staną im przykre obowiązki. Jeśli nie zajmują się sztuką zawodowo, muszą najpierw dokończyć pracę zarobkową, zanim będą się mogły oddać przyjemnościom.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także