Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 8 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 8 września. Słońce w trygonie z Jowiszem wróży dzień, który sprzyja działaniu. Dzisiaj szczególnie dobre efekty przyniesie współpraca i zajęcia grupowe. Warto też nauczyć się czegoś nowego.

Horoskop dzienny 8 wrześniaHoroskop dzienny 8 wrześniaŹródło: Adobe Stock
d1708sq
d1708sq

Baran – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Jowisz przynosi ze sobą powodzenie i szczęście, które warto wykorzystać na rozmaite sposoby. Jednym z nich jest oczywiście danie szansy grom losowym – nie wygrywa ten, kto nie gra. Dzisiaj można też zaplanować jakieś długofalowe działania, które mają przynieść korzyści dopiero w dłużej perspektywie. Baran powinien rozważyć podjęcie nauki na jakimś perspektywicznym kierunku.

Byk – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Byk musi stać się nieco bardziej aktywny, zwłaszcza jeżeli ciało już samo daje mu znaki, że nieco się zaniedbał. Jako znak poświęcający wyjątkowo dużo czasu na pracę, powinien dbać o siebie i o swój organizm, który zbyt często nadwyręża. Bardzo ważny jest dla niego również odpoczynek. Jeśli Byk nie będzie odpoczywać, nie znajdzie w sobie dość siły na osiąganie swoich celów.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Pod wpływem Słońca w trygonie z Jowiszem wiele znaków zodiaku poczuje dziś w sobie miłość do świata i zaskakującą chęć dzielenia się dobrem ze wszystkimi. Tę tendencję chętnie wykorzystają Bliźnięta, które od dawna chciały poprosić kogoś o przysługę, jednak do tej pory trafiały na ścianę. Teraz negocjacje potoczą się znacznie lepiej i zakończą po myśli Bliźniąt.

Rak – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Rak zapragnie dzisiaj sprawić komuś radość. Jeśli znajduje się w stałym związku lub jest już rodzicem, łatwo się domyślić, kogo wybierze sobie za cel. Samotne osoby urodzone w tym znaku skupią się z kolei na działalności dobroczynnej. Można wpłacić datek na jakiś szczytny cel, pomóc komuś znajomemu albo np. zrobić zakupy starszemu sąsiadowi. Na pewno bardzo to doceni.

d1708sq

Lew – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Osoby urodzone w znaku Lwa staną się dzisiaj bardzo towarzyskie. Uznają, że nie mają ochoty tkwić w czterech ścianach mieszkania, skoro mogą zrobić coś ciekawego poza nim. Dobrze będzie wystąpić do przyjaciół z propozycją wyjścia na miasto. Znajomi chętnie spędzą czas z Lwem, zwłaszcza jeśli ostatnio był dla nich nieco oziębły albo zajęty zupełnie innymi sprawami. Teraz będą mieli czas nadrobić straty.

Panna – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Panna może liczyć na kolejny spokojny dzień, choć Słońce w trygonie z Jowiszem pobudzi w niej ciekawość świata. Osoby urodzone w tym znaku bardzo lubią się uczyć, czemu dodatkowo sprzyja jesień kojarząca się z powrotem do szkoły. Może Panny zapragną zapisać się na jakiś kurs albo studia, np. podyplomowe. Zawsze warto poszerzać swoje horyzonty i uczyć się nowych umiejętności.

Waga – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Piątek przyniesie dla Wagi wyzwolenie od jakiegoś kłopotliwego obowiązku. Nie musi być koniecznie związany z pracą, rodzina też lubi wykorzystywać zdolności Wagi, która czasami nie ma pojęcia, jak się z tego wykręcić. Tym razem jej się uda, dlatego zyska trochę więcej wolnego czasu na własne przyjemności. Weekend zbliża się wielkimi krokami, więc warto go dobrze zaplanować, aby odpocząć i naładować baterie.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Skorpion może dzisiaj spróbować szczęścia w grach losowych, może uda mu się dzięki temu rozwiązać kilka problemów – oczywiście tych związanych bezpośrednio z finansami. Niestety, pieniądze nie załatwią wszystkiego, w co Skorpion zdaje się święcie wierzyć, mimo że już kilka razu zawiódł się na swoim przekonaniu. Niedługo trafi się szansa na kolejną, ważną życiową naukę.

d1708sq

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Osoby urodzone w znaku Strzelca same nie mogą ostatnio uwierzyć w swoje szczęście. Ważne, aby się nim przesadnie nie chwaliły ani nim nie epatowały. Ludzie są zawistni, a urok złego oka może działać nawet wtedy, gdy się w niego nie wierzy. Strzelec nie powinien też zdradzać swoich planów byle komu. Niektóre sprawy lepiej zachować dla siebie, przynajmniej do momentu, aż będą całkiem pewne.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Pod wpływem Słońca w trygonie z Jowiszem Koziorożec poczuje się dzisiaj nieco bardziej przyjaźnie nastawiony do świata. Może nawet zapragnie wyświadczyć partnerowi jakąś przysługę, o którą ten nie mógł się doprosić. Piątku lepiej nie spędzać samotnie, nawet urodzone w tym znaku single powinny poszukać sobie dobrego towarzystwa do szczerzej i przyjaznej rozmowy o wszystkim i o niczym.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Piątek Wodnika nie zacznie się najlepiej. W pracy pojawią się przejściowe problemy, możliwe, że będzie w niej musiał nieco dłużej zostać, zanim uda mu się wszystko ogarnąć. Na szczęście popołudnie i wieczór będzie miał całe dla siebie. Odpocznie, robiąc to, co lubi. W perspektywie znajdują się też ciekawe spotkania towarzyskie. Wodnik musi poświecić trochę czasu tym, których ostatnio zaniedbał.

d1708sq

Ryby – horoskop dzienny, piątek 8.09.2023

Słońce w trygonie z Jowiszem otworzy Ryby na nowe doświadczenia. Będą chciały dzisiaj spróbować czegoś zaskakującego. Mogą też potrzebować towarzystwa sprawdzonych przyjaciół, przed którymi będą potrafiły się w pełni otworzyć, przedyskutować pewne trudne dla nich sprawy i uzyskać fachową poradę. Taki piątek na pewno bardzo spodoba się Rybom, które czują się trochę samotne.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d1708sq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1708sq