Trzy "najciemniejsze" znaki zodiaku. Mogą boleśnie skrzywdzić

Trzy "najciemniejsze" znaki zodiaku. Mogą boleśnie skrzywdzić

Oto najbardziej nieprzewidywalne znaki
Oto najbardziej nieprzewidywalne znaki
Źródło zdjęć: © Getty Images | South_agency
06.09.2023 13:39, aktualizacja: 06.09.2023 13:52

Wydaje ci się, że ich dobrze znasz, a po czasie wychodzi, że się myliłeś. Oto trzy znaki zodiaku, które skrywają mroczne tajemnice. Ich nastrój nagle zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni albo robią coś tak niespodziewanego, że mieszają ci w głowie.

Tak naprawdę nigdy nie da się do końca poznać drugiej osoby. Nie wiadomo, jakie sekrety skrywa ani jak zachowa się w momencie próby. W zodiaku są znaki bardziej lub mniej stabilne oraz takie, po których nie wiadomo, czego się spodziewać. Potrafią bardzo długo zachowywać się w przewidywalny sposób, a później nagle zrobić coś zaskakującego, dziwnego albo nawet… agresywnego. Dzisiaj przedstawiamy trzy znaki, które noszą w sobie głęboko ukrytą, mroczną stronę.

Baran skrywa gwałtowną naturę

Osoby urodzone w tym znaku pozornie mają serce na dłoni. Są wesołe, energiczne i gadatliwe. Zawsze mówią to, co myślą, nie potrafią też ukrywać emocji – z ich twarzy natychmiast da się wszystko wyczytać. Barany są szczere, otwarte i bardzo dynamiczne. Jednak w tym optymistycznym opisie pojawia się jedno ALE. Trzeba pamiętać, że Baranami rządzi Mars, bóg wojny. Dlatego Baranem często kierują gwałtowne, silne emocje. Gdy się zdenerwuje, kompletnie traci nad sobą kontrolę. Potrafi zachowywać się bardzo agresywnie i dogłębnie zranić – nie tylko fizycznie, ale też słowem. Barany walczą o swoje do upadłego i wszelkimi sposobami, a co najgorsze – niczego później nie żałują.

Bliźnięta mają dwie twarze

Pozornie to znak bardzo wesoły i towarzyski. Ma w sobie wiele uroku osobistego, więc łatwo nawiązuje i utrzymuje kontakty. Bliźnięta otacza grupka sprawdzonych przyjaciół, mają zawsze coś inteligentnego do powiedzenia i bardzo trudno jest ich nie lubić. Jednak nie bez powodu w przypadku tego znaku zodiaku mówi się, że to dwie osoby w jednym ciele. Nastrój Bliźniąt może się zmienić bardzo gwałtownie. W jednej chwili się śmieją, w kolejnej zapadają w ponure milczenie. Są kapryśne, dlatego bardzo łatwo je czymś urazić. A w takim wypadku Bliźnięta nigdy nie wybaczają. Raz kogoś uwielbiają i chcą nieba przychylić, a za moment już nienawidzą z całego serca.

Koziorożca otacza emocjonalny chłód

Zimowy znak Koziorożca otacza aura tajemnicy. Są to osoby, które nie otwierają się łatwo i mówią o sobie rzadko i niechętnie. Przez całe życie skupiają się na osobistym rozwoju i pracy zawodowej. Są bardzo konkretne i nigdy nie dają się ponieść emocjom. Może się wydawać, że Koziorożce są po prostu aż tak rozsądne i opanowane. Niekoniecznie. Osoby urodzone w tym znaku są emocjonalnie oziębłe i często pozbawione empatii. Potrafią łatwo kogoś zranić i nawet tego nie zauważyć. Uważają się za jednostki silne, więc gardzą słabymi. Po Koziorożcu nigdy do końca nie wiadomo, czego się spodziewać. Atakuje niespodziewanie i potrafi zniszczyć jednym słowem.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!