Blisko ludziHoroskop dzienny na środę 7 sierpnia. Wielka miłość

Horoskop dzienny na środę 7 sierpnia. Wielka miłość

Horoskop dzienny na środę 7 sierpnia. Wielka miłość
Źródło zdjęć: © iStock.com

07.08.2019 05:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny na środę 7 sierpnia. Niektóre znaki czeka wielka miłość, sprawdź co cie czeka

Horoskop dzienny – Baran

Wstrzymaj się dzisiaj przed poważnymi decyzjami i szybkim działaniem, lepiej abyś przemyślał wszystko dokładnie kilka razy, niż raz popełnił poważny błąd. Nie obawiaj się poszerzać swojej wiedzy, ponieważ tutaj wiedza i doświadczenie innych będzie dla Ciebie bardzo pomocne. Nie wpędzaj się sam w spiralę emocji, możesz być dzisiaj nieco bardziej wrażliwy niż zwykle, co przełoży się na błędne postrzeganie rzeczywistości.

Horoskop dzienny – Byk

Przed Tobą dosyć trudny dzień, głównie pod względem merytorycznym. Ktoś może Cię skrytykować, jednak Ty zbyt mocno weźmiesz to do siebie i nie będziesz umiał dostrzec w tym troski. Także zatrzymaj się choć na chwilę i zastanów, czy to co usłyszałeś jest dla Ciebie w jakiś sposób pomocne, bo może właśnie przyszedł czas na zmianę czegoś w swoim życiu. Jednocześnie nie bój się wyrażać siebie i swoich idei.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Jeśli jakiś plan od dawna kiełkował w Twojej głowie, to teraz masz realne szanse na rozpoczęcie wdrażania go w swoje życie. Nie obawiaj się jeśli będziesz musiał coś zaczynać od nowa, ponieważ los będzie Ci sprzyjał. Postaraj się również nie brać na siebie zbyt wiele, zwłaszcza jeśli są to problemy czy zadania innych, niestety pod tym względem jesteś chłonny jak gąbka i utrudnia Ci to funkcjonowanie w Twoim życiu i zajmowanie się nim.

Horoskop dzienny – Rak

Wykorzystuj każdą okazję jaką podtyka Ci los, ponieważ w wielu z nich drzemie ogromny potencjał i zysk dla Ciebie. Nie koniecznie będzie to pod względem materialnym, jednak w większości będziesz się czuł znacznie bogatszy, zwłaszcza jeśli chodzi o wiedzę innych. Teraz również masz okazję zbudować solidne podwaliny na przyszłość, także rozmawiaj, pytaj, po prostu bądź. Los Ci sprzyja, więc wykorzystaj to do cna.

Horoskop dzienny – Lew

Bądź bardzo rozważny w swoich słowach, zwłaszcza do osób od których jesteś w jakiś sposób zależy. Jeśli chcesz coś załatwić, czy komuś coś powiedzieć, wykaż się taktem i opanowaniem. Karty polecają działanie w bardziej zawoalowany sposób, ponieważ swoją otwartością możesz nieco zepsuć to co udało Ci się do tej pory osiągnąć, a odbudowanie tego będzie Cię kosztowało więcej niż przypuszczasz.

Horoskop dzienny – Panna

Z natury niestety jesteś dość egoistyczny i nie w większości przypadków nie jesteś w stanie postawić się na miejscu drugiego człowieka. Dzisiaj jednak los spłata Ci figla i masz sporą szansę nauczyć się empatii, choćby miało to być w dość brutalny sposób. Jednocześnie zupełnie inaczej zaczniesz patrzeć na swoje życie i możliwe że zapragniesz zmian, a przede wszystkim stabilizacji, której Ci od dawna brakowało.

Horoskop dzienny – Waga

Nie odkładaj swoich spraw na później przedkładając przed nie sprawy dla innych, czy pracę. Teraz musisz się skupić na sobie, na tym co jest dla Ciebie ważne i tak naprawdę już niecierpiące zwłoki. Teraz musisz postępować racjonalnie i bezzwłocznie. Bardzo uważaj dzisiaj na to co i gdzie jesz, ponieważ może Cię spotkać niemiła niespodzianka w postaci rozstroju żołądka. Zadbaj o dobre nawodnienie organizmu i zminimalizuj używki.

Horoskop dzienny – Skorpion

Z reguły dość mocno owijasz się w swoim kokonie nie pozwalając nikomu, aby się do Ciebie zbliżył, bo boisz się być inaczej postrzegany niż dotychczas. Niestety to tak nie działa, ponieważ prędzej czy później przy nawale tego co dzieje się w Twoim życiu i głowie, ten kokon nie wytrzyma. Postaraj się w międzyczasie zapobiec temu wybuchowi. Jeśli nie umiesz komuś zaufać to spisz to wszystko na kartce i spal ją.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dopadną Cię wątpliwości, które tak naprawdę sam odrzucasz i nie chcesz w nie wierzyć. Nie walcz z tym, daj sobie chwilę na nie, zastanów się czy są w pełnij uzasadnione, jeśli tak, to bądź czujny w tym co robisz, ale bez nadmiernej paniki. Jeśli nie, to już wiesz, że tylko się nakręcałeś. Postaraj się też dzisiaj bardziej zrównoważyć rozum i serce, ale najważniejsze żebyś podążał za swoją intuicją, która manifestuje swoje przekonania.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nie rozmieniaj się na drobne, to czas kiedy powinieneś iść krok za krokiem, bez zbędnego rozpraszania się. Skup się w pełni na swoim celu i małymi krokami ją realizuj, nie daj sobie też wmawiać pewnych rzeczy, ponieważ na Twojej drodze na pewno znajdą się tacy, co będą uważali że wiedzą lepiej od Ciebie. Nie słuchaj tego, tylko podążaj za swoim wewnętrznym głosem. Zwracaj uwagę na przeciążenia kręgosłupa, zwłaszcza dolnego odcinka.

Horoskop dzienny – Wodnik

Kiedy przychodzi dla Ciebie czas próby, taki jak rozczarowanie, potraktuj to jak kolejną furtkę. Akurat do tej nie było CI dane wejść. Wszystko będzie przychodziło z czasem, poza tym jeśli się nie sparzysz, nie będziesz umiał docenić tego wszystkiego co przyniesie Ci los i będzie dla Ciebie dobre. Nie zostawiaj również niezałatwionych spraw, niedomówionych sytuacji. Z miejsca załatwiaj wszystko i rozpoczynaj kolejny rozdział.

Horoskop dzienny – Ryby

Znasz powiedzenie „kto nie ryzykuje, nie pije szampana”? Właśnie dzisiaj powinieneś wykazać się spontanicznością i podejmować ryzyko, oczywiście jeśli koszty nie przerosną Twoich zasobów. Jednakże nie wzbraniaj się wciąż, tylko puść nieco wodze wyobraźni i daj się ponieść temu co niesie Ci los. Sam tworzysz sobie ograniczenia, które w dość krótkim czasie stają się dla Ciebie uciskiem i unieszczęśliwiasz się.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także