Horoskop miesięczny na lipiec 2023. Byk, Baran, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop miesięczny na lipiec 2023
Horoskop miesięczny na lipiec 2023

30.06.2023 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sprawdź, jaki los szykują dla ciebie gwiazdy w tym letnim miesiącu. Przepowiednia astrologiczna dla dwunastu znaków zodiaku. Jakie zmiany przyniesie lipiec 2023 roku w życiu prywatnym, zawodowym, uczuciowym, a także zdrowiu?

Baran – horoskop na lipiec 2023

Pierwsza połowa roku 2023 była korzystna dla Barana, teraz pojawią się pewne problemy. Gdy inni cieszyć się będą wakacjami, jego dopadną nowe obowiązki. Jednak mimo że chwilami poczuje się zmęczony czy zniechęcony, wszystko idzie ku dobremu. Baran musi przeżyć ciężki lipiec, aby położyć podwaliny pod swój dalszy rozwój. Niech pracuje sumiennie i nie traci nadziei. Wkrótce los go zaskoczy – pozytywnie!

Uczucia: Samotność może dać się we znaki Baranom. Gdy będą zapracowane, nagle wszyscy o nich zapomną. Ale w taki sposób poznaje się prawdziwych przyjaciół…

Zdrowie: Umysł Barana często będą zaprzątać kwestie zdrowotne. Jeśli czuje się gorzej, powinien się przebadać i skonsultować ze specjalistą.

Byk – horoskop na lipiec 2023

Pierwszy letni miesiąc rozczaruje Byka, jednak ten będzie sam sobie winien. Zamiast cieszyć się wolnością i przeżywać przygody, Byk będzie się martwił. Wpadnie w dziwną melancholię, skupiając się na wszystkim, co mu w życiu nie wyszło, zamiast radować się tym, co udało mu się osiągnąć. Szczególnie silnie ten nastrój wpłynie na samotne Byki, które tęsknią za harmonią i szczęściem w życiu domowym.

Uczucia: Bykiem zacznie miotać wiele sprzecznych uczuć, z którymi trudno mu będzie sobie poradzić bez pomocy. Szkoda, że jest zbyt dumny, by o nią poprosić.

Zdrowie: Możliwe nastroje depresyjne. Jeśli wystąpią, należy od razu bić na alarm i starać się szukać wsparcia. Byk nie może pozwolić się im opanować.

Bliźnięta – horoskop na lipiec 2023

Lipiec okaże się o wiele spokojniejszy, niż Bliźnięta zakładały. Myślały, że będą mieć na lato sporo planów, a tymczasem obejdą się smakiem. Możliwe, że w ciągu minionych miesięcy nie pracowały należycie nad budowaniem przyjacielskich relacji i teraz zostały same. Nic nie szkodzi, Bliźnięta są na tyle urocze, że wkrótce nawiążą nowe znajomości. I może tym razem dadzą z siebie więcej, aby je utrzymać.

Uczucia: Samotne osoby mogą liczyć na wielkie powodzenie, z kolei związki natrafią na przełomowe momenty. Różnie może się to skończyć.

Zdrowie: Ogólnie w jak najlepszym porządku. Trzeba jednak uważać na drobne kontuzje i urazy wynikające z aktywnego trybu życia.

Rak – horoskop na lipiec 2023

Rak cały rok czeka na początek lata, który kojarzy mu się z najlepszymi wspomnieniami i dziecięcą beztroską. Nie zawiedzie się i tym razem, ponieważ ma już w planach wspaniałe podróże z rodziną i/lub znajomymi. Lipiec upłynie Rakom radośnie, nie będą mieć żadnych zmartwień – ani związanych z pracą, ani z życiem prywatnym. Odpoczną, zrelaksują się i nabiorą sił, które pozwolą im się później zmierzyć ze złym światem.

Uczucia: Rozkwit przede wszystkim w sferze rodzinnej i rodzicielskiej, niekoniecznie romantycznej. Samotne osoby będą musiały jeszcze poczekać.

Zdrowie: Bardzo dobre. Rakom może dokuczać jedynie zmęczenie, jednak raczej z gatunku tych przyjemnych – po cudownej zabawie i zdrowym wysiłku.

Lew – horoskop na lipiec 2023

Wysoka temperatura dobrze wpływa na Lwa, który doświadczy wyraźnego napływu pozytywnej energii i charyzmy. Podczas letnich miesięcy osoby urodzone w tym znaku dokonają czegoś, co zaskoczy je same – oraz nada rytm dla reszty tego roku. Głodny sukcesów Lew nareszcie znajdzie sposób, aby zrealizować swój potencjał, jak również znacznie poprawić swoją sytuację finansową.

Uczucia: W całym tym procesie Lew będzie doświadczać wyłącznie pozytywnych uczuć. Dumny i zadowolony z siebie będzie mógł góry przenosić.

Zdrowie: Zdrowie w porządku, o ile się nie przemęczy. Lew ma problem z tym, aby mierzyć siły na zamiary, więc często nadwyręża swój organizm.

Panna – horoskop na lipiec 2023

Panna wie, co to ciężka praca, więc teraz stanie przed nią naprawdę trudne zadanie: musi nauczyć się wypoczywać. Lipiec to idealny moment, aby sobie nieco odpuścić. Nikt nie da rady długo dźwigać na barkach całego świata, Panna powinna już to wiedzieć. Zamiast brać sobie na głowę nowe obowiązki, nich poprosi o urlop i wyjedzie w jakieś piękne miejsce. Odetchnie, zrelaksuje się, skupi wyłącznie na sobie.

Uczucia: Jeśli Panna nie odpocznie, zdominuje ją uczucie zmęczenia i zniechęcenia do działania, przez co bardzo trudno będzie jej się skupić.

Zdrowie: Dobre, ale może być lepsze. Spacery i zdrowe aktywności na świeżym powietrzu będą mieć zbawienny wpływ na samopoczucie Panny.

Waga – horoskop na lipiec 2023

W pierwszym półroczu tego roku Wagi ciężko pracowały, przeżyły też wiele odkrywczych momentów, dzięki którym przekonały się, kim są i co potrafią. Podczas kolejnych miesięcy będą odcinały kupony od tych sukcesów, wszystko przyjdzie im łatwo i bez wysiłku. Dlatego letnie miesiące mogą spokojnie przeznaczyć na relaks i ładowanie baterii. Są już u szczytu, nie muszą dłużej walczyć. To czas odpoczynku.

Uczucia: Stabilne. Jeśli Wagi wcześniej doświadczały huśtawki nastrojów, powinny już mieć to przepracowane. Jeśli nie – jest to ich cel na lipiec.

Zdrowie: Zalecenia są następujące: Waga powinna dobrze się wysypiać i ograniczyć przyjmowanie tabletek przeciwbólowych, jeśli bierze je zbyt często.

Skorpion – horoskop na lipiec 2023

Lipiec okaże się dobrym miesiącem dla Skorpiona. Będzie miał mniej niż zwykle obowiązków, dzięki czemu nieco odpocznie. Bardzo możliwe, że poczuje też impuls, aby poszukać dla siebie nowych możliwości rozwoju. Lato to kiepski moment na zmianę pracy, ale może się zacząć już ostrożnie rozglądać. Oferta napłynie z najmniej spodziewanej strony i będzie na tyle atrakcyjna, aby go skusić.

Uczucia: Stabilne i harmonijne. W związku nie należy spodziewać się przykrych niespodzianek, w rodzinie zapanuje harmonia.

Zdrowie: Lepiej, ale jest to wynik starań Skorpiona, a nie prezent od losu. Jeśli nie chce ponownie zrujnować zdrowia, musi się dalej pilnować.

Strzelec – horoskop na lipiec 2023

Strzelec powoli zbliża się do szczytu swoich możliwości. Dawno nie miał tak dobrego roku, wszystkie jego marzenia spełniają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Lipiec też okaże się dla niego łaskawy. Może spotkać się z ofertą spędzenia cudownego urlopu w znakomitym towarzystwie. Nie powinien się wahać, tylko wykorzystać kolejną szansę od losu. Teraz każdy chciałby być na miejscu Strzelca.

Uczucia: Życiem Strzelca zacznie rządzić spokojna równowaga. Żadnych wzlotów, ale też żadnych upadków. Całe lato będzie stabilne i wesołe.

Zdrowie: W normie. Strzelec może odczuwać przejściowe momenty osłabienia, ale głównie ze swojej winy, gdy przesadzi z aktywnościami.

Koziorożec – horoskop na lipiec 2023

Lato może zmęczyć Koziorożca, który nie lubi upałów ani zamieszania związanego z sezonem urlopowym. Wie, że dla niego nie oznacza on nic dobrego – tylko więcej obowiązków odziedziczonych po urlopujących się kolegach. Musi postarać się opanować negatywne myśli, zanim całkiem go zdominują. Odnaleźć iskierkę światła, która pomoże mu wrócić do równowagi. Pomoc partnera będzie nieoceniona.

Uczucia: Koziorożec będzie daleki od romantycznych uniesień. W lipcu może być marudny i skłonny do huśtawki nastrojów. Trzeba mieć do niego cierpliwość.

Zdrowie: Koziorożec powinien unikać stresów i nie denerwować się bez potrzeby. Jeśli ma z tym problem, musi nauczyć się lepiej nad sobą panować.

Wodnik – horoskop na lipiec 2023

W lipcu Wodnik nie będzie miał na co narzekać. Realizacja jego planów przebiegać będzie bez zakłóceń, nie musi spodziewać się niespodziewanych opóźnień. Na gruncie zawodowym, jak i prywatnym, wszystko będzie układać się po jego myśli. Mając tę świadomość, Wodnik może wyluzować i przestać się martwić. Zamiast tego powinien skorzystać z pięknej pogody i wakacji.

Uczucia: Wodniki muszą zapomnieć o zmartwieniach i nie szukać dziury w całym. Jest bardzo dobrze i jeszcze długo to się nie zmieni.

Zdrowie: Nawet jeśli pojawią się przejściowe problemy, wizyta u specjalisty szybko je rozwiąże. Ważne, aby nie zwlekać i słuchać sugestii lekarza.

Ryby – horoskop na lipiec 2023

Kolejny miesiąc upłynie Rybom na poszukiwaniu siebie. Lato zawsze nastraja je melancholijnie, myślą o tym, co mogłyby osiągnąć, ale jednak z różnych powodów im się nie udało. Nie powinny jednak żyć przeszłością – nie jest to ani konstruktywne, ani dla nich dobre. W te wakacje powinny spróbować czegoś nowego, doświadczyć różnych emocji. Może one wskażą im świeżą ścieżkę rozwoju osobistego.

Uczucia: Czasami trudne, gdy Ryby wpadną w ponury nastrój. Muszą nauczyć się z nim walczyć i szukać w życiu jasnych stron.

Zdrowie: Samopoczucie może być różne, jednak gwiazdy nie przewidują dla Ryb żadnych poważnych problemów ze zdrowiem.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)