Blisko ludziHoroskop tygodniowy 7-13.05.2018

Horoskop tygodniowy 7-13.05.2018

Horoskop tygodniowy 7-13.05.2018
Źródło zdjęć: © 123RF
06.05.2018 21:05

Przed nami tydzień pełen zaskakujących propozycji, wielkich oczekiwań, ryzykownych działań i szans na miłosne szczęście. Słońce ustawi się w opozycji z Jowiszem, planetą powodzenia i zadowolenia. Będziemy działać z rozmachem i odwagą, choć nie zawsze zgodnie z wcześniej ustalonym planem.

Planety sprzyjają zabawie i rozrywkom, ale i zaczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o pieniądze, pożyczki i dofinansowanie. Ludzie będą sobie przychylni, a samotni mają szansę na randkę stulecia.

Baran

Bądź towarzyski i wesoły, warto patrzeć z optymizmem w przyszłość. Tydzień sprzyja większym zakupom i udanym spotkaniom z przyjaciółmi. Na przyjemności wydasz więcej niż zwykle, ale tym razem nie będziesz się z tego powodu martwić. W piątek szansa na niezwykły flirt. W niedzielę Merkury i Uran zapewnią ci niezwykłe spotkanie i ważną wiadomość.

Byk

Poczujesz przypływ romantycznych uczuć. Wyjaśnij wątpliwości z partnerem, pogódź się z przyjacielem lub krewnym, z którym się ostatnio pokłóciłeś. Tym razem zgoda zapanuje na dłużej. Na gwarne spotkania i większe imprezy tym razem możesz nie mieć ochoty. Od środy szukaj nowych wyzwań. Dzięki opozycji Słońca z Jowiszem pojawi się szansa na więcej gotówki w kieszeni i lepsze zawodowe perspektywy!

Bliźnięta

Sprzyja ci szczęście w miłości. Samotni mają szansę na nowe znajomości, a osoby w związkach poczują się szczęśliwe i bezpieczne. W środę pilnuj spraw zawodowych i bądź czujny, bo nagle pojawi się okazja do wykazania się swoją wiedzą i doświadczeniem. W czwartek nie daj się wciągnąć w kłótnię, bo może ona mieć poważne i niemiłe dla ciebie konsekwencje.

Rak

Zajmij się sprawami, które dotyczą domu i rodziny. Pieniądze i oszczędności okażą się ważnym tematem do rozmów i poufnych narad. W środę zrób odważny krok, planety pomogą ci zrealizować małe marzenie. W czwartek zdobądź się na odwagę i pokonaj nie tylko swoje obawy, ale i wroga, który dotychczas psuł ci humor i perspektywy awansu. W weekend spodziewaj się romantycznego spotkania.

Lew

Okażesz się dobrym współpracownikiem i idealnym przyjacielem. Będziesz doradzać, pośredniczyć i przekazywać ważne wiadomości. Do porządków i gotowania nie będziesz miał w tym tygodniu cierpliwości, poproś więc o pomoc domowników. W środę kontroluj wydatki, bo będziesz miał lekką rękę do zakupów. W weekend pewna znajomość z przeszłości ponownie zaprzątnie twoją uwagę. Nie prowokuj partnera do zazdrości.

Panna

Bądź zasadniczy i uparty. Dzięki temu uporasz się z trudnym zadaniem, które masz w tym tygodniu do zrobienia. W środę proś o pomoc i wysyłaj ważne listy i maile. W czwartek łatwo będzie cię zdenerwować lub narazić się na twoją krytykę. Od piątku czeka cię poprawa humoru. Uda się w końcu załatwić ważną zawodową sprawę. Weekend sprzyja odpoczynkowi oraz trosce o kondycję i zdrowie.

Waga

Zaskocz siebie i innych nową fryzurą i oszałamiającą wiosenną stylizacją. Pokaż wszystkim, jaki jesteś odważny i przebojowy. We wtorek zabierz się za ambitne przedsięwzięcia, bo szybko będziesz mógł zobaczyć rezultaty, a nawet dostać nagrodę lub podwyżkę. W weekend spodziewaj się sympatycznego spotkania i przyjmij zaproszenie od znajomych, bo u nich możesz poznać kogoś wyjątkowego.

Skorpion

Szukaj nowych rozwiązań. Od środy sił doda ci planeta szczęścia Jowisz, która przebywa w twoim znaku i pomoże ci zdobyć to, co jeszcze niedawno wydawało się poza twoim zasięgiem. W sprawach zawodowych czeka cię trochę zamieszania, ale szybko okaże się, że możesz na tym wiele skorzystać. W piątek walcz o swoje sprawy. W sobotę nastaw się na rozrywkę, spotkanie z przyjaciółmi i wyjątkową randkę.

Strzelec

Bądź sobą i nie pozwól się nikomu krytykować. W końcu i tak okaże się, że miałeś rację, nie trać więc czasu na bezproduktywne dyskusje i rób swoje. W środę okazja do flirtu, a nawet randki. W weekend poświęć więcej czasu na domowe obowiązki. Bliska osoba poprosi cię o pomoc i lepiej szybko wywiązać się z obietnic, niż odkładać sprawy na później. W niedzielę możesz wreszcie ruszyć do przodu pewną zaległą sprawę.

Koziorożec

Masz szansę na zdobycie dodatkowej gotówki lub pomyślne załatwienie ważnej urzędowej sprawy. W środę dogaduj się z ludźmi, zawieraj sojusze i ugody. W piątek bądź uparty, a postawisz na swoim. W miłości powodzenie cię nie opuści. Flirtuj, szukaj nowych, romantycznych znajomości. W niedzielę szukaj ofert w Internecie na tanie wycieczki i śledź promocje na bilety lotnicze, a upolujesz świetną okazję.

Wodnik

Przygotuj się na częste zmiany planów, bo tak dużo będzie się działo w twoim życiu. Poczujesz przypływ zawodowych ambicji i zaczniesz realizować pomysł, który od dawna chodzi ci po głowie. W środę unikaj konfliktów, bo ktoś może sprowokować cię do wygłoszenia opinii, z których będziesz musiał się wszystkim tłumaczyć. W piątek i w sobotę najbardziej sprzyja ci powodzenie w miłości.

Ryby

Za sprawą Jowisza będziesz w dobrym humorze, a nawet dodasz komuś odwagi. W środę masz szczęście do wygranych, gier losowych i pożyczek. Im bliżej końca tygodnia, tym bardziej ogarniać cię będzie leniwy nastrój. Z niecierpliwością będziesz odliczać dni do weekendu lub innej okazji, która pozwoli ci wymigać się od pracy. Nie ignoruj wiadomości i telefonów od przyjaciół, w weekend ktoś będzie potrzebował twojej rady, a nawet pomocy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta