Trwa ładowanie...

Horoskop tygodniowy klasyczny od 8 do 14 lipca. Sprawdź, co się wydarzy

Horoskop tygodniowy klasyczny od 8 do 14 lipca. Sprawdź, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższego tygodnia. Horoskop opracowała Wróżka M.

Share
Horoskop tygodniowy klasyczny od 8 do 14 lipca. Sprawdź, co się wydarzyŹródło: Shutterstock.com
d3uwhc6

Baran

Czas zmian i transformacji, czas odnowy i nowej drogi to myśl przewodnia dla Baranów na nowy tydzień. Już od środy zacznie się wiele dziać i dobrych, i niekoniecznie szczęśliwych zdarzeń. Osoby kierujące autem muszą szczególnie uważać na drodze, gdyż mogą spowodować kolizję. W pracy będzie dość nerwowo, gdyż mogą wyjść na jaw błędy popełnione nawet i pół roku wcześniej. Wskazane jest pełne opanowanie i samodyscyplina aż do samego weekendu. Wraz z nadejściem piątku wejdziecie kochani w nową energię pełną pozytywnej energii. Warto wybrać się do kina bądź na grilla z przyjaciółmi, by odstresować się po całym weekendzie. W miłości czas transformacji, w związkach czy relacjach, gdzie były problemy, nadejdzie czas rozliczeń. Od wtorku druga połówka będzie musiała mieć się na baczności, gdyż może w bardzo konkretny sposób zostać przez Was podsumowana. U samotnych czas refleksji i skupienia się na oczekiwaniach. Teraz nie ma mowy o półśrodkach. Będziecie stawiać na jakość a nie ilość. Pamiętajcie, by spędzać dużo czasu na wolnym powietrzu, bo to będzie w bardzo szybki i skuteczny sposób koiło Wam nerwy.

Byk

Zdrada jaka miała miejsce w nieformalnych związkach w tym tygodniu może wyjść na światło dzienne. Będzie to tydzień szczerości i zmiennych energii. Wysoka wibracja energetyczna przyniesie wiele zaskakujących zdarzeń włącznie z wychodzeniem na jaw ukrytych "grzeszków". Jeśli jesteś osobą, która zastanawia się nad wejściem w relację romansu, to w tym tygodniu całkowicie należy sobie ten pomysł odpuścić, gdyż będą tylko z tego problemy. W związkach z długim stażem czas spokoju i wspólnego spędzania czasu. Druga połówka będzie bardziej niż zwykle wyrozumiała. A może teraz przypomnieć o naprawie szafki? W tym tygodniu wszystko uda się załatwić. W pracy spokojnie, a wręcz nudno. Nie będzie się działo nic, co mogło by wytrącić Was z równowagi. Osoby na urlopach powinny pić więcej wody i unikać słońca.

Bliźnięta

Będzie to tydzień pełen dobrych zdarzeń i wiadomości. W miłości u singli mogą pojawić się ciekawe propozycje spędzenia czasu wśród nowych osób. Nie zastanawiajcie się, tylko spędzajcie jak najwięcej czasu wśród innych ludzi, gdyż to właśnie na jednej z imprez możecie spotkać miłość swojego życia. W związkach czas spokoju, a osoby, które przechodziły kryzys, teraz postarają się zbudować związek na nowo. Duże wsparcie otrzymacie wśród rodziny i przyjaciół. W pracy dość dużo pracy, nie będzie czasu na relaks czy spokojną atmosferę, lecz uda Wam się wszystko szybko załatwić. Niektóre Bliźnięta mogą bardziej niż zwykle narzekać na bóle głowy i osłabienie organizmu. Czas, by odkwasić organizm i przejść na lekkostrawną dietę, by poczuć się lepiej. Od czwartku czekają Was niezapowiedziane wizyty i wiadomości. Uważnie słuchajcie plotek, gdyż w każdej z nich jest ziarno prawdy.

d3uwhc6

Rak

Od poniedziałku wejdziecie w nowy tydzień z pozytywną energią i rozpędem, lecz już w środę Wasz dobry nastrój może zostać wystawiony na próbę. Lepiej policzyć do dziesięciu niż dać się sprowokować, gdyż dyskusja nie będzie produktywna, a dodatkowo może rozpocząć konflikt na wiele miesięcy. W miłości dość zmiennie. Nie dajcie wciągnąć się w intrygi rodziny... być może ciotka bądź teściowa specjalnie buntuje Was, by narobić zamieszania w relacji, a finalnie doprowadzić do wielkiej awantury, która może skończyć się rozstaniem. Nie dajcie się zwariować!!! U samotnych czas rozliczeń z byłymi związkami, gdyż mogą odezwać się dawne miłości z "cudowną" obietnicą zmian. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!! Gdyż już po weekendzie prawda wyjdzie na jaw, jakie faktyczne zamiary kryją się pod tą maską. W finansach stabilnie, lecz nie jest teraz wskazane, by wydawać ponad stan. Obietnica super inwestycji okaże się całkowitym niewypałem, a dodatkowo może pozostawić po sobie dość spory dług. W tym tygodniu lepiej nie podpisywać nowych umów i zaciągać kredytów. W banku możecie trafić na nie kompetentną osobę bądź chcącą po prostu namówić Was na kredyt ze zbyt wysokim oprocentowaniem.

Lew

Od samego poniedziałku rozdzwonią się telefony i może wydawać się, że zaraz zabraknie Wam na wszystko czasu. Przyjaciele i rodzina w tym tygodniu mogą prosić o zbyt wiele do tego stopnia, że poczujecie się, jakbyście musieli być w kilku miejscach naraz. Jeśli nie postawicie granicy to przez cały tydzień będziecie mieć zbyt dużo pracy. W miłości partner może być bardziej niż zwykle marudny. Postarajcie się zrozumieć, że on też ma prawo czasem mieć gorszy czas i zamiast się na niego obrażać lepiej zabrać go na jakiś dobry film bądź spędzić z nim miło czas w domowym zaciszu. W weekend atmosfera się rozluźni i wy poczujecie się zrelaksowani. W życiu samotnych czas nawiązywania nowych relacji, tylko nie szukajcie szczęścia w internecie, gdyż możecie bardziej niż zwykle przyciągać tanich podrywaczy. W sprawach finansowych możliwe dodatkowe źródła dochodu. Macie teraz większe niż zwykle szczęście w grach liczbowych. Jeśli chodzi o aspekt zdrowia, to musicie zadbać o odpowiednią ilość wody, a nerki Wam podziękują.

Panna

Będzie to tydzień pełen spraw związanych z duchowością. Od środy zaczniecie analizować pewne relacje i pozostawicie za sobą wszystko to co Was męczy. Odkryjecie, że w Waszym otoczeniu jest "wampir energetyczny - manipulator". Zdemaskowanie jego osoby przyniesie wiele motywacji do kolejnych działań związanych z porządkami emocjonalnymi. W miłości też nie dacie się teraz nabrać na czułe słówka bez pokrycia. Jeśli ktoś wyzna Wam miłość to będziecie oczekiwać dowodów potwierdzających owe słowa. W stałych związkach będzie dość monotonnie do tego stopnia, że przeprowadzicie rozmowę na temat emocji i relacji w związku. Proszę tylko, byście nie zapomnieli, by trzymać nerwy na wodzy, ponieważ zbyt ognista dyskusja może zakończyć się popsuciem relacji na wiele tygodni. W pracy jasno postawicie granice, a jednocześnie będziecie wkładać w prace cały wysiłek. Od soboty wojenna atmosfera opuści Wasz znak, a Wy zaczniecie się śmiać z niektórych decyzji, jakie podjęliście pod wpływem emocji. Zróbcie sobie dobrą kawę bądź ulubionego drinka i zrelaksujcie się w miarę możliwości.

Waga

Niezdecydowanie będzie towarzyszyło Wam przez cały tydzień. Dopiero od piątku pozujecie czego tak naprawdę chcecie i co jest dla Was ważne. Spraw ważnych od bezsensownych możecie nie odróżnić w środę. Lepiej wtedy nie wdawać się w słowne potyczki i w miarę możliwości skupić tylko na swoich obowiązkach. W miłości czas spokoju i szczęścia. W tym tygodniu nie zadzieje się nic, co mogło by zakłócić Wasz spokój. Partner będzie nawet bardziej czuły niż przez ostatnie tygodnie, jeśli odwzajemnicie jego starania może zwierzyć Wam się z problemu jaki go nurtował pewien okres. Wszystko stanie się jasne i poczujecie ulgę. Dla samotnych Wag ten tydzień będzie dość owocny pod względem poznawania nowych osób. Tylko na randce w ciemno może okazać się, że dobry charakter to nie wszystko by powstała chemia między dwojgiem ludzi. Postarajcie się taktownie zakończyć znajomość, by nie robić drugiej stronie niepotrzebnych nadziei. Cały tydzień dbajcie o urodę: nakładajcie maseczki, chodźcie do fryzjera, na fitness czy spędzajcie czas aktywnie na świeżym powietrzu. W niedziele będą możliwe ciekawe zaproszenia od dalszej rodziny.

d3uwhc6

Skorpion

Czeka Was ważny tydzień. Będziecie mieć szczęście w kontaktach z ludźmi. Bądźcie szczerzy i otwarci na nowe propozycje. Najwięcej zyskacie dzięki dyplomacji i uprzejmości, nie rezygnujcie więc pochopnie ze swoich marzeń i pragnień. Zajmij się teraz sobą i nie bój się okazywać tego, co czujesz. Nie możesz przecież być wciąż taki samodzielny i niezależny. Uważaj podczas ważnych zebrań i nie przesadzaj z krytyką, bo możesz powiedzieć komuś o jedno słowo krytyki za dużo. Sprawy domu i rodziny będą pochłaniać więcej czasu niż zwykle, możesz nawet pomyśleć o remoncie czy przeprowadzce. W miłości będziesz bardzo zmienny w nastrojach. Zdecydowanie się z kim iść na randkę może być dla ciebie trudne, dlatego nie zmuszaj się do tego, na co nie jesteś jeszcze gotowy. Przyjazne ci znaki to Byk i Ryby, uważaj na podejrzliwego Wodnika. Możesz też teraz szukać lepszej pracy, bo masz dużą szansę ją znaleźć i wreszcie mieć większe powodzenie finansowe.

Strzelec

Pozwól sobie na więcej luzu i swobody. Nie musisz wszystkim się przejmować i wszystkiego osobiście pilnować. Tydzień sprzyja nowatorskim pomysłom i planom, które łamią schematy i reguły. Bądź odważny i szczery, a szczęście cię nie opuści. W pracy bardzo sprzyja ci Merkury, opiekun handlowców i podróżników. Możliwy przypływ gotówki. Nie rezygnuj z tego, co ci obiecano, nawet jeśli ktoś ważny ma odmienne zdanie. W miłości śmiało wyrażaj swoje zdanie, a postawisz na swoim. Pod koniec tygodnia zatęsknisz za spokojem i wygodą. Zamiast marzyć, odwiedź biuro podróży i przejrzyj oferty urlopu, najlepiej w modnych kurortach i eleganckich hotelach. Jowisz teraz sprzyja sprawom finansowym, poszukaj, a znajdziesz wyjazd w piękne miejsce za grosze.

Koziorożec

Sprawy zawodowe ostro przyspieszą i pojawi się szansa na większe pieniądze. Przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie, przekażą dobre wiadomości i zainspirują do działania. Tydzień sprzyja wyjazdom i szkoleniom oraz nowym, ważnym znajomościom. Tylko bardziej niż zwykle uważajcie na drodze, bo możliwe będą małe wypadki. Możliwa nawet zmiana stanowiska lub nowy pomysł na karierę. W miłości bądź ostrożny i nie traktuj ukochanego jak podwładnego. Jeśli dopuścisz go do głosu, okaże się, że będzie umiał ci doradzić w ważnej zawodowej sprawie. Pod koniec tygodnia zwolnij tempo i pomyśl o wspólnym wyjeździe. Pijcie dużo wody i zajadajcie stres zdrowymi przekąskami w wyjdzie Wam to na dobre.

Wodnik

Tydzień sprzyja zajęciom, które związane są z pięknem, harmonią i sztuką. Twoje pomysły na ozdobienie domu lub kreacje będą niezwykłe i zapewnią ci uznanie w towarzystwie. Wenus pomoże ci zakończyć towarzyskie spory. Samotne Koziorożce będą przebierać w propozycjach randek. Weekend sprzyja miłosnym niespodziankom. Poświęć bliskiej osobie więcej czasu, bo razem będziecie najlepiej się bawić. W pracy, choć wiele ważnych osób pojedzie już na urlop, to i tak masz szansę ubić kilka niezłych interesów. Zdobywaj nowe wiadomości, oceniaj, wyciągaj wnioski. Świeżość spojrzenia i refleks zapewnią ci większe zyski i zawodowy prestiż.

d3uwhc6

Ryby

Nawet jeśli planujesz spędzić ten tydzień na samotnych rozmyślaniach, to i tak nie uda ci się schować przed znajomymi. Różne znudzone życiem osoby będą oczekiwać, że uprzyjemnisz im wolny czas. Postaraj się nie zmieniać własnych planów tylko dlatego, że ktoś oczekuje od ciebie uprzejmości. W sprawach finansowych możesz sporo zyskać dzięki sprzyjającym zbiegom okoliczności. Kogoś zastąpisz, dasz sobie radę z nowymi obowiązkami i szef zacznie poważnie rozważać twój awans. W miłości nie znajdziesz powodów do narzekania. Warto wyjechać we dwoje lub przyjąć zaproszenie na randkę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Które gwiazdy chodzą do wróżki?

d3uwhc6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uwhc6
d3uwhc6