Ich romansem żyła cała Polska. Tancerka nie przypomina dawnej siebie

Ich romansem żyła cała Polska. Tancerka nie przypomina dawnej siebie

Ich romansem żyła cała Plska
Ich romansem żyła cała Plska
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
31.03.2024 13:28, aktualizacja: 31.03.2024 14:07

Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska poznali się na planie "Tańca z gwiazdami" i razem zdobyli kryształową kulę. Ich zawodowa współpraca przerodziła się w gorący romans i trwający rok związek. Tancerka później wyjechała z kraju, a następnie została mamą.

W 2006 roku Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek sięgnęli po Kryształową Kulę i wygrali trzecią edycję show. Między nimi narodziło się uczucie. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Tancerka później zniknęła z show-biznesu i wyjechała z kraju. Czym zajmuje się obecnie?

Gorący romans

Podczas nagrań trzeciej edycji show "Taniec z gwiazdami" zaczęto plotkować o ich zażyłych stosunkach. Wiele osób zauważyło, że znajomość Rafała Mroczka i Anety Piotrowskiej wykracza poza ramy treningu.

Przez długi czas para nie potwierdzała tych plotek. W końcu jednak przyznali, że godziny spędzone wspólnie na próbach tanecznych zbliżyły ich do siebie tak bardzo, że zostali parą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Zakochałam się. To był mój pierwszy poważny związek. Bardzo go przeżywałam, podobnie jak nasze rozstanie. Byliśmy razem przez rok, ale media nie dawały nam spokoju. Każdy nasz krok był opisywany, analizowany, mieliśmy tego dość — wyznała Piotrowska w rozmowie z Onetem w 2019 roku.
Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek w 2006 roku
Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek w 2006 roku© AKPA

Odeszła z show-biznesu

Gdy związek się rozpadł, Piotrowska przeprowadziła się do innego miasta i zaczęła układać sobie życie z innym partnerem. W 2006 r. wzięła także udział w sesji dla "Playboya".

Nie chciała jednak żyć na świeczniku. - Czułam, że show-biznes stworzył ze mnie osobę, z którą się nie utożsamiam. Zaczęłam odmawiać propozycji udziału w kolejnych programach. Jeszcze tylko raz [w 2010 r.], za namową Agustina Egurroli, pojawiłam się w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami", ale odpadliśmy z Mrozem już w drugim odcinku - wyznała w rozmowie z Onetem.

Tancerka dużo podróżowała, a także pracowała w różnych - często egzotycznych - miejscach. Mieszkała m.in. w Hongkongu i Dubaju, później wyjechała do Stanów Zjednoczonych.

Gdy w 2013 roku wróciła ze Stanów do domu rodzinnego na Kaszuby, okazało się, że jest w ciąży. - To kompletnie przewróciło moje zawodowe plany — przyznała tancerka podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN".

Piotrowska powitała na świecie córeczkę. Maja poszła w jej ślady i bierze udział w turniejach tanecznych. Tancerka zdecydowała się na samotne macierzyństwo. Rozstała się z ojcem dziewczynki, zamieszkała na stałe w Polsce i założyła własny biznes w Trójmieście.

- Połączyłam aerobik z ruchami tanecznymi. Moje studio jest stworzone dla każdego i w każdym wieku — mówiła w "Dzień dobry TVN".

Internauci zwracają uwagę, że aktorka bardzo się zmieniła. Niektórzy zarzucają jej, że przesadziła z ingerencją w swój wygląd. "Poznałam Cię w 'DDTVN' jedynie po oczach. Cała reszta nie do poznania, jak zupełnie inny człowiek" - stwierdziła jedna z komentujących.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

© Materiały WP