GwiazdyIda Nowakowska odpuszcza urlop. Jaki jest powód?

Ida Nowakowska odpuszcza urlop. Jaki jest powód?

Ida Nowakowska wakacje spędzi w pracy
Ida Nowakowska wakacje spędzi w pracy
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

20.07.2022 13:15, aktual.: 21.07.2022 20:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie będą to leniwe wakacje dla gwiazdy TVP. Ida Nowakowska zdradziła, jakie są jej plany na najbliższe tygodnie. Nie będzie wylegiwać się na plaży i leniuchować. Zapowiada, że urlop spędzi w pracy.

Ida Nowakowska, prezenterka programu TVP "Pytanie na śniadanie", zapowiada pracowite wakacje, a to ze względu na nagrania do programów, które zostaną wyemitowane jesienią. Już niebawem będziemy mogli zobaczyć ją w "You Can Dance", tym razem w roli jurorki. Uczestników show oceniać będzie u boku Agustina Egurroli oraz Katarzyny Cichopek.

Zapowiadają się pracowite wakacje Idy Nowakowskiej

- Wakacje z reguły u mnie i w naszej rodzinie są bardzo intensywne i bardzo pracujące. W wakacje nagrywa się wiele programów, realizuje się rzeczy, które są potem emitowane przez cały rok tak naprawdę. Natomiast to są dla mnie cudowne wakacje, bo kocham swoją pracę. I naprawdę każdy program jest dla mnie przyjemnością, więc jestem wdzięczna, że robię to, co kocham, że mogę pracować ze wspaniałymi ludźmi - powiedziała reporterce portalu Jastrząb Post.

Ida Nowakowska nawet w pracy spędza czas razem z rodziną

Na szczęście natłok obowiązków nie powoduje rozłąki z rodziną, którą Ida zabiera na rozmaite wyjazdy zawodowe. Jej mąż, Jack Herndon, oraz synek - Maksymilian, dopingują ją w spełnianiu marzeń. Dzięki wsparciu rodziny Ida w pełni może realizować się zawodowo i podejmować kolejne wyzwania.

- Jednocześnie staramy się to robić rodzinnie. Jeździmy całą swoją rodzinką, robimy sobie takie wspólne wyjazdy z tej mojej pracy. Otaczamy to ciepłem rodzinnym, już się nauczyliśmy, żeby to robić - powiedziała celebrytka.

"To są dla mnie cudowne wakacje, bo kocham swoją pracę"

Satysfakcja z pracy jest dla Idy Nowakowskiej rekompensatą za pracowite wakacje. Wygląda na to, że udaje jej się połączyć obowiązki związane z nagraniami programów z przyjemnością. Na planie zdjęciowym towarzyszy jej rodzina. Prezenterka cieszy się, że może zabrać najbliższych w ciekawe miejsca. Dzięki temu, gwiazda ocenia swoje wakacje jako niezwykle udane i mówi, że kocha swoją pracę.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także