GwiazdyIda Nowakowska wspiera Tomasza Kammela po stracie ojca. Doskonale wie, co czuje

Ida Nowakowska wspiera Tomasza Kammela po stracie ojca. Doskonale wie, co czuje

Ida Nowakowska wspiera Tomasza Kammela po śmierci ojca
Ida Nowakowska wspiera Tomasza Kammela po śmierci ojca
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
20.12.2021 07:54

Ostatnio media obiegła informacja o śmierci ojca Tomasza Kammela. Dziennikarz mimo tej tragedii nie zarzucił obowiązków zawodowych. W pracy stara się wspierać go Ida Nowakowska, która sama kilka lat temu również straciła ojca.

Pod koniec ubiegłego tygodnia media obiegła informacja o śmierci ojca Tomasz Kammela. Na razie nieznana jest przyczyna śmierci 75-letniego Christiana Kammela, a prezenter TVP do tej pory nie odniósł się do tej osobistej tragedii. Niewątpliwie jednak dziennikarz musi przeżywać obecnie niezwykle trudne chwile, ponieważ był bardzo zżyty z ojcem i nie raz podkreślał, że to najważniejszy mężczyzna w jego życiu. 

Tomasz Kammel pożegnał ojca

Z nieoficjalnych informacji podanych przez "Super Express" wynika, że gdy Tomasz Kammel dowiedział się o złym stanie ojca, to natychmiast pojechał do Niemiec, gdzie mieszkał senior. Zgodnie z doniesieniami tabloidu Kammel spotkał się z ojcem na niecałą godzinę przed śmiercią i miał okazję się z nim pożegnać. 

Pomimo śmierci ojca Tomasz Kammel postanowił wywiązywać się z obowiązków zawodowych. Ostatnio wraz z Idą Nowakowską poprowadził konferencję zapowiadającą Sylwester Marzeń z Dwójką. Prezenterka starała się go wspierać w tym trudnym czasie, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post. 

Ida Nowakowska wspiera Tomasza Kammela na planie

"Ja zawsze staram się wspierać każdego, z kim pracuję, jak najbardziej mogę, w każdej kwestii. Na pewno odejście tak bliskiego człowieka jest bardzo trudnym przeżyciem. Często ludzie nie chcą o tym mówić. Ja sama wiem, jak jest, bo straciłam tatę. Ja oczywiście staram się być dla niego tutaj, w tym momencie" – powiedziała Ida Nowakowska.  

Ida Nowakowska w tej samej rozmowie podkreśliła, że Tomasz Kammel jest profesjonalistą, a ich praca często polega na chwilowym odsunięciu emocji obecnych w życiu prywatnym, co jest niewątpliwie bardzo trudne. 

"Jest profesjonalistą i potrafi oddzielić to wszystko, co się dzieje tutaj, gdzie w jakimś sensie czasami udajemy coś, gdzieś ta praca jest taką aktorską też pracą, od tego, co dzieje się za kulisami w życiu prywatnym. Więc po prostu wielki profesjonalista" – stwierdziła Nowakowska. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta