Blisko ludziIda Nowakowska zaskoczyła stylizacją. Tak wyglądała podczas finału "The Voice Kids"

Ida Nowakowska zaskoczyła stylizacją. Tak wyglądała podczas finału "The Voice Kids"

Stylizacja Idy Nowakowskiej na finał 5. edycji "The Voice Kids" zaskakuje
Stylizacja Idy Nowakowskiej na finał 5. edycji "The Voice Kids" zaskakuje
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
24.04.2022 15:14, aktualizacja: 25.04.2022 12:59

Za widzami finał piątej edycji popularnego muzycznego show. Ida Nowakowska, która jest jedną z prowadzących program, postawiła na dość nietypową kreację na ten wyjątkowy wieczór. Wyszło niby ciekawie, ale czy odpowiednio do okazji?

Ida Nowakowska od kilku lat sprawdza się w roli prowadzącej muzycznego show "The Voice Kids", które emitowane jest na drugiej stacji TVP. Właśnie swoje uroczyste zakończenie miała już piąta edycja programu. Jak wiadomo, jest to nie tylko świetna okazja dla posłuchania najpiękniejszych dziecięcych głosów w Polsce, lecz także przyjrzeniu się stylizacji gwiazd, które współpracują z młodymi artystami na planie. Czy Ida błyszczała podczas finału? Można mieć mieszane uczucia.

Tak zaprezentowała się podczas finału. Hit czy kit?

Ida Nowakowska zdecydowała się tym razem na zestaw, który może wzbudzić wiele emocji. Prezenterka pojawiła się w czarno-szarej stylizacji, na którą składały się luźne spodnie, kamizelka z koszulą oraz jedna skórzana rękawica. Krótka kamizelka i garniturowe spodnie prezentowały się jeszcze całkiem nieźle.

Ida Nowakowska w finale "The Voice Kids"
Ida Nowakowska w finale "The Voice Kids" © AKPA | AKPA

Trudno jednak wytłumaczyć zamysł koszuli bez rękawów, którą Ida miała zapiętą pod samą szyję. Do tego prezenterka miała założony czarny krawat oraz długą szarfę aż do samej ziemi. Choć całość prezentowała się dość ciekawie, stylizacja nie wyglądała elegancko.

Znamy kolejnego zwycięzcę wokalnych zmagań

Programy "The Voice" cieszą się sporą popularnością wśród widzów. Po sukcesie "zwykłej" edycji pojawiły się "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior". 23 kwietnia fani poznali zwycięzcę piątej dziecięcej wersji formatu. Został nim podopieczny Cleo Mateusz Krzykała.

- Ta adrenalina dalej jest. Dalej jest mocna ekscytacja. Nie dociera to do mnie. Czuję tysiące emocji na raz, więc opisanie tego jednorodnie nie wchodzi tutaj w grę - mówił dla portalu Jastrząb Post tuż po wygranej.

Zuzanna Sierzputowska, dziennikarka Wirtualnej Polski

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta