ModaIII edycja Warsaw Fashion Weekend

III edycja Warsaw Fashion Weekend

III edycja Warsaw Fashion Weekend
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.09.2012 14:35, aktualizacja: 12.09.2012 12:56

W jesienny weekend 5-6 października w Warszawie, już po raz trzeci będziemy mieli okazję zapoznać się z modą przez duże M.

W jesienny weekend 5-6 października w Warszawie, już po raz trzeci będziemy mieli okazję zapoznać się z modą przez duże M.

W Centrum Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego odbędzie się kolejna edycja Warsaw Fashion Weekend, event, który cieszy się coraz większą popularnością wśród pasjonatów mody i designerskich przedmiotów.

Publiczność zgromadzona w Centrum Expo będzie mieć wyjątkową okazję obejrzenia z bliska kolekcji z Polski i zagranicy. W bieżącej edycji zostaną zaprezentowane aktualne trendy na sezon jesień/ zima 2012/2013.

Niewątpliwie największą atrakcją, będzie możliwość zapoznania się z modą europejską, którą organizatorzy konsekwentnie przybliżają nam podczas każdego Warsaw Fashion Weekend. Poprzednio swoje kolekcje pokazali projektanci z Niemiec i Hiszpanii.

Tym razem zobaczymy propozycje najlepszych szwedzkich projektantów z Mercedes-Benz Fashion Week Sztokholm. Czym zaskoczą nas Szwedzi ? Przekonamy się już podczas Opening Night 5 października.

Dodatkowo w ramach Warsaw Fashion Weekend odbędzie się po raz kolejny Designer Sample Sale. Każdy z odwiedzających będzie miał niepowtarzalną okazję do zakupów w atrakcyjnych cenach z rabatem nawet do 70 %. Będzie z czego wybierać, swoją obecność zapowiedziało już ponad 100 polskich i zagranicznych marek odzieżowych.

Organizatorzy zapowiadają wiele niespodzianek, więcej informacji już wkrótce.

Źródło artykułu:Informacja prasowa