Trwa ładowanie...
d29jnpe

INNOWACJA NA RYNKU GRZEJNIKÓW

Wydawałoby się, że grzejnik to po prostu grzejnik. Ma jedną prostą funkcję – ogrzewać pomieszczenie, a jego kolor najczęściej jest biały. A co jeżeli grzejnik mógłby mieć właściwości antybakteryjne i zwalczać drobnoustroje? Albo co jeżeli mógłby być nie tylko grzejnikiem, ale też dekoracją wnętrza?
Podziel się
INNOWACJA NA RYNKU GRZEJNIKÓW
(Materiały prasowe)
d29jnpe

Teraz nie musimy się już zastanawiać i myśleć co by było gdyby, ponieważ rynek grzejników stale się rozwija i daje nam wiele nowoczesnych rozwiązań.

Grzejnik o właściwościach antybakteryjnych jest pokryty specjalną powłoką Interpon AM firmy AkzoNobel z technologią przeciwdrobnoustrojową BioCote®. Jest to środek z aktywnymi jonami srebra który zapobiega rozmnażaniu się i przetrwaniu drobnoustrojów, takich jak bakterie, pleśnie oraz grzyby. Powstał on z myślą, by wspierać rodziców w walce z drobnoustrojami w domu. Jest to pierwszy produkt tego typu w Polsce.

Materiały prasowe
Podziel się

Grzejnik z jonami srebra KFA Armatura jest w stanie realnie wpłynąć na stan powietrza w domu czy mieszkaniu, a przez to na zdrowie jego mieszkańców. Znajduje się w każdym pomieszczeniu i ma stosunkowo dużą powierzchnię, która w dodatku przyciąga drobnoustroje na zasadzie elektrostatycznej. A pamiętajmy, że bakterie najlepiej rozwijają się tam, gdzie jest ciepło.

Technologia BioCote®:
• Posiada udowodnioną skuteczność w zwalczaniu szerokiej gamy bakterii, grzybów oraz wirusa H1N1.
• Redukuje liczbę drobnoustrojów nawet o 99,99%.
• Znaczna redukcja zarazków w otoczeniu w ciągu 15 minut, a nawet o 99,5% w ciągu zaledwie 2 godzin.
• Działa nieprzerwanie przez cały przewidywany okres użytkowania produktu.

Materiały prasowe
Podziel się

Marka KFA Armatura stworzyła też coś dla fanów designerskich wnętrz – grzejnik aluminiowy w kolorze matowego grafitu. Jest to połączenie designu i funkcjonalności, które idealnie wpasowuje się we wnętrza w stylu industrialnym i loftowym, ale też nowoczesnym i minimalistycznym. Jest to świetne rozwiązanie dla miłośników nietuzinkowych przestrzeni dopracowanych w każdym calu. Grzejnik nie musi już być tylko grzejnikiem, teraz może być także dekoracją nadającą wnętrzu nowego charakteru.

Materiały prasowe
Podziel się

Warto też wspomnieć, że wszystkie grzejniki marki KFA Armatura są w pełni produkowane w Polsce i cechuje je szybkie nagrzewanie ze względu na małą masę jednostkową i świetną przewodność cieplną aluminium. Nagrzewają się nawet kilka razy szybciej niż w stalowych modelach płytowych i żeliwnych o podobnej mocy i aż kilkanaście razy szybciej niż w przypadku ogrzewania podłogowego.

d29jnpe
d29jnpe

d29jnpe