Blisko ludziIX edycja kampanii społecznej – "PIĘKNA BO ZDROWA" organizowana przed ogólnopolską organizację Kwiat Kobiecości

IX edycja kampanii społecznej – "PIĘKNA BO ZDROWA" organizowana przed ogólnopolską organizację Kwiat Kobiecości

IX edycja kampanii społecznej – "PIĘKNA BO ZDROWA" organizowana przed ogólnopolską organizację Kwiat Kobiecości
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.10.2017 18:26, aktual.: 16.02.2018 09:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

10 października 2017r. w Studio Tęcza w Warszawie odbyła się sesja zdjęciowa i nagranie spotu reklamowego do IX już edycji kampanii społecznej pod nazwą „Piękna bo zdrowa”, która startuje w ramach Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. Organizatorem kampanii jest Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości. Ambasadorkami tegorocznej odsłony zostały Panie: Olga Borys, Katarzyna Cerekwicka, Nicole Sochacki-Wójcicka (Mama ginekolog), Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa oraz Ida Karpińska Prezes Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości

Nasze ambasadorki z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w tej wyjątkowej sesji zdjęciowej. Pomimo ciężkiej pracy na planie z uśmiechem i radością występowały przed obiektywem oraz udzielały wywiadów przybyłym mediom. Po drugiej stronie obiektywu stanął duet fotografów Borys Synak & Sebastian Dziechciarz, którzy wykazali się pełnym profesjonalizmem i perfekcją. Spot, making of oraz pozostałe materiały kampanijne nakręcone zostały dzięki uprzejmości Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Obraz
© Materiały prasowe

Koncept oraz hasło przewodnie kampanii (które do samej inauguracji pozostają tajemnicą) zawdzięczamy Agencji Advalue. Za realizację fryzur ambasadorek odpowiadała pracownia Jaga Hupało Born to Create. Perfekcyjne makijaże zostały wykonane przez wizażystki z firmy INGLOT, natomiast za stylizacje Ambasadorek odpowiedzialna była firma PROMOD. Sesja trwała od bladego świtu do późnych godzin wieczornych, a CATERING PARTNER zadbał o to, żeby przez cały ten czas nikt na planie nie był głodny.

Kampania „Piękna bo zdrowa” powstała po to, aby szerzyć rolę profilaktyki raka szyjki macicy i uświadomić kobietom, jak ważne dla nich są regularne badania ginekologiczne. Chodzimy do kosmetyczki, do fryzjera, kupujemy modne ubrania, ale do pełni szczęścia i samospełnienia potrzebne jest nam zdrowie, nad którym możemy mieć kontrolę właśnie dzięki tak prostej czynności jaką jest wizyta u ginekologa. Każda kobieta powinna pamiętać o tym, żeby raz do roku wykonać cytologię.
Efekt końcowy sesji zdjęciowej będzie można zobaczyć już na początku lutego.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także