Blisko ludziIzabela Janachowska przestrzega młode pary. Sama zaliczyła wpadkę

Izabela Janachowska przestrzega młode pary. Sama zaliczyła wpadkę

Izabela Janachowska przestrzega młode pary
Izabela Janachowska przestrzega młode pary
Źródło zdjęć: © ONS
Aleksandra Sokołowska
02.11.2020 09:10, aktualizacja: 01.03.2022 14:34

Izabela Janachowska organizuje śluby, ma salon z sukniami dla panien młodych i prowadzi program w telewizji, też oczywiście o ślubnej tematyce. Sama swój ślub zorganizowała z dbałością o każdy szczegół. Okazuje się jednak, że o jednej ważnej rzeczy nie pomyślała.

Izabela Janachowska popularność zyskała jako tancerka w Tańcu z Gwiazdami. Szybko jednak okazało się, że taniec nie jest jedyną jej pasją. Tematyka ślubna tak bardzo ją zainteresowała, że postanowiła stworzyć firmę w tej właśnie branży. Dziś jej biznes świetnie prosperuje. Panny młode ustawiają się w kolejce, żeby skorzystać z usług Janachowskiej i żeby podczas ślubu wystąpić w sukni z jej salonu.

Prywatnie Janachowska jest żoną Krzysztofa Jabłońskiego, właściciela firmy, która zajmuje się produkcją świec. Para ma synka - Christophera. Janachowska bardzo dba o relacje z mężem. Wiele razy podkreślała, że to partner powinien szczególnie się starać o związek. "W tej dziedzinie jestem tradycjonalistką i uważam, że to mężczyzna powinien zdobywać kobietę, starać się, organizować niespodzianki i przejmować inicjatywę" – stwierdziła Izabela Janachowska w rozmowie z Faktem. "Choć to nie znaczy, że nigdy niczym męża nie zaskoczyłam! Wzrusza mnie kiedy mój mąż się cieszy, że to ja coś dla niego zrobiłam. Jesteśmy razem od 9 lat, więc trzeba mieć pomysły na walkę z rutyną" – szybko dodała na swoje usprawiedliwienie.

Izabela Janachowska przestrzega młode pary. Zaliczyła wpadkę

Janachowska w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" zdradziła, że podczas swojej uroczystości ślubnej miała miejsce pewna wpadka. - Nasza uroczystość była zaplanowana w każdym calu! Nawet dekoracje były zgodne z aktualnymi trendami. Jedyne, co nie dopisało, to pogoda. Gdybym tylko miała na nią wpływ, na pewno bym ją zmieniła. I fryzurę. Rozpuszczone, falowane włosy przy tej pogodzie niestety się nie sprawdziły – stwierdziła.

Izabela Janachowska – związek

Celebrytka poznała swojego męża na jednej z branżowych imprez 9 lat temu. Początkowo para nie miała się ku sobie, jednak po jakimś czasie okazało się, że nie mogą bez siebie żyć. Po trzech latach znajomości wzięli ślub. Teraz tworzą szczęśliwą rodzinę i są też partnerami w biznesie.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także