Trwa ładowanie...
d4ffwx1

Jadwiga Wiśniewska na debacie wyborczej. Wyróżniła się swoim strojem

W czwartkowy wieczór w TVP odbyła się debata wyborcza, w której brali udział przedstawiciele 6 komitetów, które zarejestrowały listy w 13 okręgach. Wśród przemawiających znalazła się Jadwiga Wiśniewska z partii PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przedstawicielka partii Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowała się w naszych narodowych barwach
Przedstawicielka partii Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowała się w naszych narodowych barwach (Materiały prasowe)
d4ffwx1

Debata została podzielona na pięć części. Dotyczą bezpieczeństwa, przyszłości Unii Europejskiej, gospodarki, europejskich wartości oraz pozycji i roli Polski w UE. Jadwiga Wiśniewska pojawiła się na panelu jako jedyna kobieta i od razu przyciągnęła uwagę swoim strojem.

Przedstawicielka Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowała się w naszych narodowych barwach. Jej elegancki strój od razu się wyróżnił. Do czerwonych, garniturowych spodni dobrała marynarkę w tym samym kolorze. Pod nią założyła białą bluzkę. Wiśniewska wyróżniła się na tle kolegów, którzy postawili głównie na szare, białe lub błękitne barwy.

Jadwiga Wiśniewska wcześniej pracowała jako nauczyciel, a od 2003 jako dyrektor szkoły podstawowej w Gniazdowie. Od 2002 roku była członkiem rady powiatu myszkowskiego. Następnie, w 2005 roku z listy Prawa i Sprawiedliwości wybrano ją na posła V kadencji w okręgu częstochowskim. W Sejmie była wiceprzewodniczącą Komisji do Spraw Kontroli Państwowej oraz wiceprzewodniczącą Grupy Polsko-Słowackiej. W 2014 roku w wyborach do Parlamentu Europejskiego uzyskała mandat eurodeputowanej VIII kadencji.

d4ffwx1

Obecnie jest posłanką do Parlamentu Europejskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Prywatnie jest mężatką, ma córkę.

Macie newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlijcie nam przez dziejesie.wp.pl

d4ffwx1

Podziel się opinią

Share
d4ffwx1
d4ffwx1