Trwa ładowanie...

Jak poznać, że ktoś jest dobry w łóżku? Znaczenie ma ta liczba

Co to znaczy, że ktoś jest dobry w łóżku? To wyjątkowo subiektywne odczucie i doświadczenie, jednak ludzie starają się określić, co tak naprawdę oznacza. Z pomocą może przyjść ankieta, którą zrobił pewien serwis randkowy. Okazało się, że najistotniejsza jest pewna liczba.

Share
Według ankiety, którą przeprowadził serwis randkowy, osoba dobra w łóżku miała 13 partnerów lub partnerekWedług ankiety, którą przeprowadził serwis randkowy, osoba dobra w łóżku miała 13 partnerów lub partnerekŹródło: Getty Images, fot: Jon Feingersh Photography Inc
d1xnty4

Bycie dobrym w łóżku dla każdego może oznaczać coś innego. Kto ma na to największe szanse? Portal illicitencounters.com, który określa się jako serwis randkowy dla osób zamężnych, przeprowadził specjalną ankietę - pisze "The Sun".

Kto jest idealny w łóżku? Odpowiedź zależy od liczby poprzednich kochanków

Badanie miało na celu sprawdzić, ilu trzeba mieć partnerów lub partnerek seksualnych wcześniej, żeby być uznanym za dobrego w łóżku. Ankieta została przeprowadzona na tysiącu mężczyzn i tysiącu kobiet, a jej wyniki mogą zaskoczyć.

Jak opisuje brytyjski tabloid, okazuje się, że zdaniem ponad połowy, bo aż 52 proc. badanych idealną liczbą partnerów lub partnerek seksualnych jest 13. Taka liczba może świadczyć o tym, że mamy do czynienia z kimś naprawdę dobrym w łóżku i doświadczonym.

d1xnty4

"Trzynaście to idealna liczba i gwarantuje, że ktoś będzie doświadczony, żądny przygód i otwarty" - wyjaśnia rzeczniczka serwisu randkowego Jessica Leoni.

Większa liczba, zdaniem ankietowanych, zniechęca do podjęcia seksualnej relacji. 73 proc. osób stwierdziło, że przy kimś, kto miał wcześniej 18 albo więcej partnerów lub partnerek, będzie się czuło tylko jako "dodatek do listy". Z kolei mniejsza liczba kontaktów seksualnych może, zdaniem badanych, świadczyć o małym doświadczeniu i doprowadzić do niezręcznych sytuacji w łóżku.

Co mówimy partnerom o swoich byłych? 70. proc kłamie na ten temat

Twórcy ankiety sprawdzili także, co opowiadamy aktualnym partnerom o swoich byłych. Wyniki ankiety ujawniły, że 70 proc. mężczyzn i kobiet kłamie na temat liczby swoich byłych. Jedynie 31 proc. osób chce wiedzieć o poprzednim życiu miłosnym nowego partnera.

d1xnty4

Jak opisuje "The Sun", 59 proc. mężczyzn twierdzi, że duża liczba byłych partnerów seksualnych u kobiety sprawia, że czują się mniej pożądani. Podobnie stwierdza 46 proc. kobiet.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

#JestemWszechmocna. WP Kobieta rusza z drugą odsłoną swojej akcji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1xnty4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xnty4
d1xnty4