Blisko ludziJak się kochać w upały? Tak zadbasz o namiętność w najgorętsze dni w roku

Jak się kochać w upały? Tak zadbasz o namiętność w najgorętsze dni w roku

Miłość w upały - jak kochać się w gorące dni?
Miłość w upały - jak kochać się w gorące dni?
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Adobe

08.07.2022 20:54, aktual.: 14.07.2022 20:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wysoka temperatura sprawia, że mimo początkowego libido, ochota na zbliżenie z partnerem przemija? Zbyt gorąco na seks? Nie z tymi sposobami. Dzięki tym metodom celebrowanie miłości nie sprawi problemu nawet w najgorszy upał.

Jeżeli zbyt wysoka temperatura stała się wymówką, aby odmawiać sobie rozkoszy, czas najwyższy to zmienić. W jaki sposób kochać się, gdy dosłownie nic nam się nie chce? W takiej sytuacji warto spróbować... seksu na mokro.

Konsumowanie miłości w upały może być przyjemne. Jeżeli zastosujemy proste zmiany

Jeżeli mimo zasłoniętych okien i działającego w pomieszczeniu wiatraka, nadal najchętniej schowalibyśmy się do lodówki, przenieśmy swoje miłosne doznania do łazienki. Seks na moro w trakcie upalnych dni to nie tylko dobry sposób na poradzenie sobie z temperaturą, lecz także dobra metoda na urozmaicenie naszego pożycia i wypróbowanie czegoś zupełnie innego.

Pierwszym, dość popularnym sposobem, będzie przeniesienie pieszczot pod prysznic. Wiele par, które wypróbowały tę metodę, potwierdzają, że jest dla nich podniecająca i dodająca nieco pikanterii. Przed przystąpieniem do dzieła sprawdźmy jednak, czy nie ma ryzyka poślizgnięcia się w kabinie - bezpieczeństwo przede wszystkim. Sprawdźmy też, czy nie ma żadnej możliwości, aby spadło coś na nas z znajdujących się wyżej półek - najlepiej jeżeli wcześniej opróżnimy kabinę ze wszelkich płynów, szamponów i odżywek.

Kolejnym miejscem na przyjemności będzie wanna. Tu jednak warto zawczasu sprawdzić, czy aby na pewno zmieszczą się w niej dwie osoby. Przy igraszkach w wodzie pamiętajmy też o właściwych lubrykantach - w takim wypadku zdecydowanie warto zaopatrzyć się w te, które są na bazie silikonu.

Woda nie uchroni nas przed niechcianą ciążą czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dlatego zabezpieczanie się również i w tych przypadkach jest konieczne.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (38)
Zobacz także