Blisko ludziJak wygląda kobieta godzinę po porodzie? To zdjęcie podbija sieć

Jak wygląda kobieta godzinę po porodzie? To zdjęcie podbija sieć

Jak wygląda kobieta godzinę po porodzie? To zdjęcie podbija sieć
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Paulina Ermel

09.09.2016 15:02, aktual.: 10.09.2016 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do sieci trafiło niezwykłe zdjęcie, przedstawiające młodą mamę dwójki dzieci zaledwie godzinę po porodzie. Fotografia szybko rozeszła się po wirtualnym świecie, a internauci są zachwyceni wyglądem Alyce i emanującą z niej radością.

- Zdjęcie zostało zrobione spontanicznie – tłumaczy jego bohaterka w rozmowie dla „Daily Mail Australia”. - Zaraz po kąpieli, Melissa stwierdziła, że musimy uwiecznić ten moment – dodaje. Australijską mamę sfotografowała Melissa Jean. Mimo tego, że kobieta ma na sobie jeszcze szpitalną pieluchą, wygląda rewelacyjnie. A jej uśmiech jest zaraźliwy.

Internauci są zachwyceni wspaniałą kondycją kobiety, czego wyraz widzimy w komentarzach pod zdjęciem. W ciągu miesiąca fotografia doczekała się ponad 1 tys. polubień. Sama Alyce postanowiła ujawnić sekret doskonałej sylwetki. Młoda mama przyznała, że figurę zawdzięcza temu, że prowadzi aktywny tryb życia. O jej zajęcia dba mały synek.

Alyce i Melissa poznały się podczas pierwszej ciąży kobiety – już wtedy wiedziała, że nie będą to ostatnie zdjęcia robione przez fotografkę. Czarno-biała fotografia to doskonały dowód na to, że radość kobiety po porodzie jest najlepszym sposobem na wspaniały wygląd.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (56)
Zobacz także