Trwa ładowanie...

Jak wygląda życie pierwszej żony Majdana? Fani piłkarza wciąż ją wspominają

Sylwia Majdan zyskała rozgłos dzięki ślubowi z Radosławem Majdanem. Drogi małżeństwa w pewnym momencie się rozeszły. Dzisiaj piłkarz pozostaje w sformalizowanym związku z Małgorzatą Rozenek. Jak potoczyły się losy Sylwii?

Sylwia Majdan była pierwszą żoną Radosława Sylwia Majdan była pierwszą żoną Radosława Źródło: AKPA, fot: AKPA
d486seo
d486seo

Sylwia i Radosław zawarli związek małżeński w 1998 roku. Na wyjątkową uroczystość zaprosili fotoreporterów, których przedtem unikali jak ognia. Ich związek przetrwał kilka lat. Rozwód odbył się po cichu, aby nie doprowadzić do medialnego szumu, którego obydwoje wzbraniali się od początku znajomości. Pomimo rozstania, mają pozostawać w dobrych kontaktach. O kolejnych związkach Majdana portale internetowe rozpisywały się ciągle. Z kolei o Sylwii jest raczej cicho. Jak teraz wygląda jej życie?

"Znaliśmy się jeszcze z liceum"

Sylwia Koperkiewicz poznała Radosława Majdana, gdy piłkarz miał 22 lata. Pochodzili z tej samej miejscowości i uczęszczali do jednego liceum.

- Do pewnego momentu w ogóle nie byliśmy sobą zainteresowani. Aż nagle coś zaiskrzyło. Cyk! Byliśmy znajomymi mieszkającymi w jednym mieście, zaczęliśmy się spotykać, no i w końcu zaręczyłem się i zostaliśmy małżeństwem - tłumaczył Radosław w 2009 roku w "Tańcu z gwiazdami".

d486seo

Para pobrała się, jednak ich związek dość szybko się rozpadł. Sam Radosław tłumaczył, że stało się to w wyniku jego niedojrzałości.

"Nie potrafiłem dać jej tego, czego pragnęła – poważnego, stabilnego małżeństwa. Nie chcę mówić o szczegółach, bo to są również sprawy osobistej mojej byłej żony" – wyznał w swojej autobiografii "Pierwsza połowa".

Pierwsze lata po rozstaniu

Sylwia została przy nazwisku byłego męża, tłumacząc, że wszystkie studia, które zrobiła, są właśnie na to nazwisko. Majdan ukończyła marketing i zarządzanie na Uniwersytecie Szczecińskim oraz projektowanie odzieży w Łodzi. W międzyczasie udzieliła kilku wywiadów, w których pojawiały się pytania m.in. o to, czy znane nazwisko pomaga jej w świecie projektantów.

d486seo

- Od tylu lat tworzę swoją markę. Nie czuję ani pomocy, ani "niepomocy" - przyznała w rozmowie z magazynem "Prestiż".

Sylwia Majdan w 2006 roku AKPA
Sylwia Majdan w 2006 roku Źródło: AKPA, fot: AKPA

Była żona Majdana przez lata była zarzucana prośbami o komentarze odnoszące się do kolejnych związków Radosława. Za każdym razem jednak krótko ucinała temat i odmawiała opowiadania o prywatnych sprawach piłkarza. Zawsze też brała jego stronę, gdy media wyciągały na światło dzienne pewne przewinienia Majdana. Mimo rozwodu zawsze miała z Radosławem bardzo dobry kontakt.

Ułożyła życie na nowo

W 2012 roku Radosław Majdan pojawił się na prezentacji kolekcji byłej żony, z którą zapozował nawet do zdjęć. Widać, że nie czują do siebie urazy i wykazują się bardzo dojrzałym podejściem.

Radosław Majdan i Sylwia Majdan podczas pokazu mody East News
Radosław Majdan i Sylwia Majdan podczas pokazu mody Źródło: East News, fot: JAROSLAW WOJTALEWICZ

Sylwia odnalazła swoje szczęście. W 2009 roku na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko. Vincenty szybko stał się oczkiem w głowie mamy. Na co dzień odnajduje się w roli projektantki mody, co jednocześnie jest jej ogromną pasją.

d486seo

- Mam kochającą się rodzinę(...). Bardzo wspiera mnie mój życiowy partner i tata mojego synka - podkreślała w 2013 w wywiadzie dla "Prestiżu".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Była żona Majdana: "Mamy poprawne stosunki. To fajny facet i pokazał to w "Azja Express"!"

d486seo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d486seo