GwiazdyJako dziecko wygrywała niemal wszystkie konkursy piękności. Oto jak dziś wygląda Eden Wood

Jako dziecko wygrywała niemal wszystkie konkursy piękności. Oto jak dziś wygląda Eden Wood

Kilkuletnia Eden Wood (Getty Images)
Kilkuletnia Eden Wood (Getty Images)
Michael Stewart

04.04.2022 18:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pod wpływem matki rozpoczęła przygodę z modelingiem. Już jako czteroletnia dziewczynka cieszyła się niemałą sławą. Nic dziwnego, niemal we wszystkich konkursach piękności była przez jury nazywana niekwestionowaną zwyciężczynią. A jak dzisiaj wygląda życie 17-letniej Eden Wood?

W pierwszym konkursie piękności wzięła udział zaledwie jako czteroletnia dziewczynka. Można się tylko domyślać, jak ogromnej presji była poddawana już od najmłodszych lat. Dzieciństwo Eden Wood było przecież dalekie od typowego. Zamiast spędzać czas na zabawie z rówieśnikami, ona bez przerwy przygotowywała się do kolejnych konkursów piękności.

Dzieciństwo na wybiegu

Farbowanie włosów, doczepianie sztucznych rzęs, czerwona szminka, szycie jaskrawych i falbaniastych sukni - na to Mickie Wood, matka dziewczynki, inwestowała krocie. I to właśnie ona wpadła na pomysł, by wraz z córeczką wystąpić w popularnym reality show "Toddlers and Tiaras". I choć od ich udziału w programie minęło już wiele lat, to widzowie nadal pamiętają uroczy uśmiech kilkuletniej Eden Wood.

Eden Wood dziś

Aż trudno uwierzyć, że legendarna zwyciężczyni dziecięcych konkursów piękności ma już 17 lat. I choć jest niemal dorosłą kobietą, to nie podlega wątpliwości, że Wood jest poniekąd do dziś wierna swojemu wizerunkowi z przeszłości. Nadal ma długie blond włosy i nie stroni od mocnego makijażu. Co więcej, ceni sobie rzucające się w oczy stylizacje.

Aktualnie Wood zajmuje się modelingiem i rozwijaniem swojego konta na Instagramie. Jak twierdzi, dziecięce konkursy piękności dały jej nie tylko niemałą rozpoznawalność, ale przede wszystkim ogromne możliwości, z których aż do chwili obecnej nieustannie korzysta. Ostatnio 17-latka została gwiazdą kolejnego reality show pt. "Next Big Thing".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także