GwiazdyJan Wieczorkowski wyjechał na wakacje. Pokazał zdjęcie z synami

Jan Wieczorkowski wyjechał na wakacje. Pokazał zdjęcie z synami

Jan Wieczorkowski ma dwóch synów
Jan Wieczorkowski ma dwóch synów
Źródło zdjęć: © AKPA | Jordan Krzemiński
oprac. KPL

30.06.2021 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jan Wieczorkowski długo uchodził za playboya i nie myślał o tym, by się ustatkować. Wszystko zmieniło się, kiedy poznał Urszulę Karczmarczyk, z którą doczekał się dwóch synów. Teraz zaskoczył fanów i pochwalił się zdjęciem z chłopcami.

Urodzony w 1972 roku Wieczorkowski zdobył popularność dzięki roli Michała Chojnickiego w telenoweli "Klan". Widzowie ciepło przyjęli jego kreacje w filmach Jacka Bromskiego "U Pana Boga za piecem" i "U Pana Boga za miedzą", a także w serialu "Czas Honoru". Obecnie gra jedną z głównych ról w "Stuleciu winnych".

Burzliwa przeszłość

Przystojny aktor nie miał w przeszłości najlepszej opinii. Sam z rozbrajającą szczerością przyznawał w jednym z wywiadów: - Byłem pewien, że przehulam życie. Stronił od poważnych związków (wyłączając relacje z, młodziutką wówczas, Moniką Brodką i piosenkarką Reni Jusis), za to nie szczędził sobie alkoholu oraz innych używek.

Wszystko zmieniło się w 2006 roku, gdy poznał obecną żonę. Początkowo pani Urszula nie zwracała na niego uwagi, w końcu dała się jednak zaprosić na randkę. - Zakochałem się i trwało to dłużej niż zwykle. A potem stwierdziłem, że musi być aniołem, skoro tyle wytrzymuje. Przy niej stałem się mężczyzną, który potrafi dawać, nie tylko brać – wyznał aktor w rozmowie z "Galą".

- Gdy miałem 30 lat, szalałem na imprezach. Teraz skończyłem 45 i wiem, że wszystko, co robię, widzą moje dzieci. Mam artystyczną duszę, artystyczny zawód, skończyłem artystyczną szkołę, a każdy artysta musi czuć się wolny. Ale życie dorosłego człowieka to sztuka kompromisu. Przyjmuję określoną rolę, w tym wypadku ojca, męża, głowy rodziny, i biorę za to odpowiedzialność. Dobrze, że mam przy sobie Ulę, bo ona w kryzysowych sytuacjach umie zachować spokój. Bez niej bym sobie nie poradził – mówił w tym samym wywiadzie.

- Mamy lepsze i gorsze chwile, ale nie możemy bez siebie żyć. No i na zawsze łączą nas dzieci – dodawał.

Rodzinne wakacje

Aktor wraz z całą rodziną wypoczywa obecnie w Hiszpanii, a fotografiami z urlopu dzieli się ochoczo w mediach społecznościowych. Dzięki nim możemy zobaczyć, że synowie Wieczorkowskiego – Jan i Wincenty to już duzi, podobni do taty, chłopcy. Starszy ma 13, a młodszy 7 lat.

"Fajnych ma pan chłopców", "Fajna rodzinka, A chłopcy jak malowani" czy "Piękna rodzina" – pisali w komentarzach zachwyceni fani.

Zobaczcie, jak prezentuje się rodzina Wieczorkowskich. Prawda, że synowie aktora są uroczy?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także