Blisko ludziJane Fonda ma 82 lata. Opowiedziała o swoim życiu seksualnym

Jane Fonda ma 82 lata. Opowiedziała o swoim życiu seksualnym

Jane Fonda opowiedziała o swoim życiu seksualnym
Jane Fonda opowiedziała o swoim życiu seksualnym

10.10.2020 15:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jane Fonda uważana jest za seksbombę. Zdrowy tryb życia i zabiegi chirurgiczne (z których już zrezygnowała) sprawiły, że wygląda na o wiele młodszą. 82-latka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim życiu seksualnym.

Jane Fonda pojawiła się ostatnio w "The Ellen DeGeneres Show", gdzie gościnnie prowadząca program Tiffany Haddish nie mogła powstrzymać się przed zadaniem gwieździe intymnego pytania.

Jane Fonda opowiedziała o swoim życiu seksualnym

– Muszę to wiedzieć, bo wyglądasz tak świetnie: czy nadal uprawiasz seks? Czy nadal uprawiasz szalony seks? – zapytała. Fonda nigdy nie krępowała się mówić publicznie o swoim życiu seksualnym, więc również tym razem nie poczuła się urażona pytaniem. Nawet ją rozbawiło. – Nie, nie. Zero – odpowiedziała. Następnie wyznała, że nie ma na to czasu, jest już w podeszłym wieku, a w przeszłości miała wystarczająco bujne życie erotyczne.

– Teraz tego nie potrzebuję, bo jestem zbyt zajęta – wyjaśniła. Później żartobliwie dodała, że jej "ulubiony" mąż, Ted Turner, zawsze powtarzał, że jeśli robi się zbyt długie przerwy w uprawianiu seksu, to później może cię to przerosnąć. Fonda twierdzi, że jest w tym trochę prawdy.

– Nie mogłabym teraz uprawiać seksu, nawet gdybym chciała – wyznała. W jednym z wywiadów, który ukazał się we wrześniowym "New York Timesie", Fonda została zapytana, czy żałuje, że nie przespała się z kimś z branży we wczesnych latach swojej kariery. Reporter zasugerował, że może to być Che Guevara. Fonda jednak powiedziała, że nawet o nim nie myśli. Kto inny przyszedł jej na myśl: Marvin Gaye.

– On chciał, a ja nie. Byłam wówczas żoną Toma – wyznała. Jane Fonda była trzykrotnie zamężna. Z ostatnim mężem Tedem Turnerem rozwiodła się w 2001 roku.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (83)