Blisko ludziJane Fonda zachęca do głosowania. 82-letnia gwiazda zrobiła to podczas treningu

Jane Fonda zachęca do głosowania. 82‑letnia gwiazda zrobiła to podczas treningu

Jane Fonda bardzo angażuje się w kampanię prezydencką
Jane Fonda bardzo angażuje się w kampanię prezydencką
Źródło zdjęć: © Getty Images
09.10.2020 12:01

Wybory w Stanach Zjednoczonych zbliżają się wielkimi krokami. Tam w kampanie wyborcze zaangażowani są wszyscy. Nawet ci, którzy z polityką nie mają za wiele wspólnego, ale apelują, by nie pozostawać biernym. O to również prosiła Jane Fonda w nietypowej formie.

Niecały miesiąc został do wyborów w Stanach Zjednoczonych. O fotel prezydenta ubiega się dwóch kandydatów – obecny prezydent Donald Trump oraz Joe Binden, który startuje na urząd prezydenta z ramienia Partii Demokratycznej.

Jane Fonda zachęca do wzięcia udziału w wyborach

Wybory zawsze budzą wiele emocji, ale Amerykanie są mistrzami w prowadzeniu kampanii wyborczych. Trzeba przyznać, że za oceanem mało kto nie zabiera głosu w sprawach politycznych, albo przynajmniej stara się zachęcić wszystkich do spełnienia obowiązku obywatelskiego.

Niezwykle zaangażowani są również celebryci, którzy na swoich profilach mediach społecznościowych nie tylko apelują o spełnienie obowiązku obywatelskiego, ale również tworzą kreatywne spoty, które do tego zachęcają. Tym śladem poszli Kate Perry, Jackie Chan czy Orlado Bloom. Do tego grona dołączyła również Jane Fonda. 82-letnia gwiazda, która również wzięła udział w ćwiczeniach.

W stylizowanym na lata 80. nagraniu aktorzy zachęcali, by "ćwiczyć w głosowanie". Nie zabrakło również najważniejszych informacji, co do wyborów. "Witaj, klaso! Wracamy do ćwiczeń. Musimy być w formie przed nadchodzącym wyścigiem. Musisz być silny i skupiony. Bądź w pełni zaangażowany w swoje zadanie. Przygotujmy się więc do skorzystania z naszego prawa do głosowania" - mówiła aktorka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także