GwiazdyJaniak i Malinowska wzięli ślub po 3 miesiącach znajomości. "Wiedzieliśmy, że to wyjątkowe"

Janiak i Malinowska wzięli ślub po 3 miesiącach znajomości. "Wiedzieliśmy, że to wyjątkowe"

Olivier Janiak i Karolina Malinowska w młodości
Olivier Janiak i Karolina Malinowska w młodości
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KBŁ

16.04.2021 10:05

Olivier Janiak od 18 lat jest mężem Karoliny Malinowskiej. Mimo że ślub był spontaniczną decyzją, uważają, że też jedyną słuszną. Dziennikarz wraca do tamtego momentu i mówi, że dziś ludzie traktują związki jak sprzęt AGD.

Janiak i Malinowska poznali się na planie jego programu "Co za tydzień". – Doskonale pamiętam, bo wiedząc, z kim mam się spotkać na planie, przygotowuję się do każdej rozmowy. Wtedy był to pokaz mody Arkadiusa, który odbywał się w Łazienkach Królewskich. Jego gwiazdą była Karolina Malinowska – niespełna 20-letnia modelka, która odnosiła wielkie sukcesy w świecie – wspomina 46-latek w rozmowie z Plejadą.

Kiedy ją zobaczył, od razu do niej podszedł i zaproponował rozmowę. Malinowska nie miała jednak na to ochoty. – Ona bardzo subtelnie, inteligentnie mnie zbyła – pamięta jej reakcję.

Pomyślałem sobie, że jest to niezwykle intrygująca młoda dama. Miesiąc później spotkaliśmy się na rozdaniu nagród magazynu "Elle" i przegadaliśmy już prywatnie cały wieczór. A później jakoś tak się stało, że po trzech miesiącach znajomości wzięliśmy ślub – dodaje.

Janiak o ślubie z Malinowską

Janiak nie uważa, że zdecydowali się na to zbyt szybko. Byli zakochani i wiedzieli, że chcą być razem do końca życia. Nie mieli wtedy żadnych wątpliwość i dzień ślubu uważa za ten najwspanialszy.  Nie zadawaliśmy sobie żadnych dodatkowych pytań. Wiedzieliśmy, że to, co się między nami dzieje, jest wyjątkowe. Dziś, po wielu już latach razem i z trzema fantastycznymi synami w domu, potrafimy czuć podobnie. Chyba o to chodzi – tłumaczy.

Po 18 wspólnych latach dziennikarz nie chce dawać nikomu rad, ale wierzy, że związek przetrwa, gdy ludzie będą umieli nad nim pracować – zwłaszcza w trudnych momentach. Ważna jest też otwartość na siebie nawzajem i zauważanie drugiej strony. – Dzisiaj związki traktuje się trochę jak sprzęt AGD. Gdy zaczyna się psuć, ludzie szukają czegoś nowego. Kiedyś pralkę się naprawiało, dziś kupuje się lepszy model – uważa Olivier Janiak.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (57)
Zobacz także