Trwa ładowanie...

Janiak i Malinowska wzięli ślub po 3 miesiącach znajomości. "Wiedzieliśmy, że to wyjątkowe"

Olivier Janiak od 18 lat jest mężem Karoliny Malinowskiej. Mimo że ślub był spontaniczną decyzją, uważają, że też jedyną słuszną. Dziennikarz wraca do tamtego momentu i mówi, że dziś ludzie traktują związki jak sprzęt AGD.

Share
Olivier Janiak i Karolina Malinowska w młodości
Olivier Janiak i Karolina Malinowska w młodościŹródło: AKPA
d44v46r

Janiak i Malinowska poznali się na planie jego programu "Co za tydzień". – Doskonale pamiętam, bo wiedząc, z kim mam się spotkać na planie, przygotowuję się do każdej rozmowy. Wtedy był to pokaz mody Arkadiusa, który odbywał się w Łazienkach Królewskich. Jego gwiazdą była Karolina Malinowska – niespełna 20-letnia modelka, która odnosiła wielkie sukcesy w świecie – wspomina 46-latek w rozmowie z Plejadą.

Kiedy ją zobaczył, od razu do niej podszedł i zaproponował rozmowę. Malinowska nie miała jednak na to ochoty. – Ona bardzo subtelnie, inteligentnie mnie zbyła – pamięta jej reakcję.

Pomyślałem sobie, że jest to niezwykle intrygująca młoda dama. Miesiąc później spotkaliśmy się na rozdaniu nagród magazynu "Elle" i przegadaliśmy już prywatnie cały wieczór. A później jakoś tak się stało, że po trzech miesiącach znajomości wzięliśmy ślub – dodaje.

d44v46r

Janiak o ślubie z Malinowską

Janiak nie uważa, że zdecydowali się na to zbyt szybko. Byli zakochani i wiedzieli, że chcą być razem do końca życia. Nie mieli wtedy żadnych wątpliwość i dzień ślubu uważa za ten najwspanialszy.  Nie zadawaliśmy sobie żadnych dodatkowych pytań. Wiedzieliśmy, że to, co się między nami dzieje, jest wyjątkowe. Dziś, po wielu już latach razem i z trzema fantastycznymi synami w domu, potrafimy czuć podobnie. Chyba o to chodzi – tłumaczy.

Po 18 wspólnych latach dziennikarz nie chce dawać nikomu rad, ale wierzy, że związek przetrwa, gdy ludzie będą umieli nad nim pracować – zwłaszcza w trudnych momentach. Ważna jest też otwartość na siebie nawzajem i zauważanie drugiej strony. – Dzisiaj związki traktuje się trochę jak sprzęt AGD. Gdy zaczyna się psuć, ludzie szukają czegoś nowego. Kiedyś pralkę się naprawiało, dziś kupuje się lepszy model – uważa Olivier Janiak.

#Wszechmocne. Spełnione i niezależne. Nowa akcja WP Kobieta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d44v46r

Podziel się opinią

Share
d44v46r
d44v46r