Blisko ludziJanusz Korwin-Mikke przygarnął kota. "Piękny widok"

Janusz Korwin-Mikke przygarnął kota. "Piękny widok"

Janusz Korwin-Mikke przygarnął kota. "Piękny widok"
Źródło zdjęć: © East News
Dominika Czerniszewska

10.04.2020 10:44, aktual.: 10.04.2020 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Janusz Korwin-Mikke w mediach społecznościowych zazwyczaj publikuje posty o tematyce politycznej. Często skupia się na krytykowaniu rządu. Tym razem zrobił wyjątek. I pokazał się jako człowiek z sercem na dłoni!

Janusz Korwin-Mikke opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z kotem. "Moja córka znalazła na podwórku małego kotka, a teraz ja mam kolejnego szkraba do przytulania" - oznajmił.

Żona konserwatysty wielokrotnie mówiła, że polityk jest bardzo rodzinnym człowiekiem i poświęca najbliższym każdą wolną chwilę. Tym postem pokazał się z innej strony. "Słodziaki", "Najprawdziwszy wybawiciel kotów!", "Piękny widok" - piszą fani.

Janusz Korwin-Mikke - życie prywatne

Warto przypomnieć, że Janusz Korwin-Mikke razem z żoną Dominiką Sibigą, młodszą o 44 lata, mają dwójkę dzieci: 8-letnią Nadzieję i 6-letniego Karola.

Wcześniej polityk był dwukrotnie żonaty. Z małżeństwa z Ewą Mieczkowską urodziło się dwóch synów: Ryszard i Krzysztof. Następnie po rozwodzie związał się z Małgorzatą Szmit, z którą wziął ślub kościelny. Mają czwórkę potomstwa: Kacpra, Jacka, Zuzannę i Korynnę.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także