Trwa ładowanie...
d3yqjve

Janusz Korwin-Mikke z żoną i córką nad morzem. Ukochana nosiła torbę

Janusz Korwin-Mikke spędził ostatni weekend w nadmorskich miejscowościach. Połączył przyjemne z pożytecznym – spotykał się ze swoimi sympatykami, potem spędzał czas z rodziną. Na zdjęciach widać, że on nosił ręczniki, żona – torbę. Dzieli ich ponad 40 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Korwin-Mikke odnalazł szczęście u dużo młodszej żony
Janusz Korwin-Mikke odnalazł szczęście u dużo młodszej żony (ONS.pl)
d3yqjve

Janusz Korwin-Mikke nad morzem

Janusz Korwin-Mikke nie robi sobie latem przerwy od polityki. Za pośrednictwem Instagrama pochwalił się, co robił w miniony weekend. Otóż polityk wraz z żoną i córką, wybrał się nad morze. Udokumentował rozmowy z tłumem zwolenników, pokazał też swoje prywatne oblicze.

d3yqjve

Na opublikowanych zdjęciach widać, jak zmierza na plażę. Na ramieniu miał zarzucone ręczniki. Jego żona Dominika Sibiga dzierżyła w ręku pokaźną torbę, pewnie z przekąskami i zabawkami dla córki. Niektórym mogłoby się to nie spodobać, ale ona wyraźnie nie ma nic przeciwko temu.

"Żona nosi bagaże, prawidłowo panie Januszu. Trzeba umieć wychować kobietę na dobrą i pracowitą żonę" – ktoś niesmacznie skomentował.

Janusz Korwin-Mikke – żona

"Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom", "Przeciętna kobieta nie interesuje się polityką. Chodzi o to, by głosowali tylko ci, co się znają na polityce" – między innymi takimi słowami zasłynął Korwin-Mikke.

d3yqjve

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

Tymczasem jego żona Dominika Sibiga nie tylko głosuje, ale również chce mieć realny wpływ na polityczną rzeczywistość. Dlatego startowała w wyborach do Europarlamentu. Nie udało się jej jednak zdobyć mandatu.

Sibiga poznała przyszłego męża na spotkaniu sympatyków Unii Polityki Realnej w 2009 r. Para wzięła ślub 7 lat później.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3yqjve

Podziel się opinią

Share

d3yqjve

d3yqjve