Trwa ładowanie...

Japoński test psychologiczny. Wędrówka po lesie zdradzi, jaki jesteś

Na świecie nie brakuje fanów testów psychologicznych. Ten poniższy pochodzi z Japonii. Jego twórcy stawiają przed nami osiem pytań. Analiza odpowiedzi ma o nas zdradzić zaskakująco dużo.

Japoński test psychologiczny zabiera nas na wędrówkę - zdjęcie poglądoweJapoński test psychologiczny zabiera nas na wędrówkę - zdjęcie poglądoweŹródło: Adobe Stock, fot: © Jena Neri
d2omnd4
d2omnd4

Poniższy test psychologiczny ma nas zabrać w podróż w głąb nas samych. Podążanie w wyobraźni ścieżką i jej dokładne opisanie ma na celu dotarcie do podświadomości. Wędrówkę zaczynamy w lesie. Kolejne etapy tego spaceru to odkrywanie poszczególnych części naszego życia.

Test psychologiczny "zabiera nas" do lasu. Odpowiedzi wpływają na efekt końcowy

Zanim przejdziemy do odpowiedzi na poszczególne pytania, przygotujmy sobie kartkę i długopis lub ołówek. To bardzo ważne, aby dokładnie spisać swoje myśli. Inaczej możemy o czymś zapomnieć i źle odczytać końcówkę testu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sprawdź, czy żyjesz z psychopatą

Wyobraźmy sobie, że znajdujemy się w lesie, który zachwyca swym pięknem. Przypatrzmy się uważnie - z kim spacerujemy? Nagle na drodze spotykamy zwierzę - jakie? Decydujemy się podejść do zwierzaka, przyjrzyjmy się, co robi? Po tym spotkaniu idziemy dalej i wychodzimy na polanę. Widzimy, że na jej środku stoi dom - jakiej jest wielkości? Czy jest ogrodzony płotem? Po chwili zauważamy, że drzwi do wnętrza są uchylone. Wchodzimy do środka i naszym oczom ukazuje się stół. Co się na nim znajduje?

d2omnd4

Po obejrzeniu mebla wychodzimy z domu tylnymi drzwiami. Naszym oczom ukazuje się trawnik oraz ogród. W ogrodzie widzimy filiżankę - jak wygląda? Z czego jest wykonana i co decydujesz się z nią zrobić?

Na końcu ogrodu widzisz wodę. Czy jest to rzeka, staw, a może jezioro? Nie zapomnij zanotować odpowiedzi. Aby wrócić do domu, musisz pokonać tę wodę. Jak bardzo jesteś później mokry?

Spisałeś odpowiedzi? Porównaj je z poniższymi notatkami

Osoba, która towarzyszyła ci w podróży, jest dla ciebie najważniejsza. Rozmiar napotkanego zwierzaka odzwierciedla wielkość twoich problemów. Jeżeli zwierz stanowił dla ciebie zagrożenie, masz tendencje do bycia agresywnym. Gdy natomiast było spokojne, należysz do grona osób pasywnych.

d2omnd4

Z kolei wielkość domu nawiązuje do wielkości twoich ambicji. Jeżeli wokół niego nie było ogrodzenia, świadczy to o twojej otwartości.

Przejdźmy do stołu - jeżeli znajdujący się na nim przedmiot nie był ani jedzeniem, ani kwiatami, wróży to nieszczęście.

Trwałość materiału filiżanki to znak, jak trwała jest twoja relacja z osobą, która pokonuje z tobą tę podróż. To, co zrobiłeś z naczyniem, pokazuje twój stosunek do tej osoby.

Gdy mowa o zbiorniku wodnym, jego wielkość jest ściśle powiązana z tym, jak wielki odczuwasz popęd seksualny. Jeżeli w trakcie pokonywania wody mocno przemokłeś, seks jest w twoim życiu bardzo istotny. Jeśli z kolei zamoczyłeś tylko stopy - jest sprawą drugorzędną.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2omnd4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2omnd4