Jedna nosi rozmiar 45. Oto gwiazdy, które nie znoszą swoich stóp

Jedna nosi rozmiar 45. Oto gwiazdy, które nie znoszą swoich stóp

Źródło zdjęć: © Getty Images | 2011 WireImage
31.07.2023 21:12, aktualizacja: 31.07.2023 21:54

Co łączy Paris Hilton, Ume Thurman, Beyoncé i Joannę Jabłczyńską? Wszystkie mają kompleks stóp. Choć fani nie podzielają ich opinii, one nie są zadowolone czy to z kształtu, czy z ich wielkości.

Nawet największe gwiazdy borykają się z kompleksami. Niektóre z nich narzekają na kształt swojego nosa, inne na zbyt szerokie biodra, a jeszcze inne na swoje... stopy. Oto lista gwiazd, które nie przepadają za tą częścią ciała i otwarcie o tym mówią.

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska niezbyt lubi swoje stopy. Co innego fani aktorki, którzy często o nie pytają. - Od wielu lat otrzymuję od różnych osób maile dotyczące moich stóp. Żeby nie było wątpliwości — nie są one wyjątkowe, a ja za nimi nie przepadam. Mam płaskostopie i często zmęczone nogi od uprawiania sportów. Ale jak widać, ten fetysz jest ogromnie popularny. Nawet kiedy w serialu raz zdjąłem buty, ktoś zdecydował się na tyle wysiłku, aby wyciąć ten fragment, zapętlić go i stworzyć z tego kilkuminutowy film - wyznała w programie "Aleja Sław".

Joanna Jabłczyńska nie przepada za swoimi stopami
Joanna Jabłczyńska nie przepada za swoimi stopami© AKPA | AKPA

Beyoncé

Beyoncé uważana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych kobiet na świecie. Okazuje się jednak, że piosenkarka ma kompleks stóp. - Gdybym mogła zmienić jedną część mojego ciała, to byłyby to moje stopy. Po tylu latach tańczenia są one mocno poobijane - miała powiedzieć w 2011 roku na zapleczu koncertu "A Night with Beyonce", transmitowanego na antenie ITV.

Beyoncé ma kompleks stóp
Beyoncé ma kompleks stóp© GettyImages | Kevin Mazur

Uma Thurman

Uma Thurman nie lubi wielkości swoich stóp. Aktorka ma 180 cm wzrostu i nosi rozmiar buta 45. To sprawia, że buty musi kupować na specjalne zamówienie. - Zawsze miałam kompleksy. Miałam duże stopy i byłam za wysoka — wyznała w wywiadzie dla BBC.

Uma Thurman nie lubi rozmiaru swojej stopy
Uma Thurman nie lubi rozmiaru swojej stopy© Getty Images | Victor Boyko

Paris Hilton

Z kolei Paris Hilton, mimo przeciętnego wzrostu, nosi rozmiar buta 42. Aby optycznie je pomniejszyć, zawsze nosi szpilki. "Zapomnij o tym, że kiedykolwiek zobaczysz mnie w baletkach lub tenisówkach: Wyglądałabym, jakbym nosiła kajaki!" - wyjaśniła w swoim pamiętniku "Confessions of an Heiress".

Paris Hilton zawsze nosi szpilki
Paris Hilton zawsze nosi szpilki© Getty Images | Jeffrey Mayer

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także