Trwa ładowanie...

Jedyna córka Teda Bundy’ego. Życie Rose Bundy osnute jest mgłą tajemnicy

Nazwisko Teda Bundy'ego do dzisiaj budzi grozę, a jego morderstwa wciąż wywołują silne emocje. Dla świata Bundy na zawsze pozostanie okrutnym zabójcą, który został skazany na karę śmierci. Wciąż nie wiadomo ile rzeczywiście ofiar zginęło z jego ręki. Od czasu do czasu wspomina się także o Rose Bundy, córce słynnego mordercy, która urodziła się, gdy jej ojciec czekał na egzekucję.
Share
Kadr pochodzi z filmu dokumentalnego o Tedzie Bundym.
Kadr pochodzi z filmu dokumentalnego o Tedzie Bundym.Źródło: Netflix
d1o11qw

Ted Bundy określany jest mianem jednego z najbrutalniejszych morderców USA – udowodniono mu 30 zabójstw, choć spekuluje się, że ofiar było znacznie więcej. Groźny przestępca został stracony na krześle elektrycznym 24 stycznia 1989 roku w więzieniu stanowym w Raiford. Jego procesem żyły nie tylko Stany Zjednoczone, ale praktycznie cały świat.

Niezrozumiały związek Bundy’ego i Boone

Kiedy ruszył proces Teda Bundy’ego, jego najzagorzalszą obrończynią była dawna współpracownica Carol Ann Boone. Podczas jednej z niekończących się rozpraw, oskarżony oświadczył się kobiecie, a ta go przyjęła. Lekceważące podejście Bundy’ego do toczącej się sprawy było wielokrotnie komentowane. Zwracano uwagę na fakt, że mężczyzna jest cyniczny, wyrachowany, a opowiadanie o morderstwach sprawia mu przyjemność.

d1o11qw

Kiedy Ted Bundy został skazany, Boone cały czas zabiegała o widzenia z nim. Ostatecznie para wzięła ślub, a jakiś czas po tym wydarzeniu na świat przyszła ich córka Rose Bundy. Jak doszło do poczęcia? Do tej pory toczą się spekulacje na temat – Bundy i jego żona nie mogli mieć tzw. intymnych widzeń. Prawdopodobnie wystarczyło przekupić strażnika, który na wszystko przymknął oko.

Przeczytaj: William Shakespeare jako drugi na świecie przyjął szczepionkę Pfizera. W Wielkiej Brytanii ruszyło masowe szczepienie

Co się dzieje z Rose Bundy?

Rose Bundy przyszła na świat 24 października 1982 roku. Jej ojciec oczekiwał wówczas na egzekucję w celi śmierci. Mimo trudnego położenia, Carol Boone wielokrotnie zabierała małą Rose na widzenia z Tedem Bundym. Właśnie wtedy powstały fotografie przedstawiające rodzinę mordercy. W 1986 roku Boone rozwiodła się z mężem i wyprowadziła z dziećmi (Rose i synem Jamesem z poprzedniego związku).

d1o11qw

Gdzie teraz przebywa Rose Bundy? Tego tak naprawdę do dzisiaj nie wiadomo. Według niektórych teorii jej matka ponownie wyszła za mąż i przy okazji zmieniła nazwisko córce. Zgodnie z podobnymi rewelacjami Rose nazywa się teraz Abigail Griffin i mieszka w Oklahomie. Informacja ta nigdy nie została potwierdzona.

Sprawdź: 5-latka i jej siostra napisały do zmarłego taty. Odpowiedź na ich list łamie serce 

Z kolei autorka książki o Tedzie Bundym Ann Rule powiedziała, że nie zamierza wyjawiać więcej szczegółów dotyczących rodziny mordercy, ponieważ znacznie się wycierpieli przez te lata.

"Celowo unikałam wiedzy na temat pobytu byłej żony Teda Bundy'ego i jego córki. Nie chcę wiedzieć, gdzie są. Nigdy nie chcę być zaskoczona jakimś pytaniem reportera na ten temat. Wiem tylko, że córka Teda wyrosła na piękną kobietę" - ucięła sprawę pisarka.

d1o11qw

Wiele wskazuje na to, że Rose Bundy ma zmienioną tożsamość i nie zamierza się ujawniać. Choć teorii na temat córki seryjnego mordercy nie ustają, ona sama pewnie nie chce być kojarzona ze swoim ojcem.

Zobacz również: Katarzyna Grochola wspiera ofiary przemocy. Sama przez lata tkwiła w toksycznym związku 

Bezdomni w dobie pandemii. Zdzisław Mac mówi, jak rząd powinien im pomóc

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1o11qw

Podziel się opinią

Share
d1o11qw
d1o11qw