Jej manicure może zaskakiwać. Mało która kobieta zdecyduje się na "lipstick french"

Jej manicure może zaskakiwać. Mało która kobieta zdecyduje się na "lipstick french"

Julia Wieniawa zaprezentowała "lipstick french"
Julia Wieniawa zaprezentowała "lipstick french"
Źródło zdjęć: © Instagram.com, juliawieniawa
08.05.2024 15:53, aktualizacja: 09.05.2024 07:22

Julia Wieniawa pretenduje do miana trendsetterki. Jednak w tym przypadku niejedna kobieta będzie miała obiekcje przed pójściem w jej ślady. Aktorka, piosenkarka i jurorka "Mam talent" pochwaliła się bowiem ekstrawagancką stylizacją paznokci, która funkcjonuje w świecie beauty pod nazwą "lipstick french". Jak wygląda taki manicure?

Pisząc o manicurze, dywagujemy przede wszystkim nad modnymi kolorami, wzorkami i zdobieniami. Kwestię kształtu paznokci poruszamy znacznie rzadziej, gdyż jest ona niezwykle indywidualna. Jednak kobiety można podzielić na dwie główne grupy – te, które wolą łagodne migdałki oraz te, które są wierne eleganckim kwadratom.

Ale okazuje się, że na horyzoncie pojawiła się stylizacja, polegająca na specyficznym spiłowaniu paznokci. W ostatnim czasie zdecydowała się na nią Julia Wieniawa. Manicurem "lipstick french" pochwaliła się podczas emisji "Mam talent" oraz na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

French manicure w zupełnie nowym wydaniu

Może wzbudzać zarówno zachwyt, jak i grozę. "Lipstick french manicure" ingeruje bowiem w kształt płytek. I choć mamy tu do czynienia ze znaną i lubianą stylizacją francuską (z naturalną bazą i białymi końcówkami), to o odmienności stanowi fakt, iż paznokcie są spiłowane na skos.

Cel jest prosty. Ich kształt ma przypominać szminkę. Jeśli zatem myślałyście, że "lipstick french" to stylizacja z czerwonymi bądź różowymi końcówkami, byłyście w błędzie.

Julia Wieniawa pokazała "lipstick french manicure"

Z pewnością niewiele kobiet decyduje się na tak ekstrawagancki manicure, głównie ze względów praktycznych. Jednak świat show-biznesu rządzi się swoimi prawami, przez co Julia Wieniawa może szaleć ze stylizacjami, makijażami, fryzurami oraz paznokciami.

Julia Wieniawa pokazała stylizację paznokci "lipstick french"
Julia Wieniawa pokazała stylizację paznokci "lipstick french" © Instagram.com, juliawieniawa
© Materiały WP

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl