Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
płaszcze na jesień

Jesienny look inspirowany francuskimi ulicami

Prostota i klasyczna elegancja to klucz do modowego sukcesu. Francuzki wiedzą o tym, jak nikt inny. W ich garderobie najczęściej królują wygodne rurki, bawełniane bluzki, ciepłe sweterki oraz oczywiście szale i apaszki.

Share
Jesienny look inspirowany francuskimi ulicami
Źródło: laredoute.pl
d4n6zrm

Prostota i klasyczna elegancja to klucz do modowego sukcesu. Francuzki wiedzą o tym, jak nikt inny. W ich garderobie najczęściej królują wygodne rurki, bawełniane bluzki, ciepłe sweterki oraz oczywiście szale i apaszki. Latem ulubionym obuwiem są baleriny. Jesienią – wysokie oficerki albo sztyblety. Co jeszcze?

Gdy zrobi się chłodniej kobiety znad Sekwany chętnie sięgają po parki, klasyczne trencze albo oversizowe płaszcze. Ich stylizacje są proste. Stylowa torebka oraz okulary to wystarczający dodatek. Biżuteria ograniczana jest do minimum. I można się o tym przekonać przyglądając się codziennym stylizacjom Vanessy Paradis, Catherine Deneuve czy szefowej francuskiego magazynu Vogue – Emmanuelle Alt. Klasa sama w sobie! Poniżej przedstawiamy kilka stylizacji inspirowanych francuską ulicą. Wszystkie są proste, ciepłe i wygodne.

(fot. laredoute.pl)
Źródło: (fot. laredoute.pl)
(fot. laredoute.pl)
Źródło: (fot. laredoute.pl)

Więcej inspiracji na www.laredoute.pl

d4n6zrm

Podziel się opinią

Share
d4n6zrm
d4n6zrm