Jest w fazie terminalnej. Pokazała aktualne nagranie

Jest w fazie terminalnej. Pokazała aktualne nagranie

Shannen Doherty przez wiele lat cieszyła się sukcesami zawodowymi
Shannen Doherty przez wiele lat cieszyła się sukcesami zawodowymi
Źródło zdjęć: © Getty Images | Vera Anderson
20.11.2023 09:04, aktualizacja: 20.11.2023 09:37

Shannen Doherty opublikowała na swoim profilu na Instagramie nowe nagranie, z którego możemy wywnioskować, jak się obecnie czuje. Aktorka, która walczy z rakiem czwartego stopnia, zdecydowanie się nie poddaje.

Shannen Doherty przez wiele lat cieszyła się sukcesami zawodowymi. Widzom na całym świecie jest najlepiej znana z ról Brendy Walsh w serialu "Beverly Hills 90210" i Prudence Halliwell w "Czarodziejkach". Od 2015 roku aktorka walczy jednak przede wszystkim o zdrowie. To właśnie wtedy zdiagnozowano u niej nowotwór piersi, który jest już w czwartym stadium. Jakiś czas temu poinformowała również o przerzutach do mózgu i fazie terminalnej choroby.

Shannen Doherty na najnowszym nagraniu

Pomimo bardzo poważnych problemów zdrowotnych, Shannen Doherty jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zamieszcza zarówno zdjęcia, jak i nagrania z codziennego życia. To z nich możemy wywnioskować, w jakim stanie jest obecnie. Na najnowszym filmiku, na którym tańczy z dziećmi, wydaje się być w dobrej formie.

"Impreza taneczna z Amoré i Aniello" - napisała w poście na Instagramie.
Shannen Doherty na najnowszym nagraniu
Shannen Doherty na najnowszym nagraniu© Instagram | theshando

"Wyglądasz na taką szczęśliwą", "Taniec to zawsze dobra opcja!", "Jesteś silną i piękną duszą Shannen", "Ten filmik wywołuje uśmiech na twarzy" - czytamy w komentarzach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Choroba i rozwód w tle

Choć Shannen Doherty wygląda na szczęśliwą, przechodzi obecnie trudne chwile, które są związane nie tylko z chorobą, ale również rozwodem z mężem, Kurtem Iswarienko.

Doherty i Iswarienko poznali się w listopadzie 2008 roku. Na ślubnym kobiercu stanęli trzy lata później. Ich sprawa rozwodowa jeszcze się nie zakończyła. Według doniesień, powodem rozstania jest domniemana zdrada męża Doherty. Z informacji podanych przez Radar Online wynika, że mimo to, Iswarienko żąda od żony bardzo wysokich alimentów.

Doherty i Iswarienko poznali się w listopadzie 2008 roku
Doherty i Iswarienko poznali się w listopadzie 2008 roku© Getty Images | David Livingston

Kurt Iswarienko jest trzecim mężem Shannen Doherty. Pierwszym był Ashley Hamilton, którego aktorka poślubiła po kilku tygodniach znajomości w 1993 roku. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, ponieważ Doherty złożyła pozew o rozwód już po pięciu miesiącach. W 2001 roku związała się z Rickiem Salomonem, za którego wyszła za mąż w styczniu 2002 roku. W maju 2003 roku ich małżeństwo zostało anulowane.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta