Jest żoną szejka. Napisała, co myśli o mężczyznach

Jest żoną szejka. Napisała, co myśli o mężczyznach

Jest żoną szejka. Dla kobiet ma radę
Jest żoną szejka. Dla kobiet ma radę
Źródło zdjęć: © Instagram
04.04.2024 18:46, aktualizacja: 04.04.2024 19:38

Soudi jest żoną dubajskiego milionera. Swoją pełną luksusu i przepychu codzienność relacjonuje w mediach społecznościowych. Ma radę dla dziewczyn, które pragną żyć tak, jak ona.

Soudi jest żoną Jamala, milionera z Dubaju, która pokazuje, jak wygląda codzienność u boku bogatego mężczyzny. Jest aktywna w mediach społecznościowych. Prowadzi konto (@soudiofarabia) na Instagramie i TikToku, gdzie obserwuje ją ponad milion fanów.

Soudi prowadzi wystawne życie i może liczyć na prawdziwe luksusy. Sama musi również spełniać oczekiwania męża. Ma wyglądać perfekcyjnie i ubierać się tak, by go zadowolić. Obowiązuje ją też zakaz używania brzydkich słów. - Przeklinanie jest bardzo męskie i właśnie nauczono mnie, aby tego nie robić - dodała tiktokerka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mówi, dlaczego warto wybrać bogatego męża

Soudi jest inspiracją dla kobiet, które marzą o tym, by bogato wyjść za mąż. Choć takich nie brakuje, dubajska żona ma rady dla tych nieprzekonanych.

"Wszyscy mężczyźni są tacy sami, więc lepiej postaw na tego bogatego" - zachęca swoje obserwatorki.

W filmiku chwali się drogimi prezentami, takimi jak luksusowa torebka, drogi portfel czy markowe buty.

W komentarzach zawrzało

Obserwatorki są pełne zachwytu i podzielają zdanie Soudi. "Dobrze powiedziane. To takie prawdziwe!"; "Twoje życie to marzenie"; "Lepiej płakać w Lamborghini" - piszą kobiety.

Mimo to wśród komentujących znalazły się osoby, które zwróciły uwagę na hipokryzję i powierzchowność głoszonych przez dubajską żonę poglądów.

"Co, jeśli on nie byłby bogaty? Czy wspierałabyś go w trudnym czasie?" - pyta jedna z nich.

"Co się stanie, gdy się zestarzejesz i będziesz miała zmarszczki, a on będzie chciał młodszą dziewczynę? Skoro umawiasz się z nim dla jego pieniędzy, licz się z tym, że on jest z tobą z powodu twojego wyglądu. To nie trwa wiecznie" - zastanawia się druga.

Inni stają w obronie kobiety, wierząc, że jej wideo to żart i naprawdę kocha swojego partnera za coś więcej niż tylko status społeczny. "Czy ludzie w tych czasach nie mają już poczucia humoru?" - pytają.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta