Gwiazdy"Jestem w ciąży". Karolina i Maciej Szaciłło spodziewają się kolejnego dziecka

"Jestem w ciąży". Karolina i Maciej Szaciłło spodziewają się kolejnego dziecka

Karolina i Maciej Szaciłło
Karolina i Maciej Szaciłło
Źródło zdjęć: © AKPA

16.06.2021 18:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Szaciłło niedawno opowiedziała o swoim uzależnieniu. Teraz na Instagramie podzieliła się z fanami radosną nowiną. "Jestem w ciąży!" – napisała w poście.

Karolina i jej mąż Maciej mają już syna. Teraz spodziewają się drugiego dziecka, o czym poinformowali na Instagramie. Karolina w poście napisała, że jest już w czwartym miesiącu ciąży.

- Ostatnie pół roku były dla nas prawdziwą przejażdżką na rollercoasterze. Były chwile trudne, były też te intensywne. (...) A gdzieś pomiędzy nimi pojawił się promyk nadziei. Teraz "promyk" kończy cztery miesiące, rośnie i rozwija się modelowo. Mama pożegnała już szczęśliwie, uciążliwe mdłości i wymioty pierwszego trymestru – wyznała Szaciłło.

Karolina ujawniła też, że termin porodu ma zaplanowany na koniec listopada.

- Z energią i uśmiechem na twarzy (oczywiście nie zawsze) wkraczamy w nieznane, ale wypełnione miłością. A nasza rodzina kolejnego małego Człowieka przytuli pod koniec listopada. Takie wieści na początku tego upalnego tygodnia. Pięknego, wypełnionego miłością Dnia Kochani Ps. Nic tak nie równoważy moich ciążowych wahań nastroju jak oddech i medytacja - dodała we wpisie pod zdjęciem prezentującym rosnący brzuszek.

Gratulacje od fanów

Fani Karoliny gratulują:

- Gratulacje.

- Piękna wiadomość, gratuluję i życzę wszystkiego co najpiękniejsze.

- Pięknie.

- Gratulacje!!! I dużo miłości - piszą pod postem internauci.

Wielka metamorfoza

Karolina Szaciłło przeszła kilka lat temu sporą metamorfozę i zmianę stylu życia, dzięki czemu rzuciła aż 20 kg. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że nie zawsze u niej było idealnie i zdrowo.

Karolina w związku z promocją swojej najnowszej książki "Jestem kobietą" udzieliła "Wysokim Obcasom" wywiadu, w którym opowiedziała o uzależnieniu od alkoholu i narkotyków.

- Wypijałam nie jedną, ale kilka butelek [wina -red.], po czym budziłam się rano i nie pamiętałam, co się ze mną działo. Musiałam wtedy włożyć wysiłek, żeby znów odbić się od dna, wspiąć się na kolejny szczyt, a potem była kolejna impreza i kolejny upadek. Przez lata tkwiłam w tej mentalnej pętli - wspomina dziennikarka.

Karolina Szaciłło pokonała nie tylko uzależnienie od alkoholu i narkotyków, ale też od jedzenia i... kompulsywnej miłości.

- Nie jestem już kobietą, która kocha za bardzo i wpada narkotycznie w kolejne związki. Nie jestem już kobietą, która poprzez swoje zachowanie udaje mężczyznę - mówiła Szaciłło.

W pokonaniu nałogu pomogła jej medytacja, świadomy oddech, terapia i wsparcie męża.

Udało się. Karolina Szaciłło teraz uczy innych tego, co jej pomogło. Jest nauczycielką technik oddechowych i medytacji oraz autorką bestsellerowych książek, m.in. "Karolina na detoksie", "Jedzenie, które leczy", "Jem to co kocham i chudnę" oraz "Jestem kobietą".

Jej mężem jest Maciej Szaciłło, który dawniej był mężem aktorki Moniki Mrozowskiej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (74)
Zobacz także