ycipk-atgjx9

Jesteś fanką prosecco? W takim razie pokochasz ten deser!

Rok 2017 obfituje w naprawdę ciekawe kulinarne trendy. Od czarnej latte, przez tęczowy makaron i kawę serwowaną w awokado, dotarliśmy do najmodniejszego obecnie deseru. A są nim pączki... z prosecco. Brzmi to jak spełnienie marzeń na weekend!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jesteś fanką prosecco? W takim razie pokochasz ten deser!
(Fotolia)
ycipk-atgjx9

Prosecco Donuts miały swoją premierę 13 sierpnia, który ogłoszono Międzynarodowym Dniem Prosecco. Specjalnie na tę okazję stworzyła je piekarnia The Doughnout Project, która specjalizuje się w tego typu słodkościach.

Szczęśliwcy, którzy mogli spróbować Prosecco Donuts twierdzą, że pączki te są nawet lepsze niż kieliszek ich ulubionego trunku. W końcu co może być lepszego niż białe, musujące wino, połączone z lukrem i puszystym ciastem.

ycipk-atgjx9

Oprócz nietuzinkowego smaku, pączki z prosecco są po prostu prześliczne! Piekarnia ozdobiła je jadalnymi perełkami i cukrowymi kryształkami.
Jeśli piękny wygląd cię nie przekonuje, może pomoże fakt, że prosecco okazuje się mieć zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Bąbelki w nim zawarte korzystnie wpływają na funkcjonowanie całego układu krążenia, ciśnienia tętniczego z sercem włącznie. Wszystko dzięki tlenkowi azotu, który zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych czy udarów.

To chyba wystarczająca wymówka ku temu, żeby skusić się na Prosecco Donuts, albo po prostu kieliszek musującego wina. W końcu dla zdrowia wszystko!

ycipk-atgjx9

Zobacz też: Ile kalorii ma alkohol?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-atgjx9

ycipk-atgjx9
ycipk-atgjx9