GwiazdyJoanna Kurska czeka na narodziny córki. Podobno już jest w szpitalu

Joanna Kurska czeka na narodziny córki. Podobno już jest w szpitalu

Joanna i Jacek Kurscy
Joanna i Jacek Kurscy

15.03.2021 07:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna i Jacek Kurscy w sobotni wieczór wybrali się na nagranie wielkanocnego koncertu pt. "Cud życia", realizowanego przez Telewizję Polską. Tytuł wydarzenia wydaje się być dla Kurskich znamienny, ponieważ żona prezesa TVP jest w zaawansowanej ciąży.

To był dla nich wyjątkowy wieczór. W sobotę Joanna i Jacek Kurscy zasiedli na widowni w budynku Ufficio Primo w Warszawie, gdzie był nagrywany wielkanocny koncert pt. "Cud życia", realizowany przez Telewizję Polską. Gwiazdą specjalną wydarzenia był światowej sławy tenor Andrea Bocelli, który przyleciał do naszego kraju prywatnym samolotem w towarzystwie swojej żony Veroniki Berti, córki Virginii oraz psa.

Joanna Kurska oczekuje narodzin dziecka

Żona Jacka Kurskiego jest już w zaawansowanej ciąży, a rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami. Choć poród planowany jest na przełom marca i kwietnia, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że pociecha pojawi się na świecie nieco wcześniej. Jak ustalił "Super Express", Joanna Kurska niedługo po koncercie "Cud życia" pojechała do szpitala. Tam będzie cierpliwie czekać na narodziny swojej córki Ani.

– To był wyjątkowy wieczór i przepiękny koncert "Cud życia", który Telewizja Polska wyemituje w Wielkanoc. Usłyszeliśmy największe hity Bocellego. Dla mnie to było bardzo wzruszające – powiedziała Kurska w rozmowie z tabloidem. – Doświadczam cudu życia teraz każdego dnia, gdy czuję ruchy naszej córeczki i słyszę bicie jej maleńkiego serduszka. Koncert był takim połączeniem muzyki, miłości i macierzyństwa – opowiadała "Super Expressowi".

Można stwierdzić, że mała Ania, córka Kurskich, jeszcze przed narodzinami, była na swoim pierwszym koncercie i to w dodatku słynnego tenora Bocellego!

Ślub Joanny i Jacka Kurskich

18 lipca 2020 roku Jacek Kurski wziął swój drugi ślub kościelny. Ożenił się z dziennikarką Joanną Kurską - wcześniej Klimek. Ceremonia odbyła się na terenie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Co ciekawe, małżonkowie pierwszy raz przyrzekali sobie miłość na ślubie cywilnym w 2018 rok.

"Bardzo chcieliśmy wziąć ślub w świątyni, która nie jest przypadkowa. I takie są Łagiewniki. Bo już trzy lata temu odkryliśmy dla siebie fenomen Koronki do miłosierdzia Bożego, od wielu miesięcy staramy się odmawiać wspólnie tę modlitwę w ciągu dnia – powiedział po ślubie prezes TVP w rozmowie z tygodnikiem "Sieci".

Joanna i Jacek Kurscy
Joanna i Jacek Kurscy
Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (255)