GwiazdyJoanna Opozda w ciąży odrzuciła wiele ofert pracy. "Naprawdę żałuję"

Joanna Opozda w ciąży odrzuciła wiele ofert pracy. "Naprawdę żałuję"

Antek Królikowski i Joanna Opozda w ciąży (AKPA
Antek Królikowski i Joanna Opozda w ciąży (AKPA
AKPA

28.12.2021 18:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Opozda po zajściu w ciążę musiała zawiesić karierę aktorską. Wyznaje, że pożegnała się z wieloma interesującymi ofertami pracy. "Nie miałam wyjścia".

Joanna Opozda ma 33 lat i już niebawem zostanie mamą. Aktorka przyznaje, że czas ciąży to nie jest zawsze najłatwiejszy i najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety. Celebrytka podkreśla, że jej ciąża była zagrożona, w związku z czym musiała zrezygnować z licznych interesujących ofert współpracy.

Wyznanie Joanny Opozdy

- Niestety, musiałam się wycofać. Zrezygnowałam z wielu fajnych projektów. Naprawdę żałuję. Były to filmy pełnometrażowe, z musicalu, z wielu kampanii. Spadło mi tego mnóstwo, ale nie miałam wyjścia, bo po prostu nie byłam na siłach, żeby kontynuować pracę - tłumaczy rozmowie z portalem Plotek.

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Przypomnijmy, że ojcem dziecka aktorki jest Antek Królikowski. Zakochani znają się od wielu lat, ale dopiero w maju 2020 r. oficjalnie zostali parą. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu. Po kilku miesiącach aktorska para ogłosiła bolesne rozstanie.

"Rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym, co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media" - napisała pod koniec zeszłego roku Opozda.

Niespełna osiem miesięcy później, podczas romantycznej ceremonii ślubnej aktorka przysięgła Królikowskiemu miłość i wierność. Kilka tygodni po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak", młode małżeństwo ogłosiło, że spodziewa się wspólnego potomka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (109)
Zobacz także