Blisko ludziJoanna Przetakiewicz oceniła styl Agaty Dudy. Stwierdziła, że stylizacja "nie jest zła"

Joanna Przetakiewicz oceniła styl Agaty Dudy. Stwierdziła, że stylizacja "nie jest zła"

Joanna Przetakiewicz pokusiła się o ocenę stylu Agaty Dudy
Joanna Przetakiewicz pokusiła się o ocenę stylu Agaty Dudy
Źródło zdjęć: © ONS
Aleksandra Sokołowska
24.09.2020 10:12, aktualizacja: 01.03.2022 13:56

Joanna Przetakiewicz zna się na modzie, jak mało kto. Właścicielka domu mody La Mania uwielbia luksusowe marki, eleganckie stylizacje i drogie torebki. Teraz pokusiła się o ocenę stylu pierwszej damy. Jak Agata Duda wypadła w tej ocenie?

Joanna Przetakiewicz kocha modę. Doskonale wygląda nie tylko podczas wielkich wyjść, ale też na co dzień. Eleganckie, dopasowane sukienki, proste spodnie, klasyczne bluzki. Do tego dobiera ponadczasowe i luksusowe dodatki. Jej kolekcja torebek robi wrażenie. I z pewnością warta jest majątek!

Z pewnością cieszy ją fakt, że ubrania marki La Mania kupuje coraz więcej Polek. Choć ich cena nie jest niska, są kobiety, które są w stanie zainwestować w ponadczasowe modele, którymi może pochwalić się marka.

Joanna Przetakiewicz o stylu Agaty Dudy

Teraz Joanna Przetakiewicz pokusiła się o ocenę stylu Agaty Dudy. Podczas programu dla serwisu Plotek w ciepłych słowach wyrażała się o pierwszej damie. Oceniła jedną ze stylizacji Dudy, którą prezydentowa miała na sobie podczas wizyty w Holandii. "Sama stylizacja jest bardzo klasyczna i nie jest zła jak na pierwszą damę" – powiedziała. Uznała jednak, że toczek, który ma na głowie Agata Duda, powinien być prostszy. Doceniła klasyczny płaszcz i czarną małą torebkę.

Dyrektor kreatywna La Manii wypowiedziała się też o fryzurze pierwszej damy. "Ja zdecydowanie wolę panią Agatę Dudę we fryzurze ułożonej do góry - to wysmukla i daje efekt bycia wyższą, bycia taką majestatyczną" – stwierdziła. To może być zaskoczeniem, bo zazwyczaj modowi krytycy przyznają, że pierwsza dama lepiej wygląda we włosach uczesanych na bok.

Styl Agaty Dudy bardzo często komentowany jest w mediach. To, co zakłada na oficjalne uroczystości, bywa przedmiotem dyskusji w serwisach internetowych. Prezydentową oceniają styliści, projektanci i Polacy. Nie zawsze dobrze, często pojawia się krytyka. Nie da się ukryć, że Agata Duda lubi klasyczny styl, jak przystało na pierwszą damę. Często wybiera dobrze skrojone garsonki, płaszcze za kolano, małe torebki. Pojawia się też w nakryciach głowy. Toczki, kapelusze - w różnych kolorach, od różowych, po szare są niemalże jej znakiem rozpoznawczym.

Źródło artykułu:WP Kobieta